|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Panowie jaki pulsometr będzie współpracował bezkolizyjnie z endomondo? Garmin, Polar...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
właśnie rzuciłem okiem na ceny i na razie poprzestanę na Medionie za 50PLN...
mam nadzieję, że się sprawdzi i ewentualnie w przyszłości zainwestuję w taki sprzęt który będzie samowystarczalny (tzn. nie będzie wymagał telefonu do notowania wszelkich niezbędnych pomiarów).
Ma ktoś może w wersji elektronicznej książkę "Trening z pulsometrem" Joe Friel'a?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
(...) Mckracken najdluzszy post na forum, a i tak dosc skapo z informacjami. Jak z zarciem na trasie, wciagales cos? Miales kogos do pomocy z piciem, czy zostawili Ci cos jeszcze ci co smigali przed Toba na wodopoju?  Ile schudles?  cos taki zainteresowany, tez bedziesz startowal?  na sniadanie jajecznica z dwoch jaj i dwie kromy chleba z maslem. potem butelka powerade w przeciagu 1,5godz i zel SiS. na samej trasie spozylem jeszcze 5 takich zeli. Co do wodopojow, to zalatwilem ten problem jeszcze przed biegiem - nabylem camelbaka, dzieki czemu moglem je omijac szerokim lukiem. Generalnie mozna bylo z nich korzystac w miare wygodnie, ale ludzie mieli tendecje do zatrzymywania sie przy pierwszych stolikach, wiec trzeba by ich omijac i chwytac z nastepnych. zawartosc stolikow to: woda, potem powerade, potem banany, potem miski z woda, potem znow powerade i znow woda. niedogodnoscia byl tylko syf (kubki i kaluze) jaki panowal po przejsciu biegaczy przede mna. w sumie przez caly bieg z camelbaka upilem jakis 1l powerade i do tego ze 3 kubki wody z punktow. bananow nie jadlem bo nie bylem glodny. nie wazylem sie zaraz po wyscigu, ale dzien pozniej wazylem tylko 0.5kg mniej niz przed biegiem. pomiedzy maratonem a wazeniem spozylem 2 duze golabki, duza pizze i chyba z 6 browarow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
odwaznie z ta jajecznicą  a co do browarów to trzeba sie bylo nawodnic po takim wysilku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
dzisiaj w Atletach na polsacie sport extra bylo o tej Pani Ani  Fajna babka  Mowila ze chciala zlamac 4h  Mowila ze biegnie na 3:59:59 i jej sie udalo  ten wywiad byl przed czy po biegu? biegnac na 3:59 a od startu trzymac sie balonu na 3:45 to jakas taka hmm... niezwykle rzadko spotykana taktyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
tez sie wahalem czy jesc ta jajecznice, ale to bylo na ponad 2 godziny przed startem i bez zadnych dodatkow, wiec chyba zdazylem ja nawet .....;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
po  pewnie bedzie powtórka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
właśnie rzuciłem okiem na ceny i na razie poprzestanę He he  cos taki zainteresowany, tez bedziesz startowal?  W niedzielę  Swoja droga, ta jajecznica to standardowa miska biegaczy? W zyciu bym nie przypuszczal, ze takie cos bedziesz wciagal na sniadanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Swoja droga, ta jajecznica to standardowa miska biegaczy? makaron 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
bialka sie nie powinno tykac w dniu zawodów , chyba ze bieg masz na 18 i zjesz jakies lekkostrawne bialko na sniadanie.
W dzien zawodów same wegle. Na 2-3h przed biegiem makaron/ryz + miód i np. rodzynki. Na godzine bulka z miodem/dzemem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
zadnych problemow z ukladem trawiennym w czasie biegu nie mialem, wiec mnie akurat nie zaszkodzilo. ladowanie weglami szlo juz od pieciu dni przed zawodami, wiec tych tez raczej nie zabraklo. na 3 godziny przed startem to ja jeszcze smacznie spalem  nastawilem sie na wieksza kolacje a mniejsze sniadanie, to w moim przypadku lepiej sie sprawdza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Po gorący posiłek na mecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
pochwal sie co to za bieg  wklej jakiegos linka do imprezki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
McKracken, jak wyglądała trasa? to były pętle? bo w Dębnie jak dobrze pamiętam są 3 pętle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Lupus: biegniesz maraton? Bo tam widze pozostawiaja wybor kto ile chce przebiec  Dziwna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chyba oszalałeś  Nie z moim biodrem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wiec polmaraton?  Vamos!!! Trzymam kciuki  Wlacz live na endo  Beda emocje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|