Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#555435 10/04/2006 13:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
18. kolejka
2006-04-19
Szczakowianka - Piast 14:00
Podbeskidzie - Zagłębie 14:00
Heko - KSZO 14:00
Górnik - Finishparkiet 14:30
Jagiellonia - Lechia 14:30
Ruch - Widzew 18:00
Zawisza - Śląsk 18:00
Świt - Radomiak 18:00
ŁKS - Polonia 19:00

dawać opinie ludzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#555436 10/04/2006 14:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
hola hola kolego nie rozpedziles sie czasem ?
najpierw w srode jest zalegla kolejka 12 kwietnia:

ŁKS -Ruch Chorzów 19:00
Polonia Bytom -Szczakowianka Jaworzno16:00
Piast Gliwice -Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16:00
Radomiak Radom -Górnik Polkowice 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -KSZO 15:00
Heko Czermno -Zawisza Bydgoszcz 15:30
Śląsk Wrocław -Jagiellonia Białystok17:00
Lechia Gdańsk -Podbeskidzie Bielsko-Biała 16:30
Zagłębie Sosnowiec -Widzew Łódź 16:00

#555437 10/04/2006 15:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
racja racja jedną kolejke zgubiłem
sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#555438 10/04/2006 21:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 34
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 34
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -KSZO 2
Radomiak Radom -Górnik Polkowice 2

#555439 11/04/2006 08:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
mecz Śląsk Wrocław - Jaga bez kibiców

mało tego w czwartek PZPN najprawdopodobniej podejmie decyzje o zakazie wpuszczania kibiców WKSu na kolejne od 3 do 5 meczyków ŚLĄSKA w roli gospodarza , wszystko to skutkiem wydarzeń przed i podczas meczu Śląsk - widzew
PZPN jest oburzone wtargnieciem kibiców na murawe i biegiem fanów w kierunku sektora gości .

PIŁKA NOŻNA dla kibiców , zakazy są jakąś paranoją

#555440 11/04/2006 08:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Quote
mecz Śląsk Wrocław - Jaga bez kibiców

mało tego w czwartek PZPN najprawdopodobniej podejmie decyzje o zakazie wpuszczania kibiców WKSu na kolejne od 3 do 5 meczyków ŚLĄSKA w roli gospodarza , wszystko to skutkiem wydarzeń przed i podczas meczu Śląsk - widzew
PZPN jest oburzone wtargnieciem kibiców na murawe i biegiem fanów w kierunku sektora gości .

PIŁKA NOŻNA dla kibiców , zakazy są jakąś paranoją

Racja - dla kibiców, ale nie dla debili.
Niestety kluby nie potrafią (nie chcą ???) poradzić sobie z ograniczonymi umysłowo kretynami, a PZPN nic w tym kierunku nie robi, więc mamy taki a nie inny obraz naszych lig.

#555441 11/04/2006 10:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
to ,że debile racja , tylko dlaczego ja nie mogę pójść przez tych debili na mecz z synem , no ale przecie wg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />pzpn piłka nozna w Polsce nie jest dla kibiców tylko jest dla działaczy z rodzinami , i kolesiami tych działaczy z rodzinami , patrz choćby przydział biletów na MŚ , więc nie ma się jednak co dziwić

#555442 11/04/2006 10:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
co do meczu , fakt jego rozegrania bez publicznośći , jeszcze bardziej przychyla mnie do postawienia parę groszy na Jagielonię , Śląsk gra kaszanę , a w Sosnowcu działy się cuda nad cudami ,że Śląsk tam nie przegrał i to wysoko , jedynym hamulcem zebym od razu nie pobiegł do punktu i postawił kasiorę na Jagę , jest ona sama , czy ktoryś kolega z Białegostoku może coś o niej napisać?

