|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Rejestracja w Bets10 [record.commissionlounge.com]Jedna ze stron Betssona [ record.affiliatelounge.com].Z reszta widac to nawet na pierwszy rzut oka.Postawiona na oddzielnej platformie wiec nie ma problemu z kontem i gra na takie same dane jak w Betsson [ record.affiliatelounge.com].Wymagana weryfikacja (ID,rachunek,potwierdzenie zrodla wplaty np screen z MB) .Dokumenty wysylamy na adres [email protected] .Weryfikuja z reguly 24-48 godzin.Po weryfikacji na wyplate najdluzej czeka sie ok godziny a tak to pare - parenascie minut 100% up to 50 Euro BonusFor example if you deposited 50€ and got 50€ bonus, your balance will be 100€. In order to wager it you can either play: - A 300€ 6 match combo with minimum odds of 5.00 or - A 600€ 2 match combo with minimum odds of 2.25 or - A 1200€ single bet with minimum odds of 1.50 or - A 400€ combined bet slip between 3 and 5 bets with minimum odds of 3.00 Przy singlach obrot x 12 .Minimum kurs 1.50.Pozostale mozliwosci podane powyzej. Obowiazuje standardowy regulamin Bets10 [ record.commissionlounge.com] Sporo osob ma konta zalozone o poker i kasyno ,ale tez moga otrzymac bonus.Trzeba sie skontaktowac z supportem i zostanie dopisany manualnie Z promocji wykluczeni sa mieszkancy nastepujacych panstw Sweden,Denmark,Finland,Norway, France,USA update Konto lepiej jednak zalozyc na inny e-mail ,login niz w Betsson [ record.affiliatelounge.com] , Betsafe [ record.affiliatelounge.com] bo jednak przechodza limity z tych firm na nowe konto tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Ja dodam tylko od siebie, ze strasznie kombinuja przy wyplatach Konta blokowane, weryfikacje trwane ponad miesiac, jesli bym ich nie meczyl mailami i nie straszyl roznymi instytuacjami kasy bym nie odzyskal Mialem 3 konta, na trzech roznych kompach i innymi netami bezprzewodowymi - wszedzie to samo. Dodam oczywiscie, ze zadnych swirow nie gralem. Wczesniej glownie skierowani na rynek turecki, aktualnie moga inne kraje sie rejestrowac, ale bym uwazal.
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Ja dodam tylko od siebie, ze strasznie kombinuja przy wyplatach Konta blokowane, weryfikacje trwane ponad miesiac, jesli bym ich nie meczyl mailami i nie straszyl roznymi instytuacjami kasy bym nie odzyskal Mialem 3 konta, na trzech roznych kompach i innymi netami bezprzewodowymi - wszedzie to samo. Dodam oczywiscie, ze zadnych swirow nie gralem. Wczesniej glownie skierowani na rynek turecki, aktualnie moga inne kraje sie rejestrowac, ale bym uwazal.
Pzdr A juz sie ucieszylem ,ze bedzie kolejny buk do grania :/ Brales bonusy czy i bez tego takie cyrki odwalali ? Dawno temu zakladales konta ? Moze zmienili sie na lepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Dziwne troche to co piszesz HAGIi .Kurde Ja i przynajmniej kilka/kilkanascie osob zadnych problemow z nimi .Hmm moze trafiles na taki czas akurat a moze taki bajzel tam maja.W Betsafe [ record.affiliatelounge.com] i Betsson [ record.affiliatelounge.com] tez bywaly okresy gdy byly problemy Jedyne co mial znajomy z nimi to,ze kazali mu chyba z 5-6 razy przy wyplatach znow te same dokumenty przysylac, ale ogrywal ich na bardzo duzo wiec moze dlatego  .Zatwierdzali znow te same dokumenty i wyplata po kilku minutach .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nie bralem bonusa, nigdy nie biore bo potem mecze sie z obracaniem, a na sile nie gram - gram gdzie aktualnie jest najwiekszy kurs na rynku Dokladnie nie pamietam, ale z pol roku temu Jesli jest potrzeba to moge poszukac mailii od nich Wysylalem do nich z 20 razy skany dowodu, rachunkow, wyciagow bankowych, a nawet zdjec wlasnych z trzymanym dowodem  O kase duza sie nie rozchodzilo, na jednym koncie mialem kolo 500E, na drugim 2000E, na trzecim nie pamietam. W pewnym momencie juz chcialem liczyc to w koszty, ale nie odpuscilem skurwielom i udalo sie wyplacic, oczywiscie konta nadal zablokowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
