Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29
Platini #5587214 14/10/2012 15:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W tle masz dobry drazek, mozesz uczyc sie na nim bujania.

FRAN na zawodach wykonuje sie na ciezarze 43 kg, jak dasz 40 tez bedziesz dętka smile
Bierz chłopaków z forum i jazda.



PS Powodzenia Kukis!

Bonus: Unibet
Platini #5587343 14/10/2012 16:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124485,12667263,35_latek_zmarl_na_14_kilometrze_maratonu.html

Platini #5587371 14/10/2012 17:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Smutne frown

Platini #5587444 14/10/2012 17:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
L i V, wypad z crossfitem do odpowiedniego tematu grin

Tak btw. to wczoraj nareszcie pierwszy bieg po kontuzji. Nareszcie zero bólu. Wynik - porażka. Endo nie odpalam póki co, bo aż wstyd z takimi wynikami wink

Platini #5587650 14/10/2012 19:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chuj z wynikami, biegasz dla siebie smile


Pisalem juz gdzie trzeba, ale chyba wszyscy kacuja dzis wink

Platini #5587674 14/10/2012 19:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
03:44:33 brutto
Pacemaker na 3:30 uciekł na 35 kilometrze, życiówka poprawiona o 20 minut

jakoś zimno było

Platini #5587682 14/10/2012 19:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wow, świr smile

Gratuluje piwo

Platini #5587783 14/10/2012 20:45
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Ja nie wiem jak biegać mam astmę ,bez leków na astme zwykle mam tak że na początku biegnie mi się tragicznie pózniej jest lepiej.
Natomiast z lekami na astmę biegnie mi się cały czas dobrze.

Jak biegałem na redukcji to biegałem prawie codzienie to było dobrze teraz biegam 2razy w tygodniu i nie jest dobrze mega spadek formy, zmieniam strategie tylko nie wiem czy lepiej biegać 3 razy w tygodniu czy 4 razy w tygodniu ?


Platini #5587849 14/10/2012 21:45
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Nogi były w porządku, ale nie umiem i nie wiem ile i kiedy pić/jeść. Co 5 km brałem zestaw pół banana + pół kubka powerade i pod koniec nie dość że musiałem przystanąć na siku to jeszcze układ oddechowy(?) mi chyba wysiadł przez ostatnie 7 km biegłem, a raczej szedłem z czymś podobnym do czkawki. Już pomijając że połowa tego co jest w kubku ląduje na ziemi.
No i za lekko się ubrałem, pod koniec było mi po prostu zimno.

Kukis #5587863 14/10/2012 21:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
widzialem wykres na endo. Szkoda tej koncowki ale tak czy siak gratulacje

to teraz:

Platini #5587877 14/10/2012 22:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Gratulacje Kukis, ale pod koniec widzę miałeś masakrę, świetny wynik!

Kukis #5588040 15/10/2012 01:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Kukis
Nogi były w porządku, ale nie umiem i nie wiem ile i kiedy pić/jeść. Co 5 km brałem zestaw pół banana + pół kubka powerade i pod koniec nie dość że musiałem przystanąć na siku to jeszcze układ oddechowy(?) mi chyba wysiadł przez ostatnie 7 km biegłem, a raczej szedłem z czymś podobnym do czkawki. Już pomijając że połowa tego co jest w kubku ląduje na ziemi.
No i za lekko się ubrałem, pod koniec było mi po prostu zimno.

Gratulacje Kukis! swietny wynik! smile
osobiscie wole zele niz banany bo sie szybciej wchlaniaja i maja mniejsza objetosc wiec nie zalegaja w zoladku.

nie wiem czy juz analizowales swoj bieg dokladniej, ale patrzac na Twoje endomondo wydaje mi sie ze ta sciana mogla byc spowodowana raczej zbyt ambitnym celem niz jedzeniem. 5-10s/km od startu wolniej i pewnie by sie obylo bez niej.

zimno to tez raczej nie kwestia ubioru tylko przy takim spadku tempa i tetna organizm sie schlodzil to i temperatura powietrza byla bardziej odczuwalna.

jeszcze raz: Gratulacje piwo

Platini #5588099 15/10/2012 02:24
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Dziękuję, pozostaje trenować by w przyszłym roku wyszło lepiej.

Platini #5588357 15/10/2012 12:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za rok sobie machniesz berlinski, wczesniej, bedzie cieplej wink


Platini #5593089 19/10/2012 05:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
dla mnie sezon 2012 sie juz zakonczyl (trenuje systemem listopad-pazdziernik), wiec pora wyznaczyc sobie cele na 2013.
nic tak nie motywuje do treningow w zimie jak pochwalenie sie w miare ambitnym (w stosunku do mozliwosci) celem szerszej grupie, polecam to zwlaszcza tym poczatkujacym, tym co "nie maja czasu na trening" i tym co "nie moga sie zebrac, zeby wyjsc z domu" wink
to jak Panowie, co planujecie osiagnac w przyszlym roku? laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja zameirzam zadebiutowac w maratonei i pobiec na max 3:30 a jak sie uda do mniej. Polmaraton max 1:25, 10km- 38min( ponizej 40 pobiegne jeszcze w tym roku) a 5 to nie wiem bo juz biegam okolo 19 min a sprinterem nie jestem wiec pewnie na tym dystansie ciezko mi bedzie jakos ten wynik wyśrubowac

Platini #5593399 19/10/2012 19:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
bardzo zawiedziony wczorajszym biegiem 10.2km w 58min.....ciezko sie biegnie bez zegarka lub innych bajerow

Platini #5594427 20/10/2012 18:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Vendetta - cele ambitne, zycze powodzenia piwo

betowiec - to jakies zawody byly?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Originally Posted by McKracken
Vendetta - cele ambitne, zycze powodzenia piwo

betowiec - to jakies zawody byly?
tak jednoosobowe grin


Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by betowiec
bardzo zawiedziony wczorajszym biegiem 10.2km w 58min.....ciezko sie biegnie bez zegarka lub innych bajerow
na chuj ci zegarek jak ty masz stoper i licznik głowie laugh

Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1