POZDRAWIAM

#555443 11/04/2006 14:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
cos napisac o Jadze..Na wiosne to mielismy falstart i wielkie rozczarowanie bo 2 remisy po 0-0 z słabeuszami:z Drwecą na wyjezdzie(tego meczu nie widziałem )ale jak moiwli chłopaki od nas to była jedna wielka tragedia bo kopacze zagrali bez ambicji i bez woli walki ...Drugi mecz z Heko u siebie tez 0-0 i tez wielkie rozczarowanie. Zagrali lepiej niz 1 mecz ale to co ujrzałem to tez nic ciekawego. Akcje chaotyczne bez pomysłu. Nie tak miała grac ekipa ktora walczy o 1 lige...Jednak w Radomiu piłkarze wrescie zagrali swoje. Pewnie wygrali 3-1 i było widac w nich serce do gry. Nie rozczarowali Ci, ktorzy mieli odgrywac znaczące role w druzynie. Atmosfera w druzynie zdecydowanie sie poprawiła po tym zwyciestwie.

Po tym co zobaczyłem w niedziele jestem optymistą i myśle, że Jaga tego meczu nie przegra. Najbardziej prawdobododobny remis...Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

#555444 11/04/2006 15:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
, Śląsk gra kaszanę , a w Sosnowcu działy się cuda nad cudami ,że Śląsk tam nie przegrał i to wysoko
już slysze od poczatku sezonu że Śląsk gra słabo a jakim cudem jest na tak wysokiej pozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
jakie cuda sie dzialy ?
Zagłebie mialo moze 2-3 okazje do zdobycia gola a Śląsk też mógł w koncowce strzelic zwycięską bramke . Ogólnie był to mecz walki z małą iloscia sytuacji .

Cała druzyna walczy od 1 do ostatniej minut i tak samo będzie jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Janukiewicz swietna forma , bardzo pewny . Cała obrona zresztą super się prezentuje .
Jedyne czego szkoda to brak kibiców ale i tak będziemy pod bramą żeby dodac chłopakom otuchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#555445 11/04/2006 15:30
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Quote
cos napisac o Jadze..Na wiosne to mielismy falstart i wielkie rozczarowanie bo 2 remisy po 0-0 z słabeuszami:z Drwecą na wyjezdzie(tego meczu nie widziałem )ale jak moiwli chłopaki od nas to była jedna wielka tragedia bo kopacze zagrali bez ambicji i bez woli walki ...Drugi mecz z Heko u siebie tez 0-0 i tez wielkie rozczarowanie. Zagrali lepiej niz 1 mecz ale to co ujrzałem to tez nic ciekawego. Akcje chaotyczne bez pomysłu. Nie tak miała grac ekipa ktora walczy o 1 lige...Jednak w Radomiu piłkarze wrescie zagrali swoje. Pewnie wygrali 3-1 i było widac w nich serce do gry. Nie rozczarowali Ci, ktorzy mieli odgrywac znaczące role w druzynie. Atmosfera w druzynie zdecydowanie sie poprawiła po tym zwyciestwie.

Po tym co zobaczyłem w niedziele jestem optymistą i myśle, że Jaga tego meczu nie przegra. Najbardziej prawdobododobny remis...Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam
Zgadzam sie z Toba w tym co napisales. Pierwsze 2 mecze pilkarze grali bez wiary w siebie. Potem z kadry wypadlo kilku podstawowych zawodnikow (Piekutowski, Moskal, Łatka i Jakubowski) i ich zmiennicy prezentuja sie naprawde fajnie. Dodatkowo gole strzelone w Radomiu podbudowaly morale zespolu i po bramce na 1-1 spadl z nich jakis ciezar, moze zwiazany z presja dzialaczy i kibicow na osiaganie wynikow. Ze Śląskiem bedzie oczywiscie ciezki mecz, ale ta druzyna takze nie prezentuje sie w jakis wyjatkowy sposob. Dodatkowo mecz bez udzialu publicznosci, jak pisal kolega z Wroclawia, daje dodatkowy plus pilkarzom Jagi. Mysle ze jesli Jagiellonia wybiegnie takim samym skladem jak w Radomiu moze pokusic sie o 3pkt bo liderow z Łodzi trzeba gonic, a po kursie w okolicach 2.90-3.00 (STS) az zal nie sprobowac. Oczywiscie to nie za duza stawke, bo za taka pewniejsze wydaje sie x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#555446 12/04/2006 09:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
witam ja tradycyjnei skrobne pare slow o mojej Polonci ;]

