|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać  I jak wstanę co zobaczę ? klocka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wystarczy zostawić otwartą stronę i iść spać  I jak wstanę co zobaczę ? klocka  Przepraszam, że nazwałem Cię inteligentnym botem. Obraziłem inne boty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Coś widzę, inwestorzy źle poobstawiali, bo nerwowa atmosfera się robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
David, nie wierzę, już widziałem porażkę, he he.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
Seppi lam się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach co to za strona gdzies oglasda sie archiwalny przebieg livescora?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
David, nie wierzę, już widziałem porażkę, he he. jasiu sprzedal runa 1-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Seppi lam się  dran punktu nie oddał paire to cienizna jesli idzie o 3cie sety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach co to za strona gdzies oglasda sie archiwalny przebieg livescora? flashscore.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
jedno drzewo ścięte. teraz czas na drugie. Muller 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach co to za strona gdzies oglasda sie archiwalny przebieg livescora? flashscore.com tam jest od razu caly przebieg, a tu gosc mowi o jakis jpgach co 15s
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
moglby raon przegerac, im dluzej trwa sezon tym gra coraz gorzej, forma z 1szej polowy sezonu juz dawno wyparowała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Coś widzę, inwestorzy źle poobstawiali, bo nerwowa atmosfera się robi  Ja w niedziele po losowaniu drabinek pisałem co w Valencii robią Isner, Raonic i Muller. Nawet Crazy Fogg mial sowje szanse z Johnem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
moglby raon przegerac, im dluzej trwa sezon tym gra coraz gorzej, forma z 1szej polowy sezonu juz dawno wyparowała to samo z jasiem, jesien drewna nie oszczedza, liscie gubia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Muller ostatnio z DelPo grał całkiem, całkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
maaajo ale ty mało kumaty jesteś. jak znam wynik to mi to niepotrzebne. Ja mówię o emocjach jak podczas oglądania meczu Odpalam scoreboarda, tam po zakońćzeniu meczu wynik znika, a ja wstaję rano i zaczynam sobie oglądać mecz "live" na jpgach co to za strona gdzies oglasda sie archiwalny przebieg livescora? flashscore.com tam jest od razu caly przebieg, a tu gosc mowi o jakis jpgach co 15s Tak mówię o sposobie, któy stosuję odpalam scoreboarda i autoscreenshota (program na kompie), który jakby ogląda za mnie i robi mi screenshoty na dysku, po meczu wynik znika ze scoreboarda, a ja rano sobie wstaję i zaczynam sobie oglądać normalnie mecz na screenshotach. A koleś mi podaje stronę z wynikami co piłkę i jeszcze pisze, że szkoda mu klawaitury na dyskusje. No comment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale to była zupełnie inna nawierzchnia. Patrz bands w wiedniu a Brands w Valencii
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|