|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
w sumie fakt...nie wiadomo jakie rozmiary nam wysla... ja chce L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Wie ktos ile nalezy zdeponowac majac konto w EUR aby otrzymac te 246 zl bonusu ?? Support sie obija niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Lista pierwszych 100 uzytkownikow powoli zamyka sie. Po ogloszeniu oficjalnego zamkniecia bedzie dodatkowa "happy hours" na wykorzystanie bonusa 246zł +246zł. Wszystkie osoby ktore wplacily juz wczesniej a inaczej zinterpretowaly regulamin maja jeszcze szasne na ponowna wplate w celu wyrownania do 246zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Przypominam regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar? Do konca tygodnia suport skontaktuje sie z kazda osoba w celu wyboru wzoru (3 rodzaje) i rozmiaru koszulki. Na wyrownanie depozytu (pierwsze 100osob) jest czas do jutra do godziny 23.59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Jak dopiero teraz zarejestrowalem sie, wplacilem 246pln i wyslalem do Nich maila... mam szanse na podwojenie depozytu i na koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar? Do konca tygodnia suport skontaktuje sie z kazda osoba w celu wyboru wzoru (3 rodzaje) i rozmiaru koszulki. Na wyrownanie depozytu (pierwsze 100osob) jest czas do jutra do godziny 23.59. czy juz cala pula 100 koszulek zostala wygrana? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak dopiero teraz zarejestrowalem sie, wplacilem 246pln i wyslalem do Nich maila... mam szanse na podwojenie depozytu i na koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a po co maila wysylac, wystarczylo przeciez wpisac "MECZ" w polu kod promocji i bez maili sie obejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Muszę przyznać, że wszystko bardzo sprawnie i szybko poszło, depozyt podwojony po kilkunastu minutach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Racja :] ...wpisac kodu nie zapomnialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Farciarz byc moze tylko 123zl bo nie zalapales sie w pierwszej setce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Oki fajnie po 20minutach podwoili mi te 246pln........
skad sie moge dowiedziec czy dostane koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Jeśli wczoraj po południu wpłaciłem 123 zł, i podwoili, to czy dziś jeśli dopłace kolejne 123 to też je podwoją? czy na takiej zasadzie to działa ? Bo chyba w pierwszej 100 sie zmieściłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
tak tak to dziala )))) polecam tego buka, szybciutki suporcik, drugi bonus dodany..teraz tylko pomnazac kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a nie wiadomo jak z tymi koszulkami? czy juz lista 100 zamknieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Lista 100 osob zostala juz zamknieta. Jednak promocja 246+246 (wraz z koszulka) trwac bedzie jeszcze dzis do godziny 12.00 Przypominam regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23 |
Własnie dokonałem wpłaty 246zł, mam nadzieję, że załapię się na dodatkowy bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A koszulki XXL są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Wiecie co mi się bardzo podoba w tym buku?
Przesuwanie czasu obstawiania dla meczow tenisowych - jak mecz sie jeszcze nie zaczal, to zazwyczaj (a moze zawsze? - zobaczymy jak bedzie w przyszlosci) mozna go obstawiac - godzina rozpoczecia zmienia sie na późniejsza. Nawet jesli to jest tylko kilka minut, to i tak potrafi cieszyc, jak wlasnie wtedy stawiasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Banik! Czy jeszcze jest szansa na bonus 246+246 + koszulka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
przed chwilą sie zarejestrowalem i wplacilem 250zł, bonus juz dostalem, mam nadzieje ze na koszulkę tez sie zalapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Niestety Franky czas zakonczyl sie o 12.00 Moze uda mi sie jeszcze wywalczyc na dzis wieczor "happy hours" z ta dodatkowa promocja, wiec obserwuj forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam
banik
|
|
|
Link skopiowany do schowka