W tamtym czasie takze poczytalem troche fora tureckie i miejscowi takze mieli problemy z wyplacaniem - nie wiem jak teraz Jesli ktos nie gra za duze stawki moze sprobowac Jakby nie patrzec betsson solidna marka, zawsze mozna do nich pisac jakby co - ja takze pare razy pisalem i pogonili chlopakow z bets10 Najbardziej wkurwia ta weryfikacja. W pewnym momencie chcialem im wyslac jak chuja w reku trzymam. Jebane kebaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Nie bralem bonusa, nigdy nie biore bo potem mecze sie z obracaniem, a na sile nie gram - gram gdzie aktualnie jest najwiekszy kurs na rynku Dokladnie nie pamietam, ale z pol roku temu Jesli jest potrzeba to moge poszukac mailii od nich Wysylalem do nich z 20 razy skany dowodu, rachunkow, wyciagow bankowych, a nawet zdjec wlasnych z trzymanym dowodem  O kase duza sie nie rozchodzilo, na jednym koncie mialem kolo 500E, na drugim 2000E, na trzecim nie pamietam. W pewnym momencie juz chcialem liczyc to w koszty, ale nie odpuscilem skurwielom i udalo sie wyplacic, oczywiscie konta nadal zablokowane. Hmm , no to nie ciekawie skoro nie brales bonusa a mimo to byli tacy upierdliwi. A grales w tym samym okresie na tych 3 kontach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nie, najpierw na moje dane na glownym kompie - o dziwo dosc dlugo pogralem, dali grac lepiej niz betsson
Potem zalozylem inne na lapie - ta sama sytuacja I za trzecim razem to samo na kolejnym lapie
Za kazdym razem te same problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Nie, najpierw na moje dane na glownym kompie - o dziwo dosc dlugo pogralem, dali grac lepiej niz betsson
Potem zalozylem inne na lapie - ta sama sytuacja I za trzecim razem to samo na kolejnym lapie
Za kazdym razem te same problemy. to po co zakladales trzecie konto skoro na 2 pierwszych miales takie problemy ,ze az byles w stanie olac kase u buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Wszystko zakladane konto po koncie, dopiero pozniej wyplacalem pieniadze. Mi nie przeszkadza, ze mam srodki zablokowane Chcialem wykorzystac ich livebet na ostatnim koncie gdy graly moje ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Buk żałosny, od razu po rejestracji konta mogę sobie grać na Ligę Mistrzów za 30 Euro, za więcej odrzucają, tureccy profesjonaliści albo od razu przejmuje się limity z Betssona (choć nie wiem, bo na swoje konto się logowałem parę lat temu i nawet nie wiem czy miałem limity)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Oprócz tego co chwile komunikat: "there was a technical error. Please try to refresh the page. If that doesn´t work please contact customer service or try again a little later." i nie da się nic obstawić jak narazie baaardzo słabo się przedstawili tutaj milionom słuchaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15 |
Potwierdzam, limity od razu na starcie, na hokej i niższe ligi to 12e, wysyłając do akceptacji manualnej - odrzucają, co chwilę komunikat technical error, odbiega 360stopni od betssona, nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Potwierdzam, limity od razu na starcie, na hokej i niższe ligi to 12e, wysyłając do akceptacji manualnej - odrzucają, co chwilę komunikat technical error, odbiega 360stopni od betssona, nie polecam. o ile stopni? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Wyplata na MB 7 minut  (zweryfikowane konto)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4 |
Niewiem jak mam odzyskać tam pieniądze. Założyłęm tam konto już z 2 miesiące temu wpłaciłem 40 E , gdy próbowałem coś zagrać okazało się że mam na dzieńdobry limit, wszystkie papiery wysłałem na weryfikację i dostałem odpowiedz że wszystko zweryfikowane i OK , a kasy nie mogę nadal wypłacić , pisałem już kilka razy minał już miesiąc a oni wogóle się nie odzywają , totalna olewka !!! mam zablokowana opcję wypłaty , dodam tylko że wczesniej dostałem limity na Betsafe i Betssonie za granie po 200zł i 100zł za 4 wyrane zakłady i 1 przegrany , myślałem że tam chociaż pogram a tu lipa , teraz nie mogę odzyskać 40 E
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|