Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#555734 11/04/2006 00:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
http://www.gamecities.com/clients/oddsnpots/bonuses.html
Hmmmmm wypłata neteller maxymalnie 30$ ale chyba nie ma żadnych obrotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przy resjestracjii trzeba do supportu wysłać swoj numer ID neteller i Promocja na 1 użytkownika w Domu

Bonus: Unibet
#555735 11/04/2006 01:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
A jaki jest mail do suportu? Numer ID to znaczy ten krótszy 6-cyfrowy?Tak?

#555736 11/04/2006 03:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
A jaki jest mail do suportu? Numer ID to znaczy ten krótszy 6-cyfrowy?Tak?
Numer Id czyli ten 12 cyfrowy.
Ponadto na email: support@gamecities.com ale maja też livechat
Uwaga bo wyrzuca wiadomości meilowe do spamu

#555737 11/04/2006 11:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Emaila wysyłamy z naszm Username i ID naszego konta w Netellerze...No i powiedzmy ze dostane te 10$ to czy moge pograc z 10minut w casynie i powiedzmy ugrac te 30$ i moge odrazu wypłacac ???Czy jakis obrót jest ???

#555738 11/04/2006 11:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Gdzie tam jest opcja rejestracji ?

#555739 11/04/2006 11:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Gdzie tam jest opcja rejestracji ?


Wchodzisz w SPORTSBOOK i bieżesz CREATE A NEW ACCOUNT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#555740 11/04/2006 11:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Emaila wysyłamy z naszm Username i ID naszego konta w Netellerze...No i powiedzmy ze dostane te 10$ to czy moge pograc z 10minut w casynie i powiedzmy ugrac te 30$ i moge odrazu wypłacac ???Czy jakis obrót jest ???

wychodzi na to, że nie ma żadnego obrotu...

dziwne trochę to jest...
ale jak dają na pokerze po 20$ za darmo to czemu tu mają nie dać...

#555741 11/04/2006 12:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a gdzie sie luka na ten ID?? na stronie nettelera po zarejstrowaniu

#555742 11/04/2006 12:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
a gdzie sie luka na ten ID?? na stronie nettelera po zarejstrowaniu

dobra w mailu juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#555743 11/04/2006 12:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
ID masz w mailu od nich ktory dostales po rejestracji.

#555744 11/04/2006 12:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
To jest to co wpisujesz w 1 rubryce przy logowaniu, w drugiej masz security code a w 3 haslo. W pierwszym jest nr konta w neteller.

#555745 11/04/2006 12:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391

Numer Id czyli ten 12 cyfrowy.
Ponadto na email: support@gamecities.com ale maja też livechat
Uwaga bo wyrzuca wiadomości meilowe do spamu [/quote]



ja mialem 11 ?

#555746 11/04/2006 13:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
wyslalem maila do supportu z ID i username

Ile trzeba czekac zeby dostac ten bonus??

czy ktos juz go dostal??

#555747 11/04/2006 13:10
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
nie mam jeszcze nettelera a na stronie https://www.mecz.pl/index.php?dzial=neteller pisze ze mam wyslac skan paszportu lub katry kredytowej ,nie mam ani jednego ani drugiego ,moze byc dowodu obbistego?
dzieki

#555748 11/04/2006 13:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
"If you take part in the $10 Free Money promotion, it must be wagered a minimum of twenty-five times before you can make a withdraw. Maximum cashout for $10 Fee Mney wagers is $30 after meeting playthrough requirements."

Wymagamy jest 25-krotny obrót, maksymalna wypłata 30$
Jest też inny bonus wpłata neteller 100$ + 100$ bonus
dopisywany automatycznie, niestety nie wiem jakie są
wymagania dotyczace tego bonusu.

#555749 11/04/2006 13:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Lozano gnojku oddaj mój hajs lepiej , a nie tematy zakładaj...

#555750 11/04/2006 13:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
kur jakbym wiedział, że obrót 25 razy...

dałbym sobie spokój...
trudno... usunie się konto

#555751 11/04/2006 16:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Ja to nie rozumiem jak człowiek ktory kantuje ludzi na kase moze dalej zakładac sobie tematy na tym forum ! NC

#555752 11/04/2006 16:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
Witam,mam problem ,zarejestrowałem sie na stronce ,wszystko ok,w nettelerze takze ,tylko gdy konfigurowałem to konto ,to gdy wypełniam dane banku pozniej dajeConfirm ,niby wszystko ładnie pieknie ,ale wyskakuje błąd "an Error Occured" ,prosze o pomoc!

#555753 11/04/2006 16:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Lozano gnojku oddaj mój hajs lepiej , a nie tematy zakładaj...

Zglaszales to juz komus na forum ??
Bo jesli ktos Cie oszukal to warto to zalatwic bardziej formalnie, jest szansa ze moze Tobie odda lub przynajmniej innych nie oszuka jesli to prawda.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,112 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1