Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 61 1 2 33 34 35 36 37 60 61
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Mam nadzieję,że po przegranym meczu jutro w wiadomościach powiedzą prawdę,że praktycznie straciliśmy szanse na awans do mundialu

za Leo dostaliśmy na dzień dobry u siebie od Finlandii smile

Tylko nie mieliśmy w grupie Anglii tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Inzaghi78
Blaszczykowski schodzi do szatni i caly czas fluga pod nosem ,
moze dziadek biletu na mecz nie dostal smirk

tez to zauwazylem jak tam dyskutuje laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
pasuje zeby jeszcze Moldawia nas jebnela smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Mam nadzieję,że po przegranym meczu jutro w wiadomościach powiedzą prawdę,że praktycznie straciliśmy szanse na awans do mundialu

za Leo dostaliśmy na dzień dobry u siebie od Finlandii smile

Tylko nie mieliśmy w grupie Anglii tongue

za to Portugalię smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
kubus z lewym do rady druzyny przyjeli piszczka

ja bym odstawil na pare spotkan to toksyczne trio z bvb, mam wrazenie, ze te 3 zblazowane gwiazdorki niszcza wszystko od srodka

plus obowiazkowo wyrzucic obraniaka, szybko sie odkochal od naszej repry

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Belgiaaa hura

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Mam nadzieję,że po przegranym meczu jutro w wiadomościach powiedzą prawdę,że praktycznie straciliśmy szanse na awans do mundialu

za Leo dostaliśmy na dzień dobry u siebie od Finlandii smile

Tylko nie mieliśmy w grupie Anglii tongue

za to Portugalię smile

Nasi mają mokro w gaciach jak grają na Wembley wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Bułgaria laugh

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
cholera juz wciskalem Belgia ov 0,5 HT i gol frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Ale ich czarnogórcy gniotą masakra. Widzę taką grę jak w drugiej połowie z Czechami i Legia w drugiej połowie z Rosenborgiem.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by bitnap
kubus z lewym do rady druzyny przyjeli piszczka

ja bym odstawil na pare spotkan to toksyczne trio z bvb, mam wrazenie, ze te 3 zblazowane gwiazdorki niszcza wszystko od srodka

plus obowiazkowo wyrzucic obraniaka, szybko sie odkochal od naszej repry


To kto będzie wykonywał wolne i rożne shocked

To taki Janikowski tylko wielka szkoda,że nie można go wpuszczać tylko na stałe fragmenty laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
cały czas mecz Polski zawieszony na BF frown

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Mam nadzieję,że po przegranym meczu jutro w wiadomościach powiedzą prawdę,że praktycznie straciliśmy szanse na awans do mundialu

za Leo dostaliśmy na dzień dobry u siebie od Finlandii smile

Tylko nie mieliśmy w grupie Anglii tongue
tego dnia jak ogrywaliśmy Portugalie, Anglia wjebała 0:2 w Chorwacji, faktycznie szkoda smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
SZWABY miały postrzelać puke:

KLOSE = dno

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by bitnap
kubus z lewym do rady druzyny przyjeli piszczka

ja bym odstawil na pare spotkan to toksyczne trio z bvb, mam wrazenie, ze te 3 zblazowane gwiazdorki niszcza wszystko od srodka

plus obowiazkowo wyrzucic obraniaka, szybko sie odkochal od naszej repry
obawiam sie ze dopoki nie bedzie trenera z zewnatrz potrafiacego wydrzec pyska na tych blaznow to beda rzadzic dluugo bo to w koncu krajowe gwiazdorki

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Portugalia cisnie, strzelic jeszcze jedna! boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by bitnap
kubus z lewym do rady druzyny przyjeli piszczka

ja bym odstawil na pare spotkan to toksyczne trio z bvb, mam wrazenie, ze te 3 zblazowane gwiazdorki niszcza wszystko od srodka

plus obowiazkowo wyrzucic obraniaka, szybko sie odkochal od naszej repry


To kto będzie wykonywał wolne i rożne shocked

To taki Janikowski tylko wielka szkoda,że nie można go wpuszczać tylko na stałe fragmenty laugh

Rybus robi to w Tereku, w Legii już ładnie rzucał. Też mnie wkurzają te gwiazdory. Jak już wpierdalać to po walce smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by NanekHKS
NIC SIE NIE STALO....

bo nic sie nie stalo, jeszcze 2polowa cool grin

bitnap lewy jakby wykorzystal te sytuacje na 2-1 bys inaczej teraz mowil, lewy niech gra bo to wielki potencjal napastnika wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by mateekk
tak to jest jak trener nie ma jaj.i ustawia druzyne na defensywe! wiadomo,ze to ciezki teren,ale z takimi pastuchami trzeba prowadzic gre,a nie dac im grac!!!
LEo wroc boks
i zeby bylo jasne to nigdy nie bylem przeiciwko niemu, nawet jak nasi dawali dupy smile

tutaj nawet Murinio nie pomoze ... z gowna bata nie ukrecisz boli

tak wspomnialem jego osobe.
kto to by nie byl niech nastawi repre na bardziej ofensywna gre.
kiedys grano 2 napastkami. fakt,ze teraz w swiatowej pilce klubowej czy reprezacyjnej wiekszosc gra 1 ,ale czy my musimy robic to co inni??
i dlacego ten Fornalik powoluje polowe patalachow tych co wielki Smuda??
dlaczego mamy sie bronic do chuja?
to my mamy lepszych grajkow! ooo
ja bedac trenerem osralbym ten mundial i stawial na mlodziez - niech sie ograja i na euro cos powalcza!!
a przede wszystkim wynocha polanski, perkisy i inne odpady

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja widze lenistwo, ciagle jedno wielkie lenistwo

zeby oni walczyli jak lwy i przegrywali, to uj w to

ale niektorzy nie daja z siebie nawet 50%

to jest ohydne

Strona 35 z 61 1 2 33 34 35 36 37 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, rymoholik, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1