|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kiedyś do nich mailowałem, ale chodziło o pln->euro odmówili, zagrozili, że jak założę nowe konto, zablokują obydwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
na jakiej grze najłatwiej obrócić kasę z kasyna? bo ja tylko na ruletce gram, a to niestety nie zalicza się do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
jestem mile zaskoczony bo dzisiaj dostałem pieniądze na konto myślalem ze dopiero we wtorek.wplacałem na wieczór w piątek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
na jakiej grze najłatwiej obrócić kasę z kasyna? bo ja tylko na ruletce gram, a to niestety nie zalicza się do obrotu. Ja obróciłem na Blackjacku / HighLow i to grając sobie za stawkę 1 e - wyszedłem na tym nawet fajnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
mam problem, mianowicie nie doczytalem w warunkach promocji cashback 10% od pierwszego zakladu ze AKO musi byc powyzej 1.60 i zagralem sobie dzis live po mniejszym kursie. Nie wiecie czy cashback nadal mnie dotyczny ? tzn gdy zagram 1 zaklad po kursie powyzej 1.60 dostane te 10 procent ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie? a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie? a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN). Przeczytalem takze zasady promocji i niczego ciekawego sie nie doczytalem. Jesli ciezko Ci jest napisac w jednym zdaniu co mam zrobic w tej sytuacji, to lepiej w ogole nie odpisuj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie? a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN). Przeczytalem takze zasady promocji i niczego ciekawego sie nie doczytalem. Jesli ciezko Ci jest napisac w jednym zdaniu co mam zrobic w tej sytuacji, to lepiej w ogole nie odpisuj... dopisuja bonus po polnocy, nic sie nie martw napewno bedzie juz jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
- Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji.
Ludzie... zanim o cos zapytajcie to najpierw przeczytajcie regulamin... a jak sie juz wam nie chce to chociaz ostatnie 2 strony temtu - przeciez bylo to juz walkowane chyba ze sto razy
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Warunki promocji: - Promocja trwa od 3-17 kwietnia (włącznie), decyduje data dokonania dyspozycji wpłaty. - Wszyscy polscy klienci gamebookers.com mogą skorzystać z promocji, również ci którzy już posiadają konto zakładów. - Maksymalna wartość bonusu wynosi 100 PLN (100zł = 200zł ; 500zł = 600zł). - Szczegółowy regulamin promocji - Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji.
OSTATNI PUNKT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Kurde glupi czy slepy ? Speclanie dla Ciebie! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dobra spokojnie :/ ja to tlumaczylem sobie tym, ze kase ktora wplacamy przelewem zostaje zasilona po tym czasie, nie wiedzialem ze chodzi o sam bonus... Troche wiecej zrozumienia w takim dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ronaldinho je... sie w leb. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
mam problem, mianowicie nie doczytalem w warunkach promocji cashback 10% od pierwszego zakladu ze AKO musi byc powyzej 1.60 i zagralem sobie dzis live po mniejszym kursie. Nie wiecie czy cashback nadal mnie dotyczny ? tzn gdy zagram 1 zaklad po kursie powyzej 1.60 dostane te 10 procent ? Oferta cashback nie dotyczy zakładów anulowanych oraz P2P.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727 |
Czy jak dzisaj wpłace pieniadze to będe zaliczał sie do ich promocjii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
TAK -> zresztą odpowiedz na twoje pytanie znajdziesz w pierwszym punkcie Warunków Promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
mam pytanie odnoscnie 10 E w kasynie wygralem na ruletce 2 Euro moglem je przelac na zaklady i to zrobilem, ale wchodze ponownie na kasyno a tam 0 Euro, a powinienem miec 10 jeszcze. Czy trzeba bylo grac i od razu wyplacac jednorazowo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116 |
Zleciłem przelew w piątek, do dziś nie ma kasy w GB. Z tego, co jest napisane w warunkach udziału w promocji, wnioskuję, że liczy się data zlecenia przlewu, czyli w moim przypadku piątkowa. Prawda to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a jak sie ma konto w euro to bonus tez sie liczy ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|