Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 29 1 2 10 11 12 13 14 28 29
marzano #5574643 05/10/2012 02:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by marzano
Panowie jaki pulsometr będzie współpracował bezkolizyjnie z endomondo?

Garmin, Polar...

Bonus: Unibet
Platini #5574744 05/10/2012 02:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
właśnie rzuciłem okiem na ceny i na razie poprzestanę na Medionie za 50PLN...

mam nadzieję, że się sprawdzi i ewentualnie w przyszłości zainwestuję w taki sprzęt który będzie samowystarczalny (tzn. nie będzie wymagał telefonu do notowania wszelkich niezbędnych pomiarów).

Ma ktoś może w wersji elektronicznej książkę "Trening z pulsometrem" Joe Friel'a?

lupus #5574747 05/10/2012 03:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by lupus
(...)
Mckracken najdluzszy post na forum, a i tak dosc skapo z informacjami.
Jak z zarciem na trasie, wciagales cos?
Miales kogos do pomocy z piciem, czy zostawili Ci cos jeszcze ci co smigali przed Toba na wodopoju? wink

Ile schudles? duch

cos taki zainteresowany, tez bedziesz startowal? laugh

na sniadanie jajecznica z dwoch jaj i dwie kromy chleba z maslem. potem butelka powerade w przeciagu 1,5godz i zel SiS.
na samej trasie spozylem jeszcze 5 takich zeli.
Co do wodopojow, to zalatwilem ten problem jeszcze przed biegiem - nabylem camelbaka, dzieki czemu moglem je omijac szerokim lukiem.
Generalnie mozna bylo z nich korzystac w miare wygodnie, ale ludzie mieli tendecje do zatrzymywania sie przy pierwszych stolikach, wiec trzeba by ich omijac i chwytac z nastepnych. zawartosc stolikow to: woda, potem powerade, potem banany, potem miski z woda, potem znow powerade i znow woda.
niedogodnoscia byl tylko syf (kubki i kaluze) jaki panowal po przejsciu biegaczy przede mna.
w sumie przez caly bieg z camelbaka upilem jakis 1l powerade i do tego ze 3 kubki wody z punktow. bananow nie jadlem bo nie bylem glodny.

nie wazylem sie zaraz po wyscigu, ale dzien pozniej wazylem tylko 0.5kg mniej niz przed biegiem. pomiedzy maratonem a wazeniem spozylem 2 duze golabki, duza pizze i chyba z 6 browarow laugh



Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
odwaznie z ta jajecznicą smile a co do browarów to trzeba sie bylo nawodnic po takim wysilku wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
dzisiaj w Atletach na polsacie sport extra bylo o tej Pani Ani smile Fajna babka smile Mowila ze chciala zlamac 4h smile Mowila ze biegnie na 3:59:59 i jej sie udalo smile
ten wywiad byl przed czy po biegu? biegnac na 3:59 a od startu trzymac sie balonu na 3:45 to jakas taka hmm... niezwykle rzadko spotykana taktyka smile

Platini #5574780 05/10/2012 03:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
tez sie wahalem czy jesc ta jajecznice, ale to bylo na ponad 2 godziny przed startem i bez zadnych dodatkow, wiec chyba zdazylem ja nawet .....;)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
po smile pewnie bedzie powtórka smile

marzano #5574847 05/10/2012 03:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by marzano
właśnie rzuciłem okiem na ceny i na razie poprzestanę


He he smile

Originally Posted by McKracken
cos taki zainteresowany, tez bedziesz startowal? laugh

W niedzielę gwizdek

Swoja droga, ta jajecznica to standardowa miska biegaczy?
W zyciu bym nie przypuszczal, ze takie cos bedziesz wciagal na sniadanie wink

lupus #5574878 05/10/2012 03:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by lupus
Swoja droga, ta jajecznica to standardowa miska biegaczy?

makaron wink

Goget #5574895 05/10/2012 03:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
bialka sie nie powinno tykac w dniu zawodów , chyba ze bieg masz na 18 i zjesz jakies lekkostrawne bialko na sniadanie.

W dzien zawodów same wegle. Na 2-3h przed biegiem makaron/ryz + miód i np. rodzynki. Na godzine bulka z miodem/dzemem

Platini #5574998 05/10/2012 05:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
zadnych problemow z ukladem trawiennym w czasie biegu nie mialem, wiec mnie akurat nie zaszkodzilo.
ladowanie weglami szlo juz od pieciu dni przed zawodami, wiec tych tez raczej nie zabraklo.
na 3 godziny przed startem to ja jeszcze smacznie spalem smile nastawilem sie na wieksza kolacje a mniejsze sniadanie, to w moim przypadku lepiej sie sprawdza.

Platini #5575000 05/10/2012 05:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
lupus, co biegniesz?

Platini #5575020 05/10/2012 12:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Po gorący posiłek na mecie grin

lupus #5575193 05/10/2012 15:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
pochwal sie co to za bieg smile wklej jakiegos linka do imprezki smile

Platini #5575211 05/10/2012 15:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Platini #5575212 05/10/2012 15:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
McKracken, jak wyglądała trasa? to były pętle? bo w Dębnie jak dobrze pamiętam są 3 pętle.

Llama #5575218 05/10/2012 15:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Llama
McKracken, jak wyglądała trasa? to były pętle? bo w Dębnie jak dobrze pamiętam są 3 pętle.

http://www.maratonwarszawski.com/node/70462

http://www.endomondo.com/event/oul7QM-nXnw

lupus #5575323 05/10/2012 16:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Lupus: biegniesz maraton? Bo tam widze pozostawiaja wybor kto ile chce przebiec smile Dziwna sprawa tongue

Platini #5575328 05/10/2012 16:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chyba oszalałeś smile
Nie z moim biodrem.

lupus #5575388 05/10/2012 17:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wiec polmaraton? smile Vamos!!! Trzymam kciuki smile Wlacz live na endo tongue Beda emocje laugh

Strona 12 z 29 1 2 10 11 12 13 14 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1