|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35 |
18. kolejka 2006-04-19 Szczakowianka - Piast 14:00 Podbeskidzie - Zagłębie 14:00 Heko - KSZO 14:00 Górnik - Finishparkiet 14:30 Jagiellonia - Lechia 14:30 Ruch - Widzew 18:00 Zawisza - Śląsk 18:00 Świt - Radomiak 18:00 ŁKS - Polonia 19:00
dawać opinie ludzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
hola hola kolego nie rozpedziles sie czasem ? najpierw w srode jest zalegla kolejka 12 kwietnia:
ŁKS -Ruch Chorzów 19:00 Polonia Bytom -Szczakowianka Jaworzno16:00 Piast Gliwice -Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16:00 Radomiak Radom -Górnik Polkowice 16:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -KSZO 15:00 Heko Czermno -Zawisza Bydgoszcz 15:30 Śląsk Wrocław -Jagiellonia Białystok17:00 Lechia Gdańsk -Podbeskidzie Bielsko-Biała 16:30 Zagłębie Sosnowiec -Widzew Łódź 16:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35 |
racja racja jedną kolejke zgubiłem sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 34 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -KSZO 2 Radomiak Radom -Górnik Polkowice 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
mecz Śląsk Wrocław - Jaga bez kibiców
mało tego w czwartek PZPN najprawdopodobniej podejmie decyzje o zakazie wpuszczania kibiców WKSu na kolejne od 3 do 5 meczyków ŚLĄSKA w roli gospodarza , wszystko to skutkiem wydarzeń przed i podczas meczu Śląsk - widzew PZPN jest oburzone wtargnieciem kibiców na murawe i biegiem fanów w kierunku sektora gości .
PIŁKA NOŻNA dla kibiców , zakazy są jakąś paranoją
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
mecz Śląsk Wrocław - Jaga bez kibiców
mało tego w czwartek PZPN najprawdopodobniej podejmie decyzje o zakazie wpuszczania kibiców WKSu na kolejne od 3 do 5 meczyków ŚLĄSKA w roli gospodarza , wszystko to skutkiem wydarzeń przed i podczas meczu Śląsk - widzew PZPN jest oburzone wtargnieciem kibiców na murawe i biegiem fanów w kierunku sektora gości .
PIŁKA NOŻNA dla kibiców , zakazy są jakąś paranoją Racja - dla kibiców, ale nie dla debili. Niestety kluby nie potrafią (nie chcą ???) poradzić sobie z ograniczonymi umysłowo kretynami, a PZPN nic w tym kierunku nie robi, więc mamy taki a nie inny obraz naszych lig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
to ,że debile racja , tylko dlaczego ja nie mogę pójść przez tych debili na mecz z synem , no ale przecie wg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />pzpn piłka nozna w Polsce nie jest dla kibiców tylko jest dla działaczy z rodzinami , i kolesiami tych działaczy z rodzinami , patrz choćby przydział biletów na MŚ , więc nie ma się jednak co dziwić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
co do meczu , fakt jego rozegrania bez publicznośći , jeszcze bardziej przychyla mnie do postawienia parę groszy na Jagielonię , Śląsk gra kaszanę , a w Sosnowcu działy się cuda nad cudami ,że Śląsk tam nie przegrał i to wysoko , jedynym hamulcem zebym od razu nie pobiegł do punktu i postawił kasiorę na Jagę , jest ona sama , czy ktoryś kolega z Białegostoku może coś o niej napisać?
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560 |
cos napisac o Jadze..Na wiosne to mielismy falstart i wielkie rozczarowanie bo 2 remisy po 0-0 z słabeuszami:z Drwecą na wyjezdzie(tego meczu nie widziałem )ale jak moiwli chłopaki od nas to była jedna wielka tragedia bo kopacze zagrali bez ambicji i bez woli walki ...Drugi mecz z Heko u siebie tez 0-0 i tez wielkie rozczarowanie. Zagrali lepiej niz 1 mecz ale to co ujrzałem to tez nic ciekawego. Akcje chaotyczne bez pomysłu. Nie tak miała grac ekipa ktora walczy o 1 lige...Jednak w Radomiu piłkarze wrescie zagrali swoje. Pewnie wygrali 3-1 i było widac w nich serce do gry. Nie rozczarowali Ci, ktorzy mieli odgrywac znaczące role w druzynie. Atmosfera w druzynie zdecydowanie sie poprawiła po tym zwyciestwie.
