Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
a jak przy temacie - Betfair w Niemczech jest nielegalny czy coś? Bo ciekawy mail od Betfair dostałem i chciałem wiedzieć, a szukać mi się nie chce tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by dave84
i czemu np. każdy wie, ze córka Tuska łamie prawo nagminnie kradnąc zdjęcia i nikt nic nie robi? to niezwykle ciekawe :]

Chyba każdy w Rzeszowie wie. Naprawdę macie tam problemy... crazy

Wklej ten mail od BF to zobaczymy o co chodzi z dostępnością ich usług w Niemczech.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Orientuje się jak wygląda sytuacja prawna z obstawianiem na Ukrainie ? Jakieś ograniczenia ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Originally Posted by globus
Orientuje się jak wygląda sytuacja prawna z obstawianiem na Ukrainie ? Jakieś ograniczenia ?
tzn. co masz dokladnie na mysli?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
mam pytanie, może mi ktoś powiedzieć jasno, czy coś płaci w sensie jakiś dodatkowy podatek w pit jeśli się gra legalnie w necie w polskich firmach ?

Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Może z tej mąki będzie chleb.....http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Boniek-tracimy-na-tym-100-mln-euro-rocznie,wid,15046513,wiadomosc.html?ticaid=1f6ec

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Nic z tego nie będzie, dostanie info że ma się tego nie dotykać bo rączki mu upierdolą.... i tyle.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by j2702
Może z tej mąki będzie chleb.....http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Boniek-tracimy-na-tym-100-mln-euro-rocznie,wid,15046513,wiadomosc.html?ticaid=1f6ec

daleka droga do Rio

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Najlepsze są komentarze pod spodem lemingów, którzy się nie znają a komentują np:

"najwazniejsza w pzpn wg ryzego bonka jest kasa z hazardu i innych szemranych tam interesow.poprawa sytuacji i samej pilki to zludzenie dla polskich lemingow ,wyznawcow idei oszolomow pelo"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
wiec moge jako obywatel RP (mieszkajacy w Polsce) w koncu grac w zaklady wzajemne w necie czy nie? tzn. oprocz w polskich internetowych/ziemniakach? wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
nie możesz.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Choć teoretycznie jako obywatel kraju UE i mieszkaniec UE korzystający ze wspólnego rynku, w którym to Polska jest otwarta na usługi bukmacherskie czyli zakłady wzajemne są legalnie dostępne w kraju przez szereg operatorów krajowych... mógłbyś dochodzić swoich praw czy TY jako GRACZ nie możesz korzystać z tej swobody usług.

Co innego mieszkaniec wolnej i liberalnej Holandii, gdzie wszystko jest dostępne od zielska po sprzedajne dupy... ale szlaban na zakłady wzajemny istnieje nawet na szczeblu lokalnym.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Probujesz pewencyjnie bronc PO.
Ciekawe, ze dzisiaj w tym samym momencie wysiadły strony paru bukow (tylko u uzytkownikow TPsy)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Quote
wysiadły strony paru bukow

Te od ktorych by mieli cos zaczac dzialaja bez problemu wiec w Neo jakas kolejna awaria i tyle

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by tyson
Ciekawe, ze dzisiaj w tym samym momencie wysiadły strony paru bukow (tylko u uzytkownikow TPsy)
Poważna sprawa, koniecznie trzeba zbadać czy nie ma tam śladów trotylu czy nitrogliceryny... grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Nie wiedziałem, że zemsta Indian na Białych będzie tak wyglądać laugh


W USA funkcjonuje 565 indiańskich plemion uznawanych przez tamtejszy rząd. Korespondent Polskiego Radia wyjaśnia, że ze względu na posiadaną autonomię często nazywa się je narodami-państwami. Duża część z nich ma własną policję i sądy oraz system szkolnictwa. Nie mają jedynie prawa do prowadzenia polityki międzynarodowej oraz wypowiadania… wojen. Obszar jaki zajmują ich rezerwaty jest mniej więcej równy 2/3 powierzchni Polski.

Jednak nie sam fakt funkcjonowania plemion jest najciekawszy, ale to w jaki sposób się wzbogacają. Żadne tam turystyczne atrakcje, Indianie zarabiają na hazardzie. Ponad dwieście plemion prowadzi własne kasyna i salony gier. Nie ma mowy o małych sumach, bo każdego roku przynoszą one astronomiczną sumę 15 miliardów dochodu.


Skąd hazardowy kierunek indiańskiego biznesu? Wynika to z przełomowej interpelacji, do której prawnicy wynajęci przez Indian przekonali sąd. Prawo uznaje plemiona za suwerenne podmioty, a w praktyce oznacza to, że w rezerwatach nie obowiązują stanowe regulacje np. zakazujące konkretnego rodzaju hazardu.

I wcale nie są to małe przydrożne saloniki z automatami. Plemię Seminoli jest właścicielem m.in. ogromnego kompleksu hazardowo-rozrywkowego. Wałkuski wymienia, że jest w nim: 500 pokoi hotelowych, 2500 automatów, 18 restauracji, 15 barów i klubów, 20 sklepów, gigantyczny park wodny i sala koncertowa.

Wszystkie sześć kasyn, które znajdują się na terenie rezerwatów Seminoli przynosi im 600 milionów zysku rocznie, co czyni ich najbogatszym plemieniem w USA. Pieniądze przeznaczane są m.in. na renty plemienne o wysokości trzech tysięcy dolarów, które każdego miesiąca otrzymuje każdy z Seminoli. To efekt tego, że są jedynym plemieniem, które nie podpisało traktatu pokojowego w wojnie z rządem Stanów Zjednoczonych.

Ja osobiście miałem okazję odwiedzić jedno z indiańskich kasyn na terenie stanu Connecticut. Jeżeli pozostałe robią podobne wrażenie to Indianie naprawdę nie mają powodów do narzekań. Do kasyn "pielgrzymują" tysiące Amerykanów, zwłaszcza tych starszych. Na parkingi podjeżdżały dosłownie całe autobusy z emerytami pragnącymi pograć na automatach.



Tu jest najlepsze laugh :

Znajomy krupier, który tam pracował powiedział, że niczym wyjątkowym nie jest widok staruszki z podłączoną kroplówką, która próbuje swoich sił z jednorękim bandytą.


Zemsta Indian musi być słodka laugh


Szkoda tylko, że wuj Sam nie pozwoli Indianom na internetowy hazard.
Chociaż, kto wie... smile



http://natemat.pl/38073,siedem-rzeczy-ktorych-nie-wiedzieliscie-o-usa-fenomen-country-miliardy-indian-megakoscioly

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Art300
Szkoda tylko, że wuj Sam nie pozwoli Indianom na internetowy hazard.
Chociaż, kto wie... smile

domena indianbet.com do wzięcia za 7.99 $ wink

Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
...Mother of hazard...

Autonomia dla Śląska! smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Czy łącząc się z bukiem poprzez shell, vps usytuowany w francji wyglądam dla niego jak klient francuski, czy buk ma mozliwosc sprawdzenia ze jednak robie to z polski ?


Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
Originally Posted by Shell
Czy łącząc się z bukiem poprzez shell, vps usytuowany w francji wyglądam dla niego jak klient francuski, czy buk ma mozliwosc sprawdzenia ze jednak robie to z polski ?


sprawdz czy mozesz sie zalogowac w ladbroku. ja zawsze jak jestem w pl, to nawet tego nie moge, nie mowiac juz o zawarciu zakladu

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1