Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 29 1 2 9 10 11 12 13 28 29
lupus #5568321 01/10/2012 00:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
McKracken, daj znac jak Ci poszlo!!!! smile

Bonus: Unibet
lupus #5568768 01/10/2012 04:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by lupus
Dziś jest promocja w sklepie Google Play (wczesniej znany jako Android Market).

M in wersja endomondo PRO do kupienia za 25 centów (80 groszy).

co tam jest w tej wersji PRO a nie ma w darmowej ?

Platini #5568876 01/10/2012 12:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Funkcje wersji PRO:
* Programy interwałowe: Wybierz jeden z trzech programów lub stwórz własny i pozwól by trener audio Cię poprowadził
* Wykresy: Przeglądaj wykresy z międzyczasami, tętnem, prędkością i wysokością n.p.m
* Pokonaj siebie: Ustaw poprzedni trening jako cel, a trener audio pomoże Ci poprawić wynik!
* Tryb oszczędzania baterii: Podczas dłuższych treningów, korzystaj z Endomondo w tym trybie
* Cel - czas: Wybierz czas trwania treningu, a trener audio pomoże Ci osiągnąć cel!
* Cel - kalorie: Ustaw ilość kalorii do spalenia, a trener audio Cię poprowadzi!

Platini #5569478 01/10/2012 23:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Zainstalowałem dziś endo i nie mogę znaleźć grupy mecz.pl

lupus podeślij jakiś namiar na grupę, dorzucę swoje amatorskie osiągnięcia wink

Platini #5571403 03/10/2012 02:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
ukonczylem - 4:14!:)
wrazenie niesamowite, bieg po 30-35km to cos co ciezko jest oddac slowami. mnie sciana dopadla jak musialem sie zatrzymac na siku tuz przed 37km. wtedy poczulem jak zmeczony jestem i ponad 2km zajelo mi, zeby rozpedzic sie z powrotem do pozadanej predkosci, a juz od 40km gnalem znow jak trzeba. jedyny pozytyw z tej sciany byl taki ze stac mnie bylo na 'sprinterski' finisz a na samej plycie stadionu wyprzedzilem ze 30-40 osob smile

Platini #5571423 03/10/2012 03:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gratuluje piwo

lupus #5571426 03/10/2012 03:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Gratulacje smile

Platini #5571878 03/10/2012 12:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jakbys jeszcze napisal wrazenia z trasy, kiedy sie luzniej zrobilo?
Czytalem, ze sporo osob narzekalo na ten kawalek w Parku.


No i jak organizm? Umieralnia w poniedzialek? duch

lupus #5571944 03/10/2012 14:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,105613,12579941,34__Maraton_Warszawski_okiem_debiutantki__RELACJA.html

tu jest nawet fajna relacja z biegu smile i mozna tez znalezc wpiski z przygotowan smile Niezle pobiegła jak na debiutantke smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dla mnei za duzo osob z tego co widze po fotkach smile chyba w ogole sie luzno nie zrobilo z tego co widze laugh Chyba ze ktos od razu na poczatku dobrze sie ustawil i szybciej zaczal smile Bo pewnie duzo osob bieglo tempem na 4h

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Jak to za dużo :p, na maratonach w USA biega po 40 tys. ludzi i dają radę ooo

kaka85 #5572289 03/10/2012 19:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no przebiec dają rade ale mowie o tym ze niektorzy biegna na 2,5h niektorzy na 3,5h a niektorzy na 4h i ciezko sie biegnie wsrod tylu ludzi z roznym wytrenowaniem smile Ciagle zmiany tempa i tlok...

Platini #5572291 03/10/2012 19:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Ale przecież są strefy na starcie z czasami. Nikt, którego celem jest 4h nie stanie w strefie 2,5h wink

kaka85 #5572325 03/10/2012 20:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to zalezy od czlowieka smile u mnie na starcie polmaratony duzo ludzi zle ozeniala swoje mozliwosci smile ALbo mialo wygórwane aspiracje smile I na poczatku bieglo sie tragicznie. Ale moze to tylko ja tak trafilem

Platini #5573264 04/10/2012 05:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
nie bylo wcale tak ciasno, duza czesc biegu byla po szerokich jezdniach wiec nie bylo wiekszych problemow.

kawalek w parku byl po nieco nierownej kostce i mial dosc stromy ok. 1km podbieg - podejrzewam, ze narzekali ci ktorzy nie biegali w zimie ani nie robili krosow. dla mnie duzo gorszy byl powrot bodajze pulawska do centrum - silny wiatr prosto w twarz i to na tych najtrudniejszych kilometrach - masakra.

Pani Ania z linku Vendetty osiagnela swietny wynik, ale tak naprawde biegla na 3:45 a skonczyla na 3:58 czyli krotko mowiac zaliczyla ewidentna sciane tak jak i ja (ok 15 minut w plecy w stosunku do zalozonego celu co podobno kazdy debiutant powinien sobie dodac do docelowego czasu) a artykul okresla to lekko jako 'kryzys', chyba po to zeby ludzi nie zrazic wink

co do ustawiania sie ludzi na starcie to w maratonie wygladalo to o wiele lepiej niz w polowkach czy dyszkach, chyba ludzie maja wiecej respektu i staja raczej dalej niz blizej. Z drugiej strony widzialem w tabeli wynikow kilka pozycji wyzej ode mnie delikwentow ktorych czas netto od brutto roznil sie o kilkanascie sekund, podczas gdy moj o 7:20min laugh

poniedzialek nie byl taki zly, ale lydki bola mnie jeszcze dzis, zwlaszcza jak posiedze dluzej niz godzine czy dwie. to chyba efekt tego, ze nie rozbiegalem sie po fakcie, ale zywcem nie mialem kiedy tego zrobic do tej pory. wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dawaj do debna w 2013 smile razem pobiegniemy smile Moze ktos jeszcze z forum sie przylaczy? smile Duzo czasu zostalo. Tam maraton w kwietniu wypada z tego co sie orientuje smile

Platini #5573295 04/10/2012 05:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
przeciez juz kariere zakonczyles po k2 tongue mowilem, ze to wciaga wink
sam po swoim debiucie mam juz dosc...... powodow do tego, zeby startowac w nastepnych maratonach laugh
niestety debno mi nie po drodze, zarowno ze wzgledu na termin jak i lokalizacje :/

Platini #5573421 04/10/2012 15:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kobieta z GW to raczej ciekawostka.
Miala kilka miesiecy przygotowan i to pod okiem trenera, relacja leciala na glownej stronie portalu, wiec nie mogla dac dupy.
Pewnie troche cukierków tez wciagnela, za duza stawka aby zejsc z trasy, wiec solidnie musieli z nia popracowac wink


Mckracken najdluzszy post na forum, a i tak dosc skapo z informacjami.
Jak z zarciem na trasie, wciagales cos?
Miales kogos do pomocy z piciem, czy zostawili Ci cos jeszcze ci co smigali przed Toba na wodopoju? wink

Ile schudles? duch

Platini #5574515 05/10/2012 01:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Panowie jaki pulsometr będzie współpracował bezkolizyjnie z endomondo?

marzano #5574588 05/10/2012 01:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dzisiaj w Atletach na polsacie sport extra bylo o tej Pani Ani smile Fajna babka smile Mowila ze chciala zlamac 4h smile Mowila ze biegnie na 3:59:59 i jej sie udalo smile

Strona 11 z 29 1 2 9 10 11 12 13 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1