Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29
lupus #5561124 26/09/2012 15:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
MCKRacken: ciezko skonczyc definitywnie. SPrawia mi to wieksza przyjemnosc niz sie spodziewalem tongue PEwnie nie ebde biegal juz tak duzo i robil takich ostrych treningów ale 2 razy w tygodniu chcialbym biegac nawet w zime wiec takie cos moze sie przydac. Choc szczerze mowiac jakos sie nei widze w tych obcislych "spodniach" :/

Bonus: Unibet
Platini #5561372 26/09/2012 18:51
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
jak baby

Kukis #5561385 26/09/2012 19:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
?

Platini #5561405 26/09/2012 19:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
z tymi ubraniami wszystkimi

Platini #5561450 26/09/2012 19:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jego kasa jego sprawa.
Ja nie widzę żadnego problemu.

lupus #5561531 26/09/2012 20:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Kukis: zobaczymy jak przyjdzoe mróz -10 stopni smile Lepiej sie ubrac w jedną warstwe odziezy, ktora nie ebdzie przeszkadzala w bieganiu niz nakladac 4 kg ubrania, w ktrym i tak bedzie sie czulo niekomfortowo. smile
W tym sie nie ma ładnei wygladac a na okres zimowy w polsce wydaje mi sie ze jest to rzecz niezbedna dla osoby, ktora biega.
A co do porównania do bab to na razie Ty biegasz jak baba smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a i jeszcze gratulacje dla jeroma smile piwo

nie wiem jak Ty to zrobiles ale przesadziles kopara aplauz

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
aaa juz wiem smile laugh rowerem laugh tongue no to sorry smile

Platini #5561658 26/09/2012 22:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
haha po prostu puszczam sobie Endomondo i w domu zmieniam kategorię jak na złej leciało, postaram się o tym pamiętać. A że dziś wybrałem spacerowym tempem w ciekawym terenie, to faktycznie przez pierwsze kilometry można było pomylić z biegiem smile Bielizna super rzecz, warto mieć na niższe temperatury. Mam samą górę i czapkę z takiego materiałuu i się przydaje bardzo dół też zakupię. Wszystko z Decathlonu biorę.

Platini #5562332 27/09/2012 05:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Vendetta: to nie kupuj obcislych, kup luzne. ja obcisle zakladalem pod luzne tylko przy naprawde duzych mrozach. ta odziez jest bardzo lekka - t-shirt, bluza z dlugim rekawem i kurteczka bedzie wazyc tyle co jeden zwykly bawelniany t-shirt

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a są takie luzne? podaj linka jak mozesz

Platini #5562557 27/09/2012 15:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #5563017 27/09/2012 22:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
tak czy siak ta cena, ktora proponuje mi znajomy za ten komplet spaio jest bardzo atrakcyjna smile Chyba sie zdecyduje. Najwyzej bede zakladal tylko góre tongue

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
a są takie luzne? podaj linka jak mozesz
chociazby takie [wiggle.co.uk]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
do tanich nie należą smile wciagam te od kolezki, juz zdecydowalem smile
Seozn sie konczy i trzeba pobic kilka zyciówek zanim nie bedzie warunków do szybkiego bniegania po lesie. Zobaczymy czy te ostre treningi cos daly smile
W nastepntym tygodniu chce zejsc ponizej 40 min w na dyszke i okolo 1h30min polmaraton. Tyle, ze nie bede biegal na zadnych zawodach bo na razie u mnie nic ciekawego nie ma wiec zostaje pomiar endo. Dzisiaj bieglem z telefonem w reku bo opaska na ramie juz sie calkiem zużyła - lipa na maxa ale lepiej niz zeby sie majtał w kieszeni.

Platini #5563429 28/09/2012 03:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Vendetta, badz profesjonalista smile jak zyciowki to tylko na atestowanej trasie i z chipem.
takie treningowe rekordy to tylko dla Twojej informacji, zwlaszcza te mierzone sprzetem typu endomondo smile

a co do ubran to polecam wyprzedaze na koniec sezonu, obnizki o 50%, czasem nawet wiecej.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no to wiadomo ale np. na polmaratonie mialem 1:37 a na endo zabraklo kilku metrów zeby zaliczylo i mam stary rekord smile Wiadomo, ze oficjalne zyciowki to nie beda ale z doswiadczenia widze, ze endo jest dokładne i jak sie myli to na niekorzysc smile ( przynajmniej ja tak mialem na zawodach)
Rozkminie sobie jakas w maire plaską traske i bede smigal smile Na zawodach w ktrych bralem udzial ciagle jakies góry wiec tez bez sensu bo co innego biegac po wzniesieniach na trudnej trasie a co innego na plaskim.

Platini #5563473 28/09/2012 05:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
ale ja nie tyle w sensie jakosci pomiaru tylko raczej w kwestii formalnej: w bieganiu jak w kazdym sporcie - trening to tylko trening - a jako tzw Personal Best licza sie tylko i wylacznie wyniki z oficjalnych zawodow. mozesz na treningach biegac szybciej niz Twoje PB ale nie staje sie to Twoim PB dopoki nie potwierdzisz tego w zawodach wink

Platini #5567206 30/09/2012 14:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ciśniesz gwizdek

Platini #5567255 30/09/2012 15:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dziś jest promocja w sklepie Google Play (wczesniej znany jako Android Market).

M in wersja endomondo PRO do kupienia za 25 centów (80 groszy).

Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, alfa, Lukasz111, burbon, cigar), 1,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,285
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1