|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
podepne sie z dwoma pytaniami. 1. Czy ktos ma na wlascnosc dekoder Nki, nie jest zwiazany zadna umowa i pakiety wykupuje wg uznania i potrzeb ? Chodzi o to, ze nigdy z czyms takim sie nie spotkalem i nigdy o tym nie slyszalem, a znajomy znajomego ma do odsprzedania wlasnie taki zestaw. Pojde dzisiaj do punktu i zapytam ale wiadomo, ze warto zawsze zaczerpnac wiedzy z roznych zrodel  Jesli jest ktos taki to prosilbym o napisanie uwag - plusow i minusow. 2. Szukam jakiegos konwertera. Nie znam sie kompletnie na tym czego szukac w specyfikacji technicznej takich urzadzen. Jesli ktos moglby mi doradzic to bede wdzieczny. http://allegro.pl/konwerter-opticum-quattro-hdtv-0-1db-lrp-04h-i1641806036.html - taki wpadl mi w oko; a tutaj jest link do wszystkich urzadzen http://allegro.pl/konwertery-67131 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Panowie, jest ktoś z was klientem Cyfrowego Polsatu?
czy tylko mnie dziwi fakt, że klient nie otrzymuje żadnego rachunku ani faktury za wykonaną usługę? Jest umowa podpisania, gdzie są określone terminy płatności i numer konta na który trzeba przelać kasę. Dodatkowo dają druczki do opłacania na poczcie. Wszystko fajnie, tylko co miesiąc uważam powinienem dostać rachunek, fakturę - dokument który jest podstawą do wykonania płatności. Tymczasem ja dowiaduje się o tym że trzeba opłacić rachunek z SMS'a który jest o charakterze windyjacyjnym typu Wzywamy do zapłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Być może podpisano wcześniej coś o przesyłaniu e-faktur zamiast papierowych? Coraz częściej tego typu rzeczy są podstawą do skorzystania z promocji.
Najlepiej zaloguj się online, możesz tam sobie stworzyć profil usera, wtedy będziesz miał wszelkie info o płatnościach, zaległościach, numer rachunku do wpłaty... nawet druczki do wpłat będziesz mógł drukować co znacznie ułatwia sprawę jeśli opłacasz rachunki np. w supermarkecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
TVN24 NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 1442247 Udostępnia: botanik TVN NA ŻYWO HQ
Wyświetleń: 1876856 Udostępnia: Menda Discovery Channel NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 831278 Udostępnia: tvkicz Polsat NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 1586232 Udostępnia: botanik TVP1 NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 918539 Udostępnia: Alex Boomerang NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 152220 Udostępnia: tvonline HBO NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 232495 Udostępnia: tvonline Polsat News NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 72769 Udostępnia: kaszpik TVP2 NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 831477 Udostępnia: Alex Discovery Science NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 190037 Udostępnia: kaszpik National Geographic NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 273732 Udostępnia: kaszpik ID NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 50710 Udostępnia: wspanialy Comedy Central NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 426125 Udostępnia: Alex MTV NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 113271 Udostępnia: tvonline CanalPlusFilm NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 184841 Udostępnia: wspanialy HBO2 NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 152541 Udostępnia: tvonline CanalPlus NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 236827 Udostępnia: tvonline Sport NA ŻYWO SD
Wyświetleń: 92280 Udostępnia: tvonline Discovery World NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 5883 Udostępnia: kaszpik NatGeo Wild NA ŻYWO HD
Wyświetleń: 25872 Udostępnia: wspanialy Animal Planet NA ŻYWO HD
Wyświetleń: 9688 Udostępnia: wspanialy NatGeo Channel NA ŻYWO HD
Wyświetleń: 43714 Udostępnia: wspanialy KaszpikTV NA ŻYWO LQ
Wyświetleń: 117615 Udostępnia: kaszpik Cinemax NA ŻYWO HD
Wyświetleń: 38639 Udostępnia: wspanialy
Nie jest to TV sportowa, tylko zwykła TV w internecie z programami jak wyżej. Korzystam mniej wiecej od miesiaca w pracy. Jakość HD. Abonament na miesiąc 15 zł. Jak ktoś ma monitor 24 cale to tak jak normalna TV.
Kogoś zainteresuje, podam namiar.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Panowie dzisiaj przegladalem CKMa i byl krotki artykul o dekoderze Ferguson. Wspomniane bylo jednym zdaniem, ze przez ten dekoder jest mozliwosc nagrywania rzeczy na dysk zewnetrzny.
