|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po prostu tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Geniuszu wpisz jeszcze 20 takich samych postów. Gratuluje mistrzu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
wcześniej działała
albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Geniuszu wpisz jeszcze 20 takich samych postów. Gratuluje mistrzu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> sory,mial byc tylko jeden a wyszlo inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Mam nadzieje, ze ktos cie "wynagordzi" za ten spam wtedy nie bedzie ci tak do smiechu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam nadzieje, ze ktos cie "wynagordzi" za ten spam wtedy nie bedzie ci tak do smiechu. Spam to może nie, ale ewidentne zaśmiecanie tematu, pisanie nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jakie zasmiecanie, caly temat to syf sam w sobie, widze ze niektorzy zamiast grac zajeli sie lapaniem takich bonusikow, moze zalozyc Wam specjalny temacik w ktorym bedziecie sie pozniej wymieniac kodami, walic w rogi przy wymianach i rznac na kazdym kroku w trabe?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam nawet nazwe: Temat dla kazdedego, tu spokojnie das sie "wydymac bez mydla", a nastepnie bedziesz mogl sie zemscic ...a wszystko to dla kilku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ok panowie koniec sielanki,ostatnio tych bonusów bez depozytu i wszelakich bonów namnożyło sie jak mrówek.Nie wszystkich one interesują,a specjalny temat do takich promocji już istnieje KLIK [ mecz.org] zamykam i podbnie będe robił z każdym następnym takim tematem
|
|
|
Link skopiowany do schowka