Polonia Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2,30 3,05 2,80 sts

O tym meczu mozna by pisac cale elaboraty. No bo do zeszlego sezonu druzyny te nie spotkaly sie w meczu o punkty waznym, natomiast w zeszlym sezonie cudowne baraze, o wielkiej historii. No bo jak inaczj uznac bramke zdobyta w 93 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?? gdy juz wszystcy byli zrezygnowani a gospodarze z jaworzna swietowali awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Od tego czasu wielesie zmienilo. Nasza druzyna juz nie przysparza nbam tylu radosci i nei ma juz na obiekcie przy Olimpijskiej 5000 ludzi tylko chodzi po 1000. Szczakowa dostala sie kuchennymi drzwiami do II ligi. I radzi sobie o niebo lepiej od Nas.
Sklady i potencjal pilkarski obecnych 2 druzyn okreslibym jako rowny. Mecz rozegra sie w sferze psychologicznej. Na jesienie uleglismy w Jaworznie 1;2 i przewage lekka miala Szczakowianka.
Dzis bedzie zapewne wspomagana przez grupke swoich fanow (nei podejrzewwam ze wiecej niz 100).
Natomioast w Bytomiu ladna pogoda no i juz teraz naprawde mecz ost szansy, wiec prognozuje ze przyjdzie ok 2000 fnaow ze wzgledu na sentyment chyba do meczy z Jaworznem i mile wspomnienia:).
W przedmeczowej prasie wydawanej przez Polonie Bytom (VIVA POLONIA) wlasciwie wszyscy zgodnym chorem tweirdza ze Polonie stac na pierwsze wiosenne 3 pkt. Pelny wlascicwie sklad (wraca Blasiak, zagra Gacki - pogromca Szaczakowej z zeszl. sezonu). Mysle ze ambicji nei brakuje Polonistom i meczu nie przegramy. Ale czy bedzie zwyciestwo ?? powiem tak, z moich obserwacji wynika, ze Polonai byla zawsze troszke lepsza od rywali (oprocz KSZO) i jezeli nei zawali skutecznosc to typuje wynik 1:0 lub 2:1. Mecz z gatunku ciuezkich, w koncu derby jkaby nei bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Typ 1 : 6/10
Typ 1X : 9/10

#555447 12/04/2006 10:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727

Piast Gliwice -Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
piast u siebie 5-4-1
świt na wyjeździe 1-3-6

na wiosnę
Górnik-Piast 1-2
Piast-KSZO 1-0
Zawisza-Piast 3-1

Polonia-Świt 1-1
ŁKS-Świt 5-1
Świt-Szczakowianka 1-0 (90m)

kurs 1,5

Śląsk-Jaga
obie drużyny jak na miejsce w tabeli grają słabo, za Jagą przemawia fakt, że Śląsk nie będzie sie czuł jak u siebie (nowy stadion przy pustych trybunach)

X bądź X2 za 1,5

Zastanawiam sie równiez nad ŁKS-Ruch , ŁKS dobra forma, obecnie najlepszy zespół 2 ligi. U siebie 6-3-0 a niebiescy to typowy drugoligowiec własnej murawy. Kurs 1,6

