Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

po prostu tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Geniuszu wpisz jeszcze 20 takich samych postów. Gratuluje mistrzu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
Quote
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Geniuszu wpisz jeszcze 20 takich samych postów. Gratuluje mistrzu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

sory,mial byc tylko jeden a wyszlo inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Mam nadzieje, ze ktos cie "wynagordzi" za ten spam wtedy nie bedzie ci tak do smiechu.

#557995 14/04/2006 13:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Mam nadzieje, ze ktos cie "wynagordzi" za ten spam wtedy nie bedzie ci tak do smiechu.
Spam to może nie, ale ewidentne zaśmiecanie tematu, pisanie nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#557996 14/04/2006 13:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jakie zasmiecanie, caly temat to syf sam w sobie,
widze ze niektorzy zamiast grac zajeli sie lapaniem takich bonusikow, moze zalozyc Wam specjalny temacik w ktorym bedziecie sie pozniej wymieniac kodami, walic w rogi przy wymianach i rznac na kazdym kroku w trabe?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mam nawet nazwe:
Temat dla kazdedego, tu spokojnie das sie "wydymac bez mydla", a nastepnie bedziesz mogl sie zemscic
...a wszystko to dla kilku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#557997 14/04/2006 14:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Ok panowie koniec sielanki,ostatnio tych bonusów bez depozytu i wszelakich bonów namnożyło sie jak mrówek.Nie wszystkich one interesują,a specjalny temat do takich promocji już istnieje KLIK [mecz.org]
zamykam i podbnie będe robił z każdym następnym takim tematem

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1