Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#5598505 23/10/2012 17:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
Rejestracja w Bets10 [record.commissionlounge.com]

Jedna ze stron Betssona [record.affiliatelounge.com].Z reszta widac to nawet na pierwszy rzut oka.Postawiona na oddzielnej platformie wiec nie ma problemu z kontem i gra na takie same dane jak w Betsson [record.affiliatelounge.com].Wymagana weryfikacja (ID,rachunek,potwierdzenie zrodla wplaty np screen z MB) .Dokumenty wysylamy na adres [email protected] .Weryfikuja z reguly 24-48 godzin.Po weryfikacji na wyplate najdluzej czeka sie ok godziny a tak to pare - parenascie minut

100% up to 50 Euro Bonus

For example if you deposited 50€ and got 50€ bonus, your balance will be 100€. In order to wager it you can either play:

- A 300€ 6 match combo with minimum odds of 5.00 or

- A 600€ 2 match combo with minimum odds of 2.25 or

- A 1200€ single bet with minimum odds of 1.50 or

- A 400€ combined bet slip between 3 and 5 bets with minimum odds of 3.00

Przy singlach obrot x 12 .Minimum kurs 1.50.Pozostale mozliwosci podane powyzej.

Obowiazuje standardowy regulamin Bets10 [record.commissionlounge.com]

Sporo osob ma konta zalozone o poker i kasyno ,ale tez moga otrzymac bonus.Trzeba sie skontaktowac z supportem i zostanie dopisany manualnie

Z promocji wykluczeni sa mieszkancy nastepujacych panstw Sweden,Denmark,Finland,Norway, France,USA

update

Konto lepiej jednak zalozyc na inny e-mail ,login niz w Betsson [record.affiliatelounge.com] ,Betsafe [record.affiliatelounge.com] bo jednak przechodza limity z tych firm na nowe konto tutaj

Bonus: Unibet
rafal08 #5598535 23/10/2012 18:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Ja dodam tylko od siebie, ze strasznie kombinuja przy wyplatach
Konta blokowane, weryfikacje trwane ponad miesiac, jesli bym ich nie meczyl mailami i nie straszyl roznymi instytuacjami kasy bym nie odzyskal
Mialem 3 konta, na trzech roznych kompach i innymi netami bezprzewodowymi - wszedzie to samo.
Dodam oczywiscie, ze zadnych swirow nie gralem.
Wczesniej glownie skierowani na rynek turecki, aktualnie moga inne kraje sie rejestrowac, ale bym uwazal.

Pzdr

HAGIi #5598539 23/10/2012 18:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by HAGIi
Ja dodam tylko od siebie, ze strasznie kombinuja przy wyplatach
Konta blokowane, weryfikacje trwane ponad miesiac, jesli bym ich nie meczyl mailami i nie straszyl roznymi instytuacjami kasy bym nie odzyskal
Mialem 3 konta, na trzech roznych kompach i innymi netami bezprzewodowymi - wszedzie to samo.
Dodam oczywiscie, ze zadnych swirow nie gralem.
Wczesniej glownie skierowani na rynek turecki, aktualnie moga inne kraje sie rejestrowac, ale bym uwazal.

Pzdr

A juz sie ucieszylem ,ze bedzie kolejny buk do grania :/

Brales bonusy czy i bez tego takie cyrki odwalali ? Dawno temu zakladales konta ? Moze zmienili sie na lepsze?

HAGIi #5598554 23/10/2012 18:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
Dziwne troche to co piszesz HAGIi .Kurde Ja i przynajmniej kilka/kilkanascie osob zadnych problemow z nimi .Hmm moze trafiles na taki czas akurat a moze taki bajzel tam maja.W Betsafe [record.affiliatelounge.com] i Betsson [record.affiliatelounge.com] tez bywaly okresy gdy byly problemy

Jedyne co mial znajomy z nimi to,ze kazali mu chyba z 5-6 razy przy wyplatach znow te same dokumenty przysylac, ale ogrywal ich na bardzo duzo wiec moze dlatego grin .Zatwierdzali znow te same dokumenty i wyplata po kilku minutach .

rafal08 #5598556 23/10/2012 18:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Nie bralem bonusa, nigdy nie biore bo potem mecze sie z obracaniem, a na sile nie gram - gram gdzie aktualnie jest najwiekszy kurs na rynku
Dokladnie nie pamietam, ale z pol roku temu
Jesli jest potrzeba to moge poszukac mailii od nich
Wysylalem do nich z 20 razy skany dowodu, rachunkow, wyciagow bankowych, a nawet zdjec wlasnych z trzymanym dowodem laugh
O kase duza sie nie rozchodzilo, na jednym koncie mialem kolo 500E, na drugim 2000E, na trzecim nie pamietam.
W pewnym momencie juz chcialem liczyc to w koszty, ale nie odpuscilem skurwielom i udalo sie wyplacic, oczywiscie konta nadal zablokowane.

rafal08 #5598560 23/10/2012 18:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
W tamtym czasie takze poczytalem troche fora tureckie i miejscowi takze mieli problemy z wyplacaniem - nie wiem jak teraz
Jesli ktos nie gra za duze stawki moze sprobowac
Jakby nie patrzec betsson solidna marka, zawsze mozna do nich pisac jakby co - ja takze pare razy pisalem i pogonili chlopakow z bets10
Najbardziej wkurwia ta weryfikacja. W pewnym momencie chcialem im wyslac jak chuja w reku trzymam. Jebane kebaby.

