|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
http://www.gamecities.com/clients/oddsnpots/bonuses.html Hmmmmm wypłata neteller maxymalnie 30$ ale chyba nie ma żadnych obrotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przy resjestracjii trzeba do supportu wysłać swoj numer ID neteller i Promocja na 1 użytkownika w Domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440 |
A jaki jest mail do suportu? Numer ID to znaczy ten krótszy 6-cyfrowy?Tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
A jaki jest mail do suportu? Numer ID to znaczy ten krótszy 6-cyfrowy?Tak? Numer Id czyli ten 12 cyfrowy. Ponadto na email: support@gamecities.com ale maja też livechat Uwaga bo wyrzuca wiadomości meilowe do spamu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Emaila wysyłamy z naszm Username i ID naszego konta w Netellerze...No i powiedzmy ze dostane te 10$ to czy moge pograc z 10minut w casynie i powiedzmy ugrac te 30$ i moge odrazu wypłacac ???Czy jakis obrót jest ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Gdzie tam jest opcja rejestracji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Gdzie tam jest opcja rejestracji ? Wchodzisz w SPORTSBOOK i bieżesz CREATE A NEW ACCOUNT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Emaila wysyłamy z naszm Username i ID naszego konta w Netellerze...No i powiedzmy ze dostane te 10$ to czy moge pograc z 10minut w casynie i powiedzmy ugrac te 30$ i moge odrazu wypłacac ???Czy jakis obrót jest ??? wychodzi na to, że nie ma żadnego obrotu... dziwne trochę to jest... ale jak dają na pokerze po 20$ za darmo to czemu tu mają nie dać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a gdzie sie luka na ten ID?? na stronie nettelera po zarejstrowaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a gdzie sie luka na ten ID?? na stronie nettelera po zarejstrowaniu dobra w mailu juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
ID masz w mailu od nich ktory dostales po rejestracji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
To jest to co wpisujesz w 1 rubryce przy logowaniu, w drugiej masz security code a w 3 haslo. W pierwszym jest nr konta w neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
Numer Id czyli ten 12 cyfrowy. Ponadto na email: support@gamecities.com ale maja też livechat Uwaga bo wyrzuca wiadomości meilowe do spamu [/quote] ja mialem 11 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wyslalem maila do supportu z ID i username
Ile trzeba czekac zeby dostac ten bonus??
czy ktos juz go dostal??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
nie mam jeszcze nettelera a na stronie https://www.mecz.pl/index.php?dzial=neteller pisze ze mam wyslac skan paszportu lub katry kredytowej ,nie mam ani jednego ani drugiego ,moze byc dowodu obbistego? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
"If you take part in the $10 Free Money promotion, it must be wagered a minimum of twenty-five times before you can make a withdraw. Maximum cashout for $10 Fee Mney wagers is $30 after meeting playthrough requirements."
Wymagamy jest 25-krotny obrót, maksymalna wypłata 30$ Jest też inny bonus wpłata neteller 100$ + 100$ bonus dopisywany automatycznie, niestety nie wiem jakie są wymagania dotyczace tego bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Lozano gnojku oddaj mój hajs lepiej , a nie tematy zakładaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
kur jakbym wiedział, że obrót 25 razy...
dałbym sobie spokój... trudno... usunie się konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Ja to nie rozumiem jak człowiek ktory kantuje ludzi na kase moze dalej zakładac sobie tematy na tym forum ! NC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17 |
Witam,mam problem ,zarejestrowałem sie na stronce ,wszystko ok,w nettelerze takze ,tylko gdy konfigurowałem to konto ,to gdy wypełniam dane banku pozniej dajeConfirm ,niby wszystko ładnie pieknie ,ale wyskakuje błąd "an Error Occured" ,prosze o pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Lozano gnojku oddaj mój hajs lepiej , a nie tematy zakładaj... Zglaszales to juz komus na forum ?? Bo jesli ktos Cie oszukal to warto to zalatwic bardziej formalnie, jest szansa ze moze Tobie odda lub przynajmniej innych nie oszuka jesli to prawda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka