|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Orientuje się ktoś czy PES 2013 wyszedł na PS2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
mam problem pozyczylem kumplowi pady, teraz mi oddal jednego i on sie nie laczy z konsola, wciskam ten may guziczek na padzie i ten z produ konsoli, suzkaja sie alesie nei znajduja, baterie tez wymienialem. On ma tego straszego xboxa takiego szarego, ja slima, czy to mozliwe zeby pady, jesli sie podminily, nei beda kompatybilne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ok to jak w koncu ps3 czy xboxa ?  zamierzam 1 raz kupić bo mi karta do najlepszych gier na pc juz nei pozwala grac a taniej zakupić konsole  moja tez chce do tanczenia w dance  na ps da rade tez bo z tego co widze to na xboxa na 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ok to jak w koncu ps3 czy xboxa ?  zamierzam 1 raz kupić bo mi karta do najlepszych gier na pc juz nei pozwala grac a taniej zakupić konsole  moja tez chce do tanczenia w dance  na ps da rade tez bo z tego co widze to na xboxa na 100 Jak chcesz gry "ruchowe" na KINECT to tylko X360
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Biała wersja to edycja limitowana/dedykowana gwiezdnym wojną jedyny jej plus do większy HDD jak lubisz star łorsy to łykaj ... osobiście wybrał bym czarnulkę bardzo ładnie wygląda  sa to identyczne konsole z takimi samymi możliwościami jedyna różnica to większy HDD w białej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
super, wielkie dzięki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
siema, moje dziecię dostało dzis fife 13 na xboxa, nowka sztuka oryginalnie zapakowana.Pytanie czy dają takie ksiązeczka ala instrukcje obsługi (jak np w ps2 pamietam) czy nie. Bo nie wiem czy nie było czy byla i posial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Powinna być instrukcja w postaci książeczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
tak tez mi się wydawało, mozliwe ze moglo nie być w teoretycznie oryginalnie zafoliowanej ? mamy tylko jakies 3 ala ulotki od EA i wsio, chata (tam gdzie dostał) przewalona i ni ma ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
siema, moje dziecię dostało dzis fife 13 na xboxa, nowka sztuka oryginalnie zapakowana.Pytanie czy dają takie ksiązeczka ala instrukcje obsługi (jak np w ps2 pamietam) czy nie. Bo nie wiem czy nie było czy byla i posial. Od ponad pół roku EA jak i inni wydawcy nie dają takich książeczek już .. jest tylko lakoniczna instrukcja streowania na jednej karteczce + jakieś materiały promocyjne . Także wszystko jest ok ... swoją droga owe książeczki to tylko zbędna makulatura w każdej grze masz swojego rodzaju samouczek ,instrukcję sterowania/ciosów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Naprawdę? Kupuję FIFĘ co roku od wersji 09 i w każdej była książeczka... W tym roku odpuściłem, bo 12 w zupełności mi wystarcza... więc sorry za wprowadzenie w błąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ponownie poproszę o pomoc ;-) Chodzi o to że nie mogę zapisac tej fify na dysku, tzn nie mam pojęcia jak to zrobić. Poprzednie gry zapisywałem bez problemu bo zawsze była opcja "zapisz grę" zaraz po włozeniu plyty do konsoli. W tym przypadku nic takiego nie widzę ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Rozumiem, ze masz na mysli zainstalowanei gry na hdd ? Jesli tak to wchodzisz do interfejsu i tam gdzie masz wybor gry z plyty wciskasz X (jesli mnie pamiec nie myli. Na dole powinno byc opisane legenda - X sluzy bodajze jako "Informacje o grze") Przeniesie Cie wtedy do nowego interejsu i tam bedzie kwadracik "zainstaluj".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
dziękoweczka ;-) poszło, chyba po prostu ślepy byłem .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|