Wiec pytanie brzmi czy jesli faktycznie tak jest to jakie sa za i przeciw ? Jakies specyficzne dekodowanie ktore pozniej odoczytac mozna tylko przez ten dekoder ? Co wiecej warto wiedziec w tym temacie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wlasciwie to nie wiele napisalem. Ogolnie chodzi o to czy przez takie dekodery_nie_z_tv_cyforowej faktycznie mozna nagrywac na dyski zew i jaki to jest format. Moze ktos uzywa takiego i cos napisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dobry ten ESPN America jeśli chodzi o amerykańskie sporty uniwersyteckie?
Czy on jest dostępny w którejś sieci satelitarnej czy tylko w kablówkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dobry ten ESPN America jeśli chodzi o amerykańskie sporty uniwersyteckie?
Czy on jest dostępny w którejś sieci satelitarnej czy tylko w kablówkach? Raczej nie ma z czego wybierać. Ale kanał bardzo dobry  W sezonie, cała sobota jest poświęcona NCAAF. Z kosza też sporo meczów. Do tego masa NFL i MLB. Tygodniowo przynajmniej 4-5 na żywo i kilka z odtworzenia. W Polsce chyba teraz wszystkie platformy i kablówki go mają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
na pewno cyfra+ go nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki, widzę że ten kanał muszę dopisać do list "must have" i jakoś go sobie załatwić gdy jestem w kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
[b]Francuzi już mogą połknąć platformę N[/b] [ wyborcza.biz] Nareszcie jakaś konsolidacja bo 3 dekodery aby objąć cały sport to lekka przesada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Nie wiem z czego się tu cieszyć ..... ze ceny będą wyższe ? Ta sama sytuacja co swego czasu z Wizja TV ... była zajebista platforma ,po dobrej cenie to C+ ich przeją i było dupa ... z połowy fajnych kanałów zrezygnowali za resztę zawołali 33% więcej PLN niż było . Z N tv to samo będzie ... w tamtym miesiącu podpisałem ponownie z Nką umowę na kolejne 18mc wszystkie pakiety za 54zl i wiem ze to moja ost. umowa z nimi . Po konsolidacji będzie można zapomnieć o takich promocjach i cenach . Zresztą przerabiałem to już z Wizją TV .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mi też brakuje dawnej Wizji.  Natomiast jeśli w N było ostatnio tanio to warto się zastanowić czy to nie przypadkiem dlatego, że szykowali się do przejęcia? Wtedy zależy im na tym by mieć jak najwięcej abonentów nawet jeśli po takich cenach muszą ich zdobyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dla mnie czasy Wizji to zabieranie meczów repry, walk Gołoty i decentralizacja praw do ligi. Jako, że miałem tylko c+ to Wizja źle mi się kojarzy  @raiders wiadomo, kto przejął prawa po ES?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
ESPN America wkońcu w C+  o ile nie dadzą go do najbogatszego kanału. Wiadomo , kiedy ma dojśc do fuzji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Natomiast jeśli w N było ostatnio tanio to warto się zastanowić czy to nie przypadkiem dlatego, że szykowali się do przejęcia? Tanio w Nce było od zawsze w porównaniu z innymi platformami . Mam Nkę od 2006 roku pierwsza umowa na 13 miesięcy po jej upływie jadę cały czas na promocjach dla stałych klientów pierwotnie było to wszystkie pakiety za 48zl obecnie to samo za 54zl . W dodatku proponują za śmieszne opłaty np HBO za 6zl miesięcznie .... dekoderyHD opcją nagrywania(HDD500gb ) za jedno razową opłatą 10zl na okres przedłużenia umowy . ESPN America wkońcu w C+  o ile nie dadzą go do najbogatszego kanału. Wiadomo , kiedy ma dojśc do fuzji ? O tym ze C+ kładzie łapę na Nce było już wiadomo ponad rok temu ... do same fuzji ma dojść pod koniec 2013 roku I nie napalajcie się z ESPN A (jako jeden z lepszych kanałów w ofercie N) bedzie dostępny w podstawowym pakiecie C+ . Na pewno będzie w tylko w Full opcji lub jakimś premium to samo z N sport który ma wykupioną ligę mistrzów na kilka sezonów ,gdzie z każdej kolejki pokazują wszystkie mecze na żywo w HD + multilive . Niestety prawda jest taka ze C+ klientów ma niewielu ze względu na ceny pakietów ... to kładą łapsko na największą konkurencje którą mogą wykupić bez problemu ... centrala sypnie groszem dla nich to śmieszny wydatek . Jedyną konkurencją po przejciu N bedzie Polsat .... C + monopolista europy i tyle .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak wygląda ten multiroom w Polsacie, co jaki czas trzeba kartę główną włożyć do drugiego dekodera?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|