|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
MCKRacken: ciezko skonczyc definitywnie. SPrawia mi to wieksza przyjemnosc niz sie spodziewalem  PEwnie nie ebde biegal juz tak duzo i robil takich ostrych treningów ale 2 razy w tygodniu chcialbym biegac nawet w zime wiec takie cos moze sie przydac. Choc szczerze mowiac jakos sie nei widze w tych obcislych "spodniach" :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
z tymi ubraniami wszystkimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jego kasa jego sprawa. Ja nie widzę żadnego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Kukis: zobaczymy jak przyjdzoe mróz -10 stopni  Lepiej sie ubrac w jedną warstwe odziezy, ktora nie ebdzie przeszkadzala w bieganiu niz nakladac 4 kg ubrania, w ktrym i tak bedzie sie czulo niekomfortowo.  W tym sie nie ma ładnei wygladac a na okres zimowy w polsce wydaje mi sie ze jest to rzecz niezbedna dla osoby, ktora biega. A co do porównania do bab to na razie Ty biegasz jak baba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
haha po prostu puszczam sobie Endomondo i w domu zmieniam kategorię jak na złej leciało, postaram się o tym pamiętać. A że dziś wybrałem spacerowym tempem w ciekawym terenie, to faktycznie przez pierwsze kilometry można było pomylić z biegiem  Bielizna super rzecz, warto mieć na niższe temperatury. Mam samą górę i czapkę z takiego materiałuu i się przydaje bardzo dół też zakupię. Wszystko z Decathlonu biorę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Vendetta: to nie kupuj obcislych, kup luzne. ja obcisle zakladalem pod luzne tylko przy naprawde duzych mrozach. ta odziez jest bardzo lekka - t-shirt, bluza z dlugim rekawem i kurteczka bedzie wazyc tyle co jeden zwykly bawelniany t-shirt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a są takie luzne? podaj linka jak mozesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
tak czy siak ta cena, ktora proponuje mi znajomy za ten komplet spaio jest bardzo atrakcyjna  Chyba sie zdecyduje. Najwyzej bede zakladal tylko góre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
a są takie luzne? podaj linka jak mozesz chociazby takie [ wiggle.co.uk]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
do tanich nie należą  wciagam te od kolezki, juz zdecydowalem  Seozn sie konczy i trzeba pobic kilka zyciówek zanim nie bedzie warunków do szybkiego bniegania po lesie. Zobaczymy czy te ostre treningi cos daly  W nastepntym tygodniu chce zejsc ponizej 40 min w na dyszke i okolo 1h30min polmaraton. Tyle, ze nie bede biegal na zadnych zawodach bo na razie u mnie nic ciekawego nie ma wiec zostaje pomiar endo. Dzisiaj bieglem z telefonem w reku bo opaska na ramie juz sie calkiem zużyła - lipa na maxa ale lepiej niz zeby sie majtał w kieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Vendetta, badz profesjonalista  jak zyciowki to tylko na atestowanej trasie i z chipem. takie treningowe rekordy to tylko dla Twojej informacji, zwlaszcza te mierzone sprzetem typu endomondo  a co do ubran to polecam wyprzedaze na koniec sezonu, obnizki o 50%, czasem nawet wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
no to wiadomo ale np. na polmaratonie mialem 1:37 a na endo zabraklo kilku metrów zeby zaliczylo i mam stary rekord  Wiadomo, ze oficjalne zyciowki to nie beda ale z doswiadczenia widze, ze endo jest dokładne i jak sie myli to na niekorzysc  ( przynajmniej ja tak mialem na zawodach) Rozkminie sobie jakas w maire plaską traske i bede smigal  Na zawodach w ktrych bralem udzial ciagle jakies góry wiec tez bez sensu bo co innego biegac po wzniesieniach na trudnej trasie a co innego na plaskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
ale ja nie tyle w sensie jakosci pomiaru tylko raczej w kwestii formalnej: w bieganiu jak w kazdym sporcie - trening to tylko trening - a jako tzw Personal Best licza sie tylko i wylacznie wyniki z oficjalnych zawodow. mozesz na treningach biegac szybciej niz Twoje PB ale nie staje sie to Twoim PB dopoki nie potwierdzisz tego w zawodach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ciśniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dziś jest promocja w sklepie Google Play (wczesniej znany jako Android Market).
M in wersja endomondo PRO do kupienia za 25 centów (80 groszy).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|