"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#558663 25/04/2006 19:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
w sumie fakt...nie wiadomo jakie rozmiary nam wysla... ja chce L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#558664 25/04/2006 20:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Wie ktos ile nalezy zdeponowac majac konto w EUR aby otrzymac te 246 zl bonusu ?? Support sie obija niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558665 25/04/2006 20:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Lista pierwszych 100 uzytkownikow powoli zamyka sie.
Po ogloszeniu oficjalnego zamkniecia bedzie dodatkowa "happy hours" na wykorzystanie bonusa 246zł +246zł.

Wszystkie osoby ktore wplacily juz wczesniej a inaczej zinterpretowaly regulamin maja jeszcze szasne na ponowna wplate w celu wyrownania do 246zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Przypominam regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558666 25/04/2006 21:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar?

Do konca tygodnia suport skontaktuje sie z kazda osoba w celu wyboru wzoru (3 rodzaje) i rozmiaru koszulki.
Na wyrownanie depozytu (pierwsze 100osob) jest czas do jutra do godziny 23.59.

#558667 25/04/2006 21:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Jak dopiero teraz zarejestrowalem sie, wplacilem 246pln i wyslalem do Nich maila...
mam szanse na podwojenie depozytu i na koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#558668 25/04/2006 21:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar?

Do konca tygodnia suport skontaktuje sie z kazda osoba w celu wyboru wzoru (3 rodzaje) i rozmiaru koszulki.
Na wyrownanie depozytu (pierwsze 100osob) jest czas do jutra do godziny 23.59.

czy juz cala pula 100 koszulek zostala wygrana? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558669 25/04/2006 21:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jak dopiero teraz zarejestrowalem sie, wplacilem 246pln i wyslalem do Nich maila...
mam szanse na podwojenie depozytu i na koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

a po co maila wysylac, wystarczylo przeciez wpisac "MECZ" w polu kod promocji i bez maili sie obejdzie

#558670 25/04/2006 21:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Muszę przyznać, że wszystko bardzo sprawnie i szybko poszło, depozyt podwojony po kilkunastu minutach.

#558671 25/04/2006 21:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Racja :] ...wpisac kodu nie zapomnialem

#558672 25/04/2006 22:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Farciarz byc moze tylko 123zl bo nie zalapales sie w pierwszej setce?

#558673 25/04/2006 22:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Oki fajnie po 20minutach podwoili mi te 246pln........

skad sie moge dowiedziec czy dostane koszulke?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558674 26/04/2006 04:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Jeśli wczoraj po południu wpłaciłem 123 zł, i podwoili, to czy dziś jeśli dopłace kolejne 123 to też je podwoją? czy na takiej zasadzie to działa ? Bo chyba w pierwszej 100 sie zmieściłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#558675 26/04/2006 06:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
tak tak to dziala ))))
polecam tego buka, szybciutki suporcik, drugi bonus dodany..teraz tylko pomnazac kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#558676 26/04/2006 06:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
a nie wiadomo jak z tymi koszulkami? czy juz lista 100 zamknieta?

#558677 26/04/2006 07:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

Lista 100 osob zostala juz zamknieta.

Jednak promocja 246+246 (wraz z koszulka) trwac bedzie jeszcze dzis do godziny 12.00

Przypominam regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558678 26/04/2006 10:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
Własnie dokonałem wpłaty 246zł, mam nadzieję, że załapię się na dodatkowy bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A koszulki XXL są? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#558679 26/04/2006 10:17
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Wiecie co mi się bardzo podoba w tym buku?

Przesuwanie czasu obstawiania dla meczow tenisowych - jak mecz sie jeszcze nie zaczal, to zazwyczaj (a moze zawsze? - zobaczymy jak bedzie w przyszlosci) mozna go obstawiac - godzina rozpoczecia zmienia sie na późniejsza. Nawet jesli to jest tylko kilka minut, to i tak potrafi cieszyc, jak wlasnie wtedy stawiasz.

#558680 26/04/2006 10:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Quote
Lista 100 osob zostala juz zamknieta.

Jednak promocja 246+246 (wraz z koszulka) trwac bedzie jeszcze dzis do godziny 12.00

Przypominam regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

Banik!

Czy jeszcze jest szansa na bonus 246+246 + koszulka??

#558681 26/04/2006 11:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
przed chwilą sie zarejestrowalem i wplacilem 250zł, bonus juz dostalem, mam nadzieje ze na koszulkę tez sie zalapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#558682 26/04/2006 11:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Niestety Franky czas zakonczyl sie o 12.00
Moze uda mi sie jeszcze wywalczyc na dzis wieczor "happy hours" z ta dodatkowa promocja, wiec obserwuj forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

banik

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1