|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jakos przekonania nie mam do PSG, nie wiem ale smierdzi mi ten mecz. Choc moge sie mylic. Borussia powinna pokonac u siebie Ajax. jedyna szansa by nawiazac walke w grupie. A zwyciestwa z Ajaxem moga im dac chociaz LE. Bo awans do fazy pucharowej raczej niemozliwy. W Zagrzebiu gospodarze jedynie co moga osiagnac to remis. Nie widze ich wygranej z ekipą portugalską. Nawet bez Hulka Porto jest w stanie ich ograc. Spodziewam sie skromnego 1-0 dla Porto. Milan hmmm...z kim jak z kim ale z Fiołkami zainkasuja komplet oczek. Olympiakos, u siebie grecy zawsze mocni, graja z LM nie po raz pierwszy. Wiedza o jakie pieniadze toczy sie gra. Juz nie raz potrafili sprawiac niespodzianki. Z calym szacunkiem dla Schalke ale widze ich dzisiaj bez punktów w Pireusie. Real po wpadce z Sevillą, zapewne bedzie chcial wejsc w LM ze zwyciestwem. spotkanie bedzie zapewne bardzo ciekawe i sporo goli mozemy obejrzec. Jak dla mnie Ronaldo i spółka pokonają City bez dwóch zdań  Montpellier NO BET Malaga NO BET Jak BVB awans raczej niemozliwy?smiech mnie zaraz ogarnie, mistrz Niemiec kontra mistrz Angli, rok temu nieudany powrot Borussi do lm ale i City przeciez tez dalo plame i wyprzedzilo ich Napoli, obecna Borussia to bardzo silny zespol i nie odbieram im szans nawet z Realem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Tajlandia ov 10,5 rożnych @1,72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Tajlandia 11111111 jeszcze 4 gole  CSKA strzelać/tracić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Tajki ov 2,5 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tajki ov 2,5 HT  o5,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
CO byście się z słabym ajaxem nie przejechali . BVB pod ogromną presją w Niemczech oczekują od nich wyjscia z grupy !!! Jak się podpalą tak jak w ost. edycji to Ajax szybko im nawciska bramek .Lewandowski nie strzela .. do skuteczności z poprzedniego sezonu sporo brakuje . W ost. Weekend dopiero pierwsze trafienie . KOnduktor niby w formie ale mecz chyba zacznie na ławie z tego co piszą gazety w wyjściowym ma zagrać Gotze ! Jak dla mnie NO BET i czysto 4Fun X w meczu mi się widzi .
CO do PSG ... w lidze mogą sobie robić fochy i grać w kulki w LM nie ma dla nich miejsca na błedy ... masa kasy utopiona w tej drużynie , masa głośnych transferów muszą zacząć się spłacać bo będą leciały głowy . Myślę ze Zlatan dzisiaj trafia PSG 2-0 lub wyżej ..... kim jest to dynamo ? nie róbmy jaj solidna drużyna ale nic po za tym 3 punkty zostają we francji .
Arsenal ,Schalke ... obie drużyny w formie po wzmocnieniach rywali mają średnich . Montpelier po osłabieniach sukcesem bedzie jak zajmą 3 miejsce w grupie ,myślę ze dzisiaj Kanonierzy zabierają 3 pts do siebie , asekuracyjnie X2 To samo Schalke ich porażka dzisiaj była by sporą sensacją dla mnie ,X2 asekuracyjnie .
Milan ... chyba są w dołku ale szukanie ich porażki dzisiaj chyba mija się z celem ... chociaż na live można przyczaić sytuacje . Zbyt wiele doświadczenia mają w tych rozgrywkach aby zbierać baty od Belgów .
RM-MC ... Madryt chyba za bardzo przeceniany ,zbyt wiele nadziei w krysi ... chyba wszyscy zapomnieli ze gość kompletnie nie radzi siobie z presją ... fakt jak się mecz ułoży i szybko strzelą to ok ... jak bedą się meczyć jak z Bayernem w finale to ich ciężko widze . MC to nie ogórki myślę ze tego nie przegrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
CSKA 11111111 jeszcze 3 gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
lol ale w Gruzji ladny mecz . przy 0-0 na gola gosci placili 9.0 a przy 2-2 juz 3.0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
w Gruzji ov5,5  no to Tajki 2 gole do przerwy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Nie pamiętacie ostatniego meczu Tajek? Też dawaliśmy, że będzie z 8 a było 4, one grają niepełnym składem. Ja na razie nic nie pograłem, bo sytuacji w ogóle nie ma, był 1 celny strzał i z niego gol, a już 24 minuta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tajki ov 2,5 HT  o5,5  marnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
CSKA 1-111111 jeszcze dwie  Tajki po bramki i cornery 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Milan z Pazzinim w ataku to wygra kwestia tylko czy zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
raiders real ma potezne doswiadczenie w lm czego nie mozna powiedziec o city + wlasny stadion, jak dla mnie 3pkt gospodarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
CSKA 1-111111 jeszcze dwie  Tajki po bramki i cornery  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
tajki 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
kurde 2 strzał w bramkę i 2 gol, broni tam ktoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Tajki 2-0 jeszcze 3 gole 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|