Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh

Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów wink A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
boooooooooooooom GOFFIN, za 6 bp aplauz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
john na ogol przelamanie w 3cim=set, a tu takie meki

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh

Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów wink A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam grin

Wystarczy:

www.tennisbetsite.com [tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
musisz Davvidek boks

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Seppi cos czaruje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh
piwo piwo

od zwracania uwagi to tutaj wielu specjalistow smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Goffin +3.5 hura

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
ssssssssssssssssssset benula

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh

Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów wink A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam grin

Wystarczy:

www.tennisbetsite.com [tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS

A co mi po tym jak wejdę i zobaczę wynik.
Chodzi o to, żeby obejrzeć normalnie mecz na livescore tylko już po fakcie i w przyspieszonym tempie

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh

Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów wink A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam grin

Wystarczy:

www.tennisbetsite.com [tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS

A co mi po tym jak wejdę i zobaczę wynik.
Chodzi o to, żeby obejrzeć normalnie mecz na livescore tylko już po fakcie i w przyspieszonym tempie

Klikasz na wynik i masz punkt po punkcie wszystko

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by Rusty
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę laugh laugh

Hehe coś w tym jest, ale to były raczej czasy jak nie było livescorów, tylko jedna osoba oglądała a reszta tylko klikała odśwież. Teraz takie pisanie zaśmieca, i czasami jak się zacznie wymiana zdań to trudno się wyszukać spośród botów wink A co do odkrywania, ja do dziś tak robię, jak mecz jest w nocy a nie chce mi się siedzieć. Odpalam livescore i autoscreenshot co 15 sekund. Rano wstaję i mam cały mecz emocji w kilka minut. Zajebista sprawa polecam grin

Wystarczy:

www.tennisbetsite.com [tennisbetsite.com] i nie trzeba robić żadnych SS


Dobre. piwo

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by betowiec
john na ogol przelamanie w 3cim=set, a tu takie meki
po ostatnich meczach widac ze zmeczony sezonem

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by betowiec
od zwracania uwagi to tutaj wielu specjalistow smile


Moje uszanowanie dla lidera grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
maaajo ale ty mało kumaty jesteś.
jak znam wynik to mi to niepotrzebne.
Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu
Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by W8inG4DeatH
maaajo ale ty mało kumaty jesteś.
jak znam wynik to mi to niepotrzebne.
Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu
Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach

W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by W8inG4DeatH
maaajo ale ty mało kumaty jesteś.
jak znam wynik to mi to niepotrzebne.
Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu
Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach

W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź smile

Dlaczego nie rozumiem. Wchodzę na Twoją stronę i widzę wynik. Po meczu po emocjach.
Odpalam sobie jpgi z autoscreenshota i nie znam wyniku i oglądam po kolei ? Emocje.

Jeśli się mylę to mnie oświeć. Błądzić rzecz ludzka

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by W8inG4DeatH
maaajo ale ty mało kumaty jesteś.
jak znam wynik to mi to niepotrzebne.
Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu
Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach

W sumie to nawet szkoda mi klawiatury na odpowiedź smile

Dlaczego nie rozumiem. Wchodzę na Twoją stronę i widzę wynik. Po meczu po emocjach.
Odpalam sobie jpgi z autoscreenshota i nie znam wyniku i oglądam po kolei ? Emocje.

Jeśli się mylę to mnie oświeć. Błądzić rzecz ludzka

Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by maaajo
Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać smile

I jak wstanę co zobaczę ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,519
boks benula walczysz

Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1