|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak? Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00? Pisz do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
246 +246 aktualne do 22.00 Depozyt z karty lub MB wraz ze skanem dowodu tozsamosci. Regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Witam
Aby skorzystac z promocji (246 i koszulka) musze dokonac wplaty na swoje konto gracza w wysokosci 246pln tak? Moge to zrobic przy uzyciu karty czy tylko i wylacznie MB? Wogole to jest ciagle aktualne? :-)
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jasną odpowiedz :-) Czytajcie ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozesz wplacic karta, mb lub netellerem. Przy wplace mb lub netellerem musisz wyslac im dodatkowo skan dowodu - przy wplacie karta nie jest to wymagane. Musisz wplacic 246zl jesli chcesz koszulke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak? Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00? Pisz do supportu Napisalem o 20.00 Watpie by odpowiedz byla do 22.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Ja mam takie pytanie, czy support odpowiada wam na pytania które zadajecie drogą e-mail? Tak sobie mysle, że moja sytuacja jest dość skomplikowana i po prostu mnie olali. Prosiłem nawet o kontakt drogą telefoniczną i niestety nie skontaktowali się ze mną. Możliwe że zrobia to dopiero jutro, oby....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ja pierdziele chyba mi 1 wejdzie heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Dzisiaj wieczorem suport zacznie kontaktowac sie w sprawie koszulek. Promocja "1-2-3 START" (123zł +123zł) bedzie trwac do 15maja. Regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/Mam tez informacje ze konto w polskim banku zostanie uruchomione za 2 tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
a na 246+246 bedzie jeszcze okazja sie zalapac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
246+ 246 bylo promocja tlyko dla 100 graczy, wyjatkowo przedluzona o Happy Hours. Akcja ta jest juz definitywanie zakonczona. W nieldugim czasie oferta zakladow betsson.com rozbudowana. Przypominam tez o zakazie wprowadzanie kwoty bonusowej na gielde zakladow i pokera.
pozdrawiam
banik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23 |
Support napisał, że maja koszulki XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wysla w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tylko żeby mi jakies fajne były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Support napisał, że maja koszulki XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wysla w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tylko żeby mi jakies fajne były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Uuu - a do mnie nikt nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Buk bardzo przyjemny, spodobał mi się, może nie ma najwy zszych kursów (choć niektóre zdarzenia bardzo warto zagrać), ale support oraz przyjemny wyglad i obsługa działają zdecydowanie na plus. Na pewno będzie to jeden z buków gdzie będę trzymał kasę - choćby tylko dla przyjemności grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
info dlaczego zostawie dla siebie alenaprawde pozytywnie mnie zaskoczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
A o tenisie w Barcelonie i Casablance to chyba zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Postaram sie im przypomniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A o tenisie w Barcelonie i Casablance to chyba zapomnieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Heh wlasnie chcialem o tym napisac. Pierwszy minus dla betssona, ale poza tym same plusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Ej - nie przesadzajcie z tymi minusami tylko za to , że nie wystawili jeszcze tenisa. Mecz za godzine i pewnie jeszcze wystawia. Wiele bukow z rana nie mialo kursow na tenis jeszcze, zdarza sie.
Ech, chyba bede bronil tego buka wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak mi sie spodobał.
A najlepsza jest stronka jak sie wylogowujesz - nikt inny nie ma takiego pozegnania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
A tenisa jak nie ma tak nie ma ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Też coraz bardziej mi sie podoba ten buk Banik wczoraj miałes dac mi odpowiedz w mojej sprawie,pewnie zapomniałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Też coraz bardziej mi sie podoba ten buk Banik wczoraj miałes dac mi odpowiedz w mojej sprawie,pewnie zapomniałeś? Sprawdz priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
A tenisa jak nie ma tak nie ma ... no wlasnie, co jest z tenisem? z checia przegralbym swoje pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|