#555448 12/04/2006 11:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A ja zagram sobie dzisiaj Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Pierwsze mecze pokazały, ze nie są chłopcami do bicia, pomimo, ze w trzech meczach zdobyli 2 pkt i nie strzelili zadnej bramki, to jednak uważam, ze stac ich na pierwsze ligowe zwycięstwo i według mnie nie ma znaczenia czy zagrają z 5 czy z 15 zespołem II ligi. Są głodni dobrego wyniku, i pomimo ze spadek do III ligi jest nieunikniony i z tym faktem pogodzili sie również działacze nowomiejskiego klubu, to jednak młodzież która zasiliła szeregi Drwecy w przerwie zimowej bedzie walczyc do końca, bo wiedzą, ze to jest właśnie ich przysłowiowe 5 minut, jedyna okazja do zaprezentowania się z jak najlepszej strony w II lidze. Ostatni mecz w Bielsko Białej pomimo przekonywującego zwycięstwa wcale nie był tak łatwy jak wskazuje wynik. Bramki dla bielszczan padły w 43 i 44 min, a do tego momentu ton grze nadawali zawodnicy Drwecy i to oni stwarzali sytuacje branmkowe, ale tylko wyjątkowemu szczesciu bramkarz Podbeskidzia zawdzieczał czyste konto.
Napewno zawodnicy NML zagrają bez respektu dla rywala, na którym niewatpliwie bedzie ciążyć presja wyniku, bo zespół z aspiracjami do I ligi takich meczy nie powinien przegrywac i z każdą upływającą minutą kiedy będzie utrzymywał się bezbramkowy wynik szanse na udaną kontrę po szybkim ataku dla miejscowych będą rosły.


[color:"green"]Mój Typ:[/color] Drwęca Lamparkiet Nowe Miasto Lubawskie @ 3,0 (Totomix)

#555449 12/04/2006 17:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
pozdro dla tych co grali cienką Jage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

doping non stop pomógł naszym chłopakom odniesc ważne zwycięstwo . Drużyna walczaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#555450 12/04/2006 17:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
Dzieki Marcel za pozdrowienia.. doping miał znaczenie zawsze pomaga ale to bardziej zasługa naszych grajkow (frajerów)ze dziś wynik nie jest 4-2 dla Jagi tylko dla Was...Wielcy gwiazdorzy!! 2 karne w 2 min!!kto to widział...Ale ich to i tak nie obchodzi.Jutro już bedą usmiechnieci i tyle. Sorry ale musiałem sie wyładowac bo ostro mnie nosi...Czy wygrwasz czy nie... Pozdrawiam

Tylko ty (J)

#555451 12/04/2006 17:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
powiem Ci że do 45 minuty rządzili na boisku , ale karne był ewidentne i podcieły im skrzydła . W koncówce znowu rzucili sie do walki ale to było za mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tu trzeba zapierdzielać non stop a Śląsk kondycyjnie jest świetnie przygotowany

#555452 12/04/2006 17:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
Wiesz Marcel powiem Ci, że bardzo tesknie za czasami kiedy Jaga grała w 3 lidze a piłarze mieli na koszulkach gramy za darmo. Nie było u nas bogactwa i piłkarze grali dla nas kibiców a nie dla siebie. Nie było wyjazdów do Turcji jezdzenia na sztuczna murawe do Płocka...Teraz niestety sie wszysko zmieniło i 1 liga oddala sie od nas. Moze dramatyzuje dopiero początek rundy ale nie jest dobrze...Gratuluje zwyciestwa i zycze awnasu do 1 ligi..Bo macie chociaz głodnych sukcesu zawodnikow. Pozdrawiam

#555453 12/04/2006 20:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
no i mie sie trafil dokladny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednakze to bylo do przewidzenia ze POLONIA wygra, za duza juz byla presja, w koncu pozostakl jeszcze cien szansy teraz ale... konieczne beda 3 pkt w sobote u siebie z mhm "rewelacyjna" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hydrobudowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. To bedzie raczej neiwykonalne, tym bardziej ze ten neibezpieczny nowotwor zamierza "przerzucic" sie na 1 lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Typ wiec X2 juz na przyszlosc chociaz .. dzisiaj chlopcy pokazali ze nie sa druga Drwecas i bedziemy do konca walczyc o ligowy byt, w koncu morale zostalo odblokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
pozdrawiam

#555454 20/04/2006 07:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
24. kolejka
2006-04-22
Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Finishparkiet 16:00
Lechia Gdańsk - Heko Czermno 16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 16:00
Widzew Łódź - Radomiak 18:00
KSZO Ostrowiec - Szczakowianka J. 18:00
2006-04-23
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 17:00
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 17:00
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 18:0

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,956 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1