Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#558743 27/04/2006 19:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Quote
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak?

Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00?
Pisz do supportu

Bonus: Unibet
#558744 27/04/2006 19:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
246 +246 aktualne do 22.00

Depozyt z karty lub MB wraz ze skanem dowodu tozsamosci.

Regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558745 27/04/2006 19:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Witam

Aby skorzystac z promocji (246 i koszulka) musze dokonac wplaty na swoje konto gracza w wysokosci 246pln tak? Moge to zrobic przy uzyciu karty czy tylko i wylacznie MB? Wogole to jest ciagle aktualne? :-)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za jasną odpowiedz :-)

Czytajcie ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mozesz wplacic karta, mb lub netellerem. Przy wplace mb lub netellerem musisz wyslac im dodatkowo skan dowodu - przy wplacie karta nie jest to wymagane. Musisz wplacic 246zl jesli chcesz koszulke.

#558746 27/04/2006 19:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
Quote
Quote
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak?

Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00?
Pisz do supportu

Napisalem o 20.00

Watpie by odpowiedz byla do 22.00

#558747 27/04/2006 20:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Ja mam takie pytanie, czy support odpowiada wam na pytania które zadajecie drogą e-mail? Tak sobie mysle, że moja sytuacja jest dość skomplikowana i po prostu mnie olali. Prosiłem nawet o kontakt drogą telefoniczną i niestety nie skontaktowali się ze mną. Możliwe że zrobia to dopiero jutro, oby....

#558748 27/04/2006 20:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ja pierdziele chyba mi 1 wejdzie heheh

#558749 28/04/2006 11:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Dzisiaj wieczorem suport zacznie kontaktowac sie w sprawie koszulek.

Promocja "1-2-3 START" (123zł +123zł) bedzie trwac do 15maja.

Regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

Mam tez informacje ze konto w polskim banku zostanie uruchomione za 2 tygodnie.

#558750 28/04/2006 12:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
a na 246+246 bedzie jeszcze okazja sie zalapac?

#558751 28/04/2006 13:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
246+ 246 bylo promocja tlyko dla 100 graczy, wyjatkowo przedluzona o Happy Hours.
Akcja ta jest juz definitywanie zakonczona.
W nieldugim czasie oferta zakladow betsson.com rozbudowana.
Przypominam tez o zakazie wprowadzanie kwoty bonusowej na gielde zakladow i pokera.

pozdrawiam

banik

#558752 28/04/2006 20:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
Support napisał, że maja koszulki XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wysla w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Tylko żeby mi jakies fajne były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#558753 28/04/2006 20:57
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Support napisał, że maja koszulki XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wysla w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Tylko żeby mi jakies fajne były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Uuu - a do mnie nikt nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Buk bardzo przyjemny, spodobał mi się, może nie ma najwy zszych kursów (choć niektóre zdarzenia bardzo warto zagrać), ale support oraz przyjemny wyglad i obsługa działają zdecydowanie na plus.

Na pewno będzie to jeden z buków gdzie będę trzymał kasę - choćby tylko dla przyjemności grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558754 28/04/2006 23:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
info dlaczego zostawie dla siebie alenaprawde pozytywnie mnie zaskoczyli

#558755 29/04/2006 08:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
A o tenisie w Barcelonie i Casablance to chyba zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#558756 29/04/2006 08:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Postaram sie im przypomniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#558757 29/04/2006 08:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
A o tenisie w Barcelonie i Casablance to chyba zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Heh wlasnie chcialem o tym napisac. Pierwszy minus dla betssona, ale poza tym same plusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558758 29/04/2006 09:07
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ej - nie przesadzajcie z tymi minusami tylko za to , że nie wystawili jeszcze tenisa. Mecz za godzine i pewnie jeszcze wystawia. Wiele bukow z rana nie mialo kursow na tenis jeszcze, zdarza sie.

Ech, chyba bede bronil tego buka wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak mi sie spodobał.

A najlepsza jest stronka jak sie wylogowujesz - nikt inny nie ma takiego pozegnania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558759 29/04/2006 10:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
A tenisa jak nie ma tak nie ma ...

#558760 29/04/2006 10:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Też coraz bardziej mi sie podoba ten buk
Banik wczoraj miałes dac mi odpowiedz w mojej sprawie,pewnie zapomniałeś?

#558761 29/04/2006 11:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Też coraz bardziej mi sie podoba ten buk
Banik wczoraj miałes dac mi odpowiedz w mojej sprawie,pewnie zapomniałeś?

Sprawdz priva.

#558762 29/04/2006 12:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
A tenisa jak nie ma tak nie ma ...

no wlasnie, co jest z tenisem? z checia przegralbym swoje pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1