Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#558311 16/04/2006 12:38
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
Quote
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
kiedyś do nich mailowałem, ale chodziło o pln->euro

odmówili, zagrozili, że jak założę nowe konto, zablokują obydwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdr

Bonus: Unibet
#558312 16/04/2006 12:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
na jakiej grze najłatwiej obrócić kasę z kasyna?
bo ja tylko na ruletce gram, a to niestety nie zalicza się do obrotu.

#558313 16/04/2006 13:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
jestem mile zaskoczony bo dzisiaj dostałem pieniądze na konto myślalem ze dopiero we wtorek.wplacałem na wieczór w piątek

#558314 16/04/2006 14:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
na jakiej grze najłatwiej obrócić kasę z kasyna?
bo ja tylko na ruletce gram, a to niestety nie zalicza się do obrotu.
Ja obróciłem na Blackjacku / HighLow i to grając sobie za stawkę 1 e - wyszedłem na tym nawet fajnie.

#558315 16/04/2006 14:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
mam problem, mianowicie nie doczytalem w warunkach promocji cashback 10% od pierwszego zakladu ze AKO musi byc powyzej 1.60 i zagralem sobie dzis live po mniejszym kursie. Nie wiecie czy cashback nadal mnie dotyczny ? tzn gdy zagram 1 zaklad po kursie powyzej 1.60 dostane te 10 procent ?

#558316 16/04/2006 15:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie?

#558317 16/04/2006 15:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie?
a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz

#558318 16/04/2006 15:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie?
a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz

Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN). Przeczytalem takze zasady promocji i niczego ciekawego sie nie doczytalem. Jesli ciezko Ci jest napisac w jednym zdaniu co mam zrobic w tej sytuacji, to lepiej w ogole nie odpisuj...

#558319 16/04/2006 15:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Quote
Quote
o prosze kasa doszla, ale na koncie nie mam tej drugiej stowki (bonusa) czy musze do nich napisac w tej sprawie?
a przeczytaj sobie chociaz raz info o promocji na stronce to sie dowiesz

Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN). Przeczytalem takze zasady promocji i niczego ciekawego sie nie doczytalem. Jesli ciezko Ci jest napisac w jednym zdaniu co mam zrobic w tej sytuacji, to lepiej w ogole nie odpisuj...

dopisuja bonus po polnocy, nic sie nie martw napewno bedzie juz jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558320 16/04/2006 15:52
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
- Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji.

Ludzie... zanim o cos zapytajcie to najpierw przeczytajcie regulamin... a jak sie juz wam nie chce to chociaz ostatnie 2 strony temtu - przeciez bylo to juz walkowane chyba ze sto razy

pozdr.

#558321 16/04/2006 15:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Warunki promocji:
- Promocja trwa od 3-17 kwietnia (włącznie), decyduje data dokonania dyspozycji wpłaty.
- Wszyscy polscy klienci gamebookers.com mogą skorzystać z promocji, również ci którzy już posiadają konto zakładów.
- Maksymalna wartość bonusu wynosi 100 PLN (100zł = 200zł ; 500zł = 600zł).
- Szczegółowy regulamin promocji
- Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji.


OSTATNI PUNKT

#558322 16/04/2006 15:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Kurde glupi czy slepy ?

Speclanie dla Ciebie!


[Linked Image]

#558323 16/04/2006 15:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dobra spokojnie :/ ja to tlumaczylem sobie tym, ze kase ktora wplacamy przelewem zostaje zasilona po tym czasie, nie wiedzialem ze chodzi o sam bonus... Troche wiecej zrozumienia w takim dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#558324 16/04/2006 15:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ronaldinho je... sie w leb. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#558325 17/04/2006 00:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Quote
mam problem, mianowicie nie doczytalem w warunkach promocji cashback 10% od pierwszego zakladu ze AKO musi byc powyzej 1.60 i zagralem sobie dzis live po mniejszym kursie. Nie wiecie czy cashback nadal mnie dotyczny ? tzn gdy zagram 1 zaklad po kursie powyzej 1.60 dostane te 10 procent ?

Oferta cashback nie dotyczy zakładów anulowanych oraz P2P.

#558326 17/04/2006 11:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Czy jak dzisaj wpłace pieniadze to będe zaliczał sie do ich promocjii ??

#558327 17/04/2006 12:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220

TAK -> zresztą odpowiedz na twoje pytanie znajdziesz w pierwszym punkcie Warunków Promocji.

#558328 17/04/2006 13:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
mam pytanie odnoscnie 10 E w kasynie wygralem na ruletce 2 Euro moglem je przelac na zaklady i to zrobilem, ale wchodze ponownie na kasyno a tam 0 Euro, a powinienem miec 10 jeszcze. Czy trzeba bylo grac i od razu wyplacac jednorazowo?

#558329 17/04/2006 13:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
Zleciłem przelew w piątek, do dziś nie ma kasy w GB. Z tego, co jest napisane w warunkach udziału w promocji, wnioskuję, że liczy się data zlecenia przlewu, czyli w moim przypadku piątkowa. Prawda to?

#558330 17/04/2006 14:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a jak sie ma konto w euro to bonus tez sie liczy ?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1