Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam,

czy poleci ktoś drukarkę za rozsądne pieniądze do użytkowania w małej firmie?

Interesuje mnie drukarka laserowa, ze skanerem i opcją ksera. Wydruki będą głównie czarno-białe (ok 200-300 str miesięcznie) + od czasu do czasu coś w kolorze (przyjmijmy 30-40 str miesięcznie).

Ktoś coś może polecić?

Z góry dziękuję za pomoc!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dragon nie wiem co do stacji ale 15/17cali to malo, szczegolnie ze teraz to panoramiczne. Ja mam 19 i jest taki maly glut wink Polecam Ci przejsc sie do jakiegos sklepu i zobaczyc jaki wielkosciowi bedzie Ci odpowiadal. A biorac pod uwage to, ze teraz gry maja juz fajna graficzke to im wiekszy tym lepszy wink
A przy okazji i filmy HD bedzie sens ogladac na nim.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Poza tym drugie pytanie ode mnie:

Chcę mieć do laptopa podłączony drugi, dodatkowy monitor - czy są w tym względzie jakieś ograniczenia/wymagania, czy w zasadzie każdy monitor jaki kupie powinien spełniać swoją rolę?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
Originally Posted by grekugreku
co jest , na onecie bardzo duzo stron mi nie wchodzi (caly sport) tylko po kliknieciu na jakas wiadomosc po lewej stronie w kolumnie jedno pod drugim pojawia sie takie cos: zaloguj sie, wiecej , poczta, twoje dane itp na niebiesko, nie wiem o co chodzi bo wszystkie inne strony dzialaja normalnie
dzieki za odp

wie ktos, nie mozna nic poczytac na tym onecie, zainstalowalem firefoxa jeszcze raz i nic

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
uwaga Mam gówniany problem i nie wiem o co chodzi mad

[Linked Image]

Po prawej stronie jest ok, natomiast lewa zwalona, tzn. co bym nie robił rozwala tekst na całą stronę. Jakaś pewnie fukncja jest włączona, która to powoduje ale za nic nie wiem co.
Jak ktoś wie dajcie znać wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Możesz spróbować w opcjach interlini zmienić odstępy na 0pkt.
[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Zaznaczasz pkt. 14 do 18. Prawy przycisk - Akapit - Odstępy po - 0 punktów.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
To by było Panowie za proste wink
Na samym początku już tego próbowałem, nie idzie. Musi być niestety coś innego blush

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
zaznacz i wez wyrownanie do prawej, zobacz czy pomoze i potem pokombinuj

druga sprawa ze masz moze twarde czy tam miekkie enetry powstawiane i to przez to

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na jaki serwer można wrzucic plik graficzny np gif, który waży więcej niz 2 mb?

Popularne serwisy imgur/tinypic odrzucaja takie ciężkie pliki.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
gif zamienia na jpg odpada frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
jak masz pilna sprawe to odezwij sie na priv to Ci wrzuce na wlasny serwer, chyba ze to jakis gif z cyckami, to szukamy dalej tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
jak skutecznie usunąć z swojego kompa takie gówno jak babylon?

usunąłem już praktycznie wszystko w panelu sterowania itd. mimo to dalej mam to na pasku narzędzi w mozzili, cały czas otwiera mi się to jako główna wyszukiwarka...

macie jakieś pomysły?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
w ustawieniach FF zmien sobie strone startowa"

a reszta widok "pasek narzedzi"

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Self-Confident
w ustawieniach FF zmien sobie strone startowa"

a reszta widok "pasek narzedzi"

Na startowa nic nie daje po ponownym wlaczeniu przegladarki znow to samo wink Juz to przerabialem...

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/AdwCleaner.html

Instalujesz, usuwasz, restart i po klopocie.

Nie ma za co ;]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by Jose
jak skutecznie usunąć z swojego kompa takie gówno jak babylon?

usunąłem już praktycznie wszystko w panelu sterowania itd. mimo to dalej mam to na pasku narzędzi w mozzili, cały czas otwiera mi się to jako główna wyszukiwarka...

macie jakieś pomysły?

Ostatnio gdzieś usuwałem Toolbar Babylon. Gówno siedziało w dodatkach firefoxa...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Witam

Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie tongue

p.s. To samo tyczy się dźwięku smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by TOM182
Witam

Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie tongue

p.s. To samo tyczy się dźwięku smile


Takie rzeczy to to tylko w erze smile
albo grasz albo oglądasz film .. to tak samo jak byś na lapku chciał oglądać film i jednocześnie grać

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by TOM182
Witam

Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie tongue

p.s. To samo tyczy się dźwięku smile


Takie rzeczy to to tylko w erze smile
albo grasz albo oglądasz film .. to tak samo jak byś na lapku chciał oglądać film i jednocześnie grać
patrz Pan, a jednak nie tylko w erze laugh http://www.vista.pl/porady/1017_dualview_dwa_monitory_podlaczone_pod_jeden_komputer.html

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1