Po tym co zobaczyłem w niedziele jestem optymistą i myśle, że Jaga tego meczu nie przegra. Najbardziej prawdobododobny remis...Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
, Śląsk gra kaszanę , a w Sosnowcu działy się cuda nad cudami ,że Śląsk tam nie przegrał i to wysoko już slysze od poczatku sezonu że Śląsk gra słabo a jakim cudem jest na tak wysokiej pozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jakie cuda sie dzialy ? Zagłebie mialo moze 2-3 okazje do zdobycia gola a Śląsk też mógł w koncowce strzelic zwycięską bramke . Ogólnie był to mecz walki z małą iloscia sytuacji . Cała druzyna walczy od 1 do ostatniej minut i tak samo będzie jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Janukiewicz swietna forma , bardzo pewny . Cała obrona zresztą super się prezentuje . Jedyne czego szkoda to brak kibiców ale i tak będziemy pod bramą żeby dodac chłopakom otuchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
cos napisac o Jadze..Na wiosne to mielismy falstart i wielkie rozczarowanie bo 2 remisy po 0-0 z słabeuszami:z Drwecą na wyjezdzie(tego meczu nie widziałem )ale jak moiwli chłopaki od nas to była jedna wielka tragedia bo kopacze zagrali bez ambicji i bez woli walki ...Drugi mecz z Heko u siebie tez 0-0 i tez wielkie rozczarowanie. Zagrali lepiej niz 1 mecz ale to co ujrzałem to tez nic ciekawego. Akcje chaotyczne bez pomysłu. Nie tak miała grac ekipa ktora walczy o 1 lige...Jednak w Radomiu piłkarze wrescie zagrali swoje. Pewnie wygrali 3-1 i było widac w nich serce do gry. Nie rozczarowali Ci, ktorzy mieli odgrywac znaczące role w druzynie. Atmosfera w druzynie zdecydowanie sie poprawiła po tym zwyciestwie.
Po tym co zobaczyłem w niedziele jestem optymistą i myśle, że Jaga tego meczu nie przegra. Najbardziej prawdobododobny remis...Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam Zgadzam sie z Toba w tym co napisales. Pierwsze 2 mecze pilkarze grali bez wiary w siebie. Potem z kadry wypadlo kilku podstawowych zawodnikow (Piekutowski, Moskal, Łatka i Jakubowski) i ich zmiennicy prezentuja sie naprawde fajnie. Dodatkowo gole strzelone w Radomiu podbudowaly morale zespolu i po bramce na 1-1 spadl z nich jakis ciezar, moze zwiazany z presja dzialaczy i kibicow na osiaganie wynikow. Ze Śląskiem bedzie oczywiscie ciezki mecz, ale ta druzyna takze nie prezentuje sie w jakis wyjatkowy sposob. Dodatkowo mecz bez udzialu publicznosci, jak pisal kolega z Wroclawia, daje dodatkowy plus pilkarzom Jagi. Mysle ze jesli Jagiellonia wybiegnie takim samym skladem jak w Radomiu moze pokusic sie o 3pkt bo liderow z Łodzi trzeba gonic, a po kursie w okolicach 2.90-3.00 (STS) az zal nie sprobowac. Oczywiscie to nie za duza stawke, bo za taka pewniejsze wydaje sie x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
witam ja tradycyjnei skrobne pare slow o mojej Polonci ;]
Polonia Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2,30 3,05 2,80 sts
O tym meczu mozna by pisac cale elaboraty. No bo do zeszlego sezonu druzyny te nie spotkaly sie w meczu o punkty waznym, natomiast w zeszlym sezonie cudowne baraze, o wielkiej historii. No bo jak inaczj uznac bramke zdobyta w 93 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?? gdy juz wszystcy byli zrezygnowani a gospodarze z jaworzna swietowali awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Od tego czasu wielesie zmienilo. Nasza druzyna juz nie przysparza nbam tylu radosci i nei ma juz na obiekcie przy Olimpijskiej 5000 ludzi tylko chodzi po 1000. Szczakowa dostala sie kuchennymi drzwiami do II ligi. I radzi sobie o niebo lepiej od Nas. Sklady i potencjal pilkarski obecnych 2 druzyn okreslibym jako rowny. Mecz rozegra sie w sferze psychologicznej. Na jesienie uleglismy w Jaworznie 1;2 i przewage lekka miala Szczakowianka. Dzis bedzie zapewne wspomagana przez grupke swoich fanow (nei podejrzewwam ze wiecej niz 100). Natomioast w Bytomiu ladna pogoda no i juz teraz naprawde mecz ost szansy, wiec prognozuje ze przyjdzie ok 2000 fnaow ze wzgledu na sentyment chyba do meczy z Jaworznem i mile wspomnienia:). W przedmeczowej prasie wydawanej przez Polonie Bytom (VIVA POLONIA) wlasciwie wszyscy zgodnym chorem tweirdza ze Polonie stac na pierwsze wiosenne 3 pkt. Pelny wlascicwie sklad (wraca Blasiak, zagra Gacki - pogromca Szaczakowej z zeszl. sezonu). Mysle ze ambicji nei brakuje Polonistom i meczu nie przegramy. Ale czy bedzie zwyciestwo ?? powiem tak, z moich obserwacji wynika, ze Polonai byla zawsze troszke lepsza od rywali (oprocz KSZO) i jezeli nei zawali skutecznosc to typuje wynik 1:0 lub 2:1. Mecz z gatunku ciuezkich, w koncu derby jkaby nei bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Typ 1 : 6/10 Typ 1X : 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Piast Gliwice -Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 piast u siebie 5-4-1 świt na wyjeździe 1-3-6
