|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Bo ja wiem podobno "grubo" pograłeś  tzw. lokata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Nie jesteś osobą której chciałbym się tłumaczyć co i za ile gram. Pierdolnij jeszcze 4 emoty, użyj 3 ciężkich słów znalezionych w słowniku będziesz bardziej szanowany na forum. Grasz takie lokaty i takie stawki, że wpis takiego laika jak ja nic nie zmieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Korver zarzuc na dzisiaj jakimis propozycjami??bo jest tego multum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Eczacibasi Zentiva Istanbul - Azerrail Baku 1 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Noliko Maaseik 2 Dresdner SC - MKS Dabrowa Gornicza 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Eczacibasi Zentiva Istanbul - Azerrail Baku 1 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Noliko Maaseik 2 Dresdner SC - MKS Dabrowa Gornicza 2  ten sam tripel pogralem  a co myslicie o Izmirze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00  i za ile pograles w betcity? Jak tam po raptem 3-4 betach limit do 24E, potem 0E Ten buk to mega smiec, jak cala rosja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jak oni tam pojechali w 7 czy 8... Juz 1.25 isku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
ISKU było do zagrania po @3.2 w betcity, ale już znacznie spadło... Jak ktoś skorzystał to ma pewny zarobek, bo można śmiało kontrować powyżej @2.00  i za ile pograles w betcity? Jak tam po raptem 3-4 betach limit do 24E, potem 0E Ten buk to mega smiec, jak cala rosja Właśnie nie pograłem, bo już mam 24E...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
@1,25 z @3,0 w marathonbet mecz.pl rulz !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja mam zagrane :
Baki Koeniz Beziers Dinamo Kazan-1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat... Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne. Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka. Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka. No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec. Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol. Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'... No masz babo placek  Człowiek się nie odzywa, a i tak jest wszystkiemu winien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Warto dynamo moskwe grac??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Dabrowa dzisiaj da rade? Powitac Pany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
DYNAMO CO GRA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
DYNAMO CO GRA  masakra Havlickova robi z nimi co chce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Dramacik Panowie Dynamo i oczywiscie konczy ładna tasiemke  klasyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Chciałem napisać przed meczem, że może warto koło się zakręcić bo przecież Dynamo ledwo u siebie przeciętną Muszynę ograło a wiadomo jak ciężko się we wszelkim Baku gra ale bałem się, że znów będzie na mnie jazda, że podaje typy przed meczem czyli drogą wielu expertów czas zacząć podawać typy po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|