|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów  A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
boooooooooooooom GOFFIN, za 6 bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
john na ogol przelamanie w 3cim=set, a tu takie meki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów  A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam  Wystarczy: www.tennisbetsite.com [ tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
musisz Davvidek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Goffin +3.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
ssssssssssssssssssset benula
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów  A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam  Wystarczy: www.tennisbetsite.com [ tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS A co mi po tym jak wejdę i zobaczę wynik. Chodzi o to, żeby obejrzeć normalnie mecz na livescore tylko już po fakcie i w przyspieszonym tempie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów  A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam  Wystarczy: www.tennisbetsite.com [ tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS A co mi po tym jak wejdę i zobaczę wynik. Chodzi o to, żeby obejrzeć normalnie mecz na livescore tylko już po fakcie i w przyspieszonym tempie Klikasz na wynik i masz punkt po punkcie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów  A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam  Wystarczy: www.tennisbetsite.com [ tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS Dobre. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
john na ogol przelamanie w 3cim=set, a tu takie meki po ostatnich meczach widac ze zmeczony sezonem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
od zwracania uwagi to tutaj wielu specjalistow  Moje uszanowanie dla lidera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź  Dlaczego nie rozumiem. Wchodzę na Twoją stronę i widzę wynik. Po meczu po emocjach. Odpalam sobie jpgi z autoscreenshota i nie znam wyniku i oglądam po kolei ? Emocje. Jeśli się mylę to mnie oświeć. Błądzić rzecz ludzka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź  Dlaczego nie rozumiem. Wchodzę na Twoją stronę i widzę wynik. Po meczu po emocjach. Odpalam sobie jpgi z autoscreenshota i nie znam wyniku i oglądam po kolei ? Emocje. Jeśli się mylę to mnie oświeć. Błądzić rzecz ludzka Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać  I jak wstanę co zobaczę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
 benula walczysz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|