Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 83 1 2 34 35 36 37 38 82 83
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Robben1987
Jakos przekonania nie mam do PSG, nie wiem ale smierdzi mi ten mecz. Choc moge sie mylic.

Borussia powinna pokonac u siebie Ajax. jedyna szansa by nawiazac walke w grupie. A zwyciestwa z Ajaxem moga im dac chociaz LE. Bo awans do fazy pucharowej raczej niemozliwy.

W Zagrzebiu gospodarze jedynie co moga osiagnac to remis. Nie widze ich wygranej z ekipą portugalską. Nawet bez Hulka Porto jest w stanie ich ograc. Spodziewam sie skromnego 1-0 dla Porto.

Milan hmmm...z kim jak z kim ale z Fiołkami zainkasuja komplet oczek.

Olympiakos, u siebie grecy zawsze mocni, graja z LM nie po raz pierwszy. Wiedza o jakie pieniadze toczy sie gra. Juz nie raz potrafili sprawiac niespodzianki. Z calym szacunkiem dla Schalke ale widze ich dzisiaj bez punktów w Pireusie.

Real po wpadce z Sevillą, zapewne bedzie chcial wejsc w LM ze zwyciestwem. spotkanie bedzie zapewne bardzo ciekawe i sporo goli mozemy obejrzec. Jak dla mnie Ronaldo i spółka pokonają City bez dwóch zdań wink

Montpellier NO BET

Malaga NO BET

Jak BVB awans raczej niemozliwy?smiech mnie zaraz ogarnie, mistrz Niemiec kontra mistrz Angli, rok temu nieudany powrot Borussi do lm ale i City przeciez tez dalo plame i wyprzedzilo ich Napoli, obecna Borussia to bardzo silny zespol i nie odbieram im szans nawet z Realem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Tajlandia ov 10,5 rożnych @1,72 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Tajlandia 11111111 jeszcze 4 gole boks

CSKA strzelać/tracić boks

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Tajki ov 2,5 HT boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Pazzini dzis zagra ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by GIT
Tajki ov 2,5 HT boks
o5,5 boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
CO byście się z słabym ajaxem nie przejechali .
BVB pod ogromną presją w Niemczech oczekują od nich wyjscia z grupy !!! Jak się podpalą tak jak w ost. edycji to Ajax szybko im nawciska bramek .Lewandowski nie strzela .. do skuteczności z poprzedniego sezonu sporo brakuje . W ost. Weekend dopiero pierwsze trafienie .
KOnduktor niby w formie ale mecz chyba zacznie na ławie z tego co piszą gazety w wyjściowym ma zagrać Gotze !
Jak dla mnie NO BET i czysto 4Fun X w meczu mi się widzi .


CO do PSG ... w lidze mogą sobie robić fochy i grać w kulki
w LM nie ma dla nich miejsca na błedy ... masa kasy utopiona w tej drużynie , masa głośnych transferów muszą zacząć się spłacać bo będą leciały głowy .
Myślę ze Zlatan dzisiaj trafia PSG 2-0 lub wyżej ..... kim jest to dynamo ? nie róbmy jaj solidna drużyna ale nic po za tym 3 punkty zostają we francji .

Arsenal ,Schalke ... obie drużyny w formie po wzmocnieniach rywali mają średnich . Montpelier po osłabieniach sukcesem bedzie jak zajmą 3 miejsce w grupie ,myślę ze dzisiaj Kanonierzy zabierają 3 pts do siebie , asekuracyjnie X2
To samo Schalke ich porażka dzisiaj była by sporą sensacją dla mnie ,X2 asekuracyjnie .


Milan ... chyba są w dołku ale szukanie ich porażki dzisiaj chyba mija się z celem ... chociaż na live można przyczaić sytuacje . Zbyt wiele doświadczenia mają w tych rozgrywkach aby zbierać baty od Belgów .

RM-MC ... Madryt chyba za bardzo przeceniany ,zbyt wiele nadziei w krysi ... chyba wszyscy zapomnieli ze gość kompletnie nie radzi siobie z presją ... fakt jak się mecz ułoży i szybko strzelą to ok ... jak bedą się meczyć jak z Bayernem w finale to ich ciężko widze .
MC to nie ogórki myślę ze tego nie przegrają

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
CSKA 11111111 jeszcze 3 gole boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
lol ale w Gruzji ladny mecz . przy 0-0 na gola gosci placili 9.0 a przy 2-2 juz 3.0 laugh

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
w Gruzji ov5,5 hura no to Tajki 2 gole do przerwy! boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Nie pamiętacie ostatniego meczu Tajek? Też dawaliśmy, że będzie z 8 a było 4, one grają niepełnym składem. Ja na razie nic nie pograłem, bo sytuacji w ogóle nie ma, był 1 celny strzał i z niego gol, a już 24 minuta.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by GIT
Tajki ov 2,5 HT boks
o5,5 boks
marnie ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
CSKA 1-111111 jeszcze dwie boks

Tajki po bramki i cornery boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Milan z Pazzinim w ataku to wygra kwestia tylko czy zagra hmm

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
raiders real ma potezne doswiadczenie w lm czego nie mozna powiedziec o city + wlasny stadion, jak dla mnie 3pkt gospodarzy wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by katowiczanin
CSKA 1-111111 jeszcze dwie boks

Tajki po bramki i cornery boks
boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
tajki 2 smile

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Tajki 2

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
kurde 2 strzał w bramkę i 2 gol, broni tam ktoś? tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Tajki 2-0 jeszcze 3 gole boks

Strona 36 z 83 1 2 34 35 36 37 38 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1