na wiosnę Górnik-Piast 1-2 Piast-KSZO 1-0 Zawisza-Piast 3-1
Polonia-Świt 1-1 ŁKS-Świt 5-1 Świt-Szczakowianka 1-0 (90m)
kurs 1,5
Śląsk-Jaga obie drużyny jak na miejsce w tabeli grają słabo, za Jagą przemawia fakt, że Śląsk nie będzie sie czuł jak u siebie (nowy stadion przy pustych trybunach)
X bądź X2 za 1,5
Zastanawiam sie równiez nad ŁKS-Ruch , ŁKS dobra forma, obecnie najlepszy zespół 2 ligi. U siebie 6-3-0 a niebiescy to typowy drugoligowiec własnej murawy. Kurs 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A ja zagram sobie dzisiaj Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Pierwsze mecze pokazały, ze nie są chłopcami do bicia, pomimo, ze w trzech meczach zdobyli 2 pkt i nie strzelili zadnej bramki, to jednak uważam, ze stac ich na pierwsze ligowe zwycięstwo i według mnie nie ma znaczenia czy zagrają z 5 czy z 15 zespołem II ligi. Są głodni dobrego wyniku, i pomimo ze spadek do III ligi jest nieunikniony i z tym faktem pogodzili sie również działacze nowomiejskiego klubu, to jednak młodzież która zasiliła szeregi Drwecy w przerwie zimowej bedzie walczyc do końca, bo wiedzą, ze to jest właśnie ich przysłowiowe 5 minut, jedyna okazja do zaprezentowania się z jak najlepszej strony w II lidze. Ostatni mecz w Bielsko Białej pomimo przekonywującego zwycięstwa wcale nie był tak łatwy jak wskazuje wynik. Bramki dla bielszczan padły w 43 i 44 min, a do tego momentu ton grze nadawali zawodnicy Drwecy i to oni stwarzali sytuacje branmkowe, ale tylko wyjątkowemu szczesciu bramkarz Podbeskidzia zawdzieczał czyste konto. Napewno zawodnicy NML zagrają bez respektu dla rywala, na którym niewatpliwie bedzie ciążyć presja wyniku, bo zespół z aspiracjami do I ligi takich meczy nie powinien przegrywac i z każdą upływającą minutą kiedy będzie utrzymywał się bezbramkowy wynik szanse na udaną kontrę po szybkim ataku dla miejscowych będą rosły.
[color:"green"]Mój Typ:[/color] Drwęca Lamparkiet Nowe Miasto Lubawskie @ 3,0 (Totomix)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
pozdro dla tych co grali cienką Jage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
doping non stop pomógł naszym chłopakom odniesc ważne zwycięstwo . Drużyna walczaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560 |
Dzieki Marcel za pozdrowienia.. doping miał znaczenie zawsze pomaga ale to bardziej zasługa naszych grajkow (frajerów)ze dziś wynik nie jest 4-2 dla Jagi tylko dla Was...Wielcy gwiazdorzy!! 2 karne w 2 min!!kto to widział...Ale ich to i tak nie obchodzi.Jutro już bedą usmiechnieci i tyle. Sorry ale musiałem sie wyładowac bo ostro mnie nosi...Czy wygrwasz czy nie... Pozdrawiam
Tylko ty (J)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
powiem Ci że do 45 minuty rządzili na boisku , ale karne był ewidentne i podcieły im skrzydła . W koncówce znowu rzucili sie do walki ale to było za mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tu trzeba zapierdzielać non stop a Śląsk kondycyjnie jest świetnie przygotowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560 |
Wiesz Marcel powiem Ci, że bardzo tesknie za czasami kiedy Jaga grała w 3 lidze a piłarze mieli na koszulkach gramy za darmo. Nie było u nas bogactwa i piłkarze grali dla nas kibiców a nie dla siebie. Nie było wyjazdów do Turcji jezdzenia na sztuczna murawe do Płocka...Teraz niestety sie wszysko zmieniło i 1 liga oddala sie od nas. Moze dramatyzuje dopiero początek rundy ale nie jest dobrze...Gratuluje zwyciestwa i zycze awnasu do 1 ligi..Bo macie chociaz głodnych sukcesu zawodnikow. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
no i mie sie trafil dokladny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednakze to bylo do przewidzenia ze POLONIA wygra, za duza juz byla presja, w koncu pozostakl jeszcze cien szansy teraz ale... konieczne beda 3 pkt w sobote u siebie z mhm "rewelacyjna" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hydrobudowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. To bedzie raczej neiwykonalne, tym bardziej ze ten neibezpieczny nowotwor zamierza "przerzucic" sie na 1 lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Typ wiec X2 juz na przyszlosc chociaz .. dzisiaj chlopcy pokazali ze nie sa druga Drwecas i bedziemy do konca walczyc o ligowy byt, w koncu morale zostalo odblokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35 |
24. kolejka 2006-04-22 Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Finishparkiet 16:00 Lechia Gdańsk - Heko Czermno 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 16:00 Widzew Łódź - Radomiak 18:00 KSZO Ostrowiec - Szczakowianka J. 18:00 2006-04-23 Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 17:00 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 17:00 Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 18:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|