HAGIi #5598562 23/10/2012 18:25
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by HAGIi
Nie bralem bonusa, nigdy nie biore bo potem mecze sie z obracaniem, a na sile nie gram - gram gdzie aktualnie jest najwiekszy kurs na rynku
Dokladnie nie pamietam, ale z pol roku temu
Jesli jest potrzeba to moge poszukac mailii od nich
Wysylalem do nich z 20 razy skany dowodu, rachunkow, wyciagow bankowych, a nawet zdjec wlasnych z trzymanym dowodem laugh
O kase duza sie nie rozchodzilo, na jednym koncie mialem kolo 500E, na drugim 2000E, na trzecim nie pamietam.
W pewnym momencie juz chcialem liczyc to w koszty, ale nie odpuscilem skurwielom i udalo sie wyplacic, oczywiscie konta nadal zablokowane.

Hmm , no to nie ciekawie skoro nie brales bonusa a mimo to byli tacy upierdliwi. A grales w tym samym okresie na tych 3 kontach?

rafal08 #5598568 23/10/2012 18:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Nie, najpierw na moje dane na glownym kompie - o dziwo dosc dlugo pogralem, dali grac lepiej niz betsson

Potem zalozylem inne na lapie - ta sama sytuacja
I za trzecim razem to samo na kolejnym lapie

Za kazdym razem te same problemy.

HAGIi #5598589 23/10/2012 18:41
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by HAGIi
Nie, najpierw na moje dane na glownym kompie - o dziwo dosc dlugo pogralem, dali grac lepiej niz betsson

Potem zalozylem inne na lapie - ta sama sytuacja
I za trzecim razem to samo na kolejnym lapie

Za kazdym razem te same problemy.

to po co zakladales trzecie konto skoro na 2 pierwszych miales takie problemy ,ze az byles w stanie olac kase u buka

rafal08 #5598606 23/10/2012 18:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Wszystko zakladane konto po koncie, dopiero pozniej wyplacalem pieniadze.
Mi nie przeszkadza, ze mam srodki zablokowane
Chcialem wykorzystac ich livebet na ostatnim koncie gdy graly moje ligi.

HAGIi #5598692 23/10/2012 20:13
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Buk żałosny, od razu po rejestracji konta mogę sobie grać na Ligę Mistrzów za 30 Euro, za więcej odrzucają, tureccy profesjonaliści laugh
albo od razu przejmuje się limity z Betssona (choć nie wiem, bo na swoje konto się logowałem parę lat temu i nawet nie wiem czy miałem limity)

dondo #5598706 23/10/2012 20:23
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Oprócz tego co chwile komunikat:
"there was a technical error.
Please try to refresh the page.
If that doesn´t work please contact customer service or try again a little later."
i nie da się nic obstawić
jak narazie baaardzo słabo się przedstawili tutaj milionom słuchaczy laugh

rafal08 #5601831 25/10/2012 18:10
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
Potwierdzam, limity od razu na starcie, na hokej i niższe ligi to 12e, wysyłając do akceptacji manualnej - odrzucają, co chwilę komunikat technical error, odbiega 360stopni od betssona, nie polecam.

parisa #5601849 25/10/2012 18:37
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by parisa
Potwierdzam, limity od razu na starcie, na hokej i niższe ligi to 12e, wysyłając do akceptacji manualnej - odrzucają, co chwilę komunikat technical error, odbiega 360stopni od betssona, nie polecam.

o ile stopni? grin

Pindol #5664624 11/12/2012 22:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
Wyplata na MB 7 minut dobrze2 (zweryfikowane konto)

rafal08 #5763548 15/02/2013 22:37
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
Niewiem jak mam odzyskać tam pieniądze.
Założyłęm tam konto już z 2 miesiące temu wpłaciłem 40 E , gdy próbowałem coś zagrać okazało się że mam na dzieńdobry limit, wszystkie papiery wysłałem na weryfikację i dostałem odpowiedz że wszystko zweryfikowane i OK , a kasy nie mogę nadal wypłacić , pisałem już kilka razy minał już miesiąc a oni wogóle się nie odzywają , totalna olewka !!! mam zablokowana opcję wypłaty , dodam tylko że wczesniej dostałem limity na Betsafe i Betssonie za granie
po 200zł i 100zł za 4 wyrane zakłady i 1 przegrany , myślałem że tam chociaż pogram a tu lipa , teraz nie mogę odzyskać 40 E


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1