Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Bo ja wiem podobno "grubo" pograłeś laugh laugh laugh tzw. lokata ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Nie jesteś osobą której chciałbym się tłumaczyć co i za ile gram. Pierdolnij jeszcze 4 emoty, użyj 3 ciężkich słów znalezionych w słowniku będziesz bardziej szanowany na forum.

Grasz takie lokaty i takie stawki, że wpis takiego laika jak ja nic nie zmieni wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
Korver zarzuc na dzisiaj jakimis propozycjami??bo jest tego multum

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Eczacibasi Zentiva Istanbul - Azerrail Baku 1
Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Noliko Maaseik 2
Dresdner SC - MKS Dabrowa Gornicza 2
poker poker poker

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00 wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by baracuda
Eczacibasi Zentiva Istanbul - Azerrail Baku 1
Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Noliko Maaseik 2
Dresdner SC - MKS Dabrowa Gornicza 2
poker poker poker

ten sam tripel pogralem tongue

a co myslicie o Izmirze ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by macik
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00 wink


i za ile pograles w betcity?
Jak tam po raptem 3-4 betach limit do 24E, potem 0E
Ten buk to mega smiec, jak cala rosja

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jak oni tam pojechali w 7 czy 8...
Juz 1.25 isku laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by macik
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00 wink


i za ile pograles w betcity?
Jak tam po raptem 3-4 betach limit do 24E, potem 0E
Ten buk to mega smiec, jak cala rosja

Właśnie nie pograłem, bo już mam 24E...

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
@1,25 z @3,0 w marathonbet mecz.pl rulz !!!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Ja mam zagrane :

Baki
Koeniz
Beziers
Dinamo Kazan-1.5

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...

No masz babo placek laugh

Człowiek się nie odzywa, a i tak jest wszystkiemu winien frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Warto dynamo moskwe grac??? crazy

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Dabrowa dzisiaj da rade?
Powitac Pany piwo

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
DYNAMO CO GRA laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Barto(L)
DYNAMO CO GRA laugh
masakra Havlickova robi z nimi co chce...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Dramacik Panowie Dynamo i oczywiscie konczy ładna tasiemke puke klasyka

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
0 przyjecia

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Chciałem napisać przed meczem, że może warto koło się zakręcić bo przecież Dynamo ledwo u siebie przeciętną Muszynę ograło a wiadomo jak ciężko się we wszelkim Baku gra ale bałem się, że znów będzie na mnie jazda, że podaje typy przed meczem czyli drogą wielu expertów czas zacząć podawać typy po meczu wink

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
koło Baku*

Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, $-man, Sensei, rafal08, alfa, rymoholik), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1