|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam,
czy poleci ktoś drukarkę za rozsądne pieniądze do użytkowania w małej firmie?
Interesuje mnie drukarka laserowa, ze skanerem i opcją ksera. Wydruki będą głównie czarno-białe (ok 200-300 str miesięcznie) + od czasu do czasu coś w kolorze (przyjmijmy 30-40 str miesięcznie).
Ktoś coś może polecić?
Z góry dziękuję za pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Dragon nie wiem co do stacji ale 15/17cali to malo, szczegolnie ze teraz to panoramiczne. Ja mam 19 i jest taki maly glut  Polecam Ci przejsc sie do jakiegos sklepu i zobaczyc jaki wielkosciowi bedzie Ci odpowiadal. A biorac pod uwage to, ze teraz gry maja juz fajna graficzke to im wiekszy tym lepszy  A przy okazji i filmy HD bedzie sens ogladac na nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Poza tym drugie pytanie ode mnie:
Chcę mieć do laptopa podłączony drugi, dodatkowy monitor - czy są w tym względzie jakieś ograniczenia/wymagania, czy w zasadzie każdy monitor jaki kupie powinien spełniać swoją rolę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
co jest , na onecie bardzo duzo stron mi nie wchodzi (caly sport) tylko po kliknieciu na jakas wiadomosc po lewej stronie w kolumnie jedno pod drugim pojawia sie takie cos: zaloguj sie, wiecej , poczta, twoje dane itp na niebiesko, nie wiem o co chodzi bo wszystkie inne strony dzialaja normalnie dzieki za odp wie ktos, nie mozna nic poczytac na tym onecie, zainstalowalem firefoxa jeszcze raz i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Mam gówniany problem i nie wiem o co chodzi  [ Linked Image] Po prawej stronie jest ok, natomiast lewa zwalona, tzn. co bym nie robił rozwala tekst na całą stronę. Jakaś pewnie fukncja jest włączona, która to powoduje ale za nic nie wiem co. Jak ktoś wie dajcie znać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Możesz spróbować w opcjach interlini zmienić odstępy na 0pkt. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Zaznaczasz pkt. 14 do 18. Prawy przycisk - Akapit - Odstępy po - 0 punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
To by było Panowie za proste Na samym początku już tego próbowałem, nie idzie. Musi być niestety coś innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
zaznacz i wez wyrownanie do prawej, zobacz czy pomoze i potem pokombinuj
druga sprawa ze masz moze twarde czy tam miekkie enetry powstawiane i to przez to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na jaki serwer można wrzucic plik graficzny np gif, który waży więcej niz 2 mb?
Popularne serwisy imgur/tinypic odrzucaja takie ciężkie pliki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
gif zamienia na jpg odpada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jak masz pilna sprawe to odezwij sie na priv to Ci wrzuce na wlasny serwer, chyba ze to jakis gif z cyckami, to szukamy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
jak skutecznie usunąć z swojego kompa takie gówno jak babylon?
usunąłem już praktycznie wszystko w panelu sterowania itd. mimo to dalej mam to na pasku narzędzi w mozzili, cały czas otwiera mi się to jako główna wyszukiwarka...
macie jakieś pomysły?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
w ustawieniach FF zmien sobie strone startowa"
a reszta widok "pasek narzedzi"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
w ustawieniach FF zmien sobie strone startowa"
a reszta widok "pasek narzedzi" Na startowa nic nie daje po ponownym wlaczeniu przegladarki znow to samo  Juz to przerabialem... http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/AdwCleaner.htmlInstalujesz, usuwasz, restart i po klopocie. Nie ma za co ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
jak skutecznie usunąć z swojego kompa takie gówno jak babylon?
usunąłem już praktycznie wszystko w panelu sterowania itd. mimo to dalej mam to na pasku narzędzi w mozzili, cały czas otwiera mi się to jako główna wyszukiwarka...
macie jakieś pomysły? Ostatnio gdzieś usuwałem Toolbar Babylon. Gówno siedziało w dodatkach firefoxa...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie p.s. To samo tyczy się dźwięku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie p.s. To samo tyczy się dźwięku  Takie rzeczy to to tylko w erze  albo grasz albo oglądasz film .. to tak samo jak byś na lapku chciał oglądać film i jednocześnie grać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam Mam pytanie, czy da się za pomocą kabla HDMI podłaczyć laptopa z TV tak żeby np. na TV oglądac jakis film, a na laptopie osobno np. grać w miedzyczasie itp ?? Jestem w tym zielony, dzis kupilem kabel HDMI i podłaczyłem do TV i jak na razie na TV widoczny jest obraz taki sam jak na laptopie więc stąd moje pytanie p.s. To samo tyczy się dźwięku  Takie rzeczy to to tylko w erze  albo grasz albo oglądasz film .. to tak samo jak byś na lapku chciał oglądać film i jednocześnie grać patrz Pan, a jednak nie tylko w erze http://www.vista.pl/porady/1017_dualview_dwa_monitory_podlaczone_pod_jeden_komputer.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|