Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Orientuje się ktoś czy PES 2013 wyszedł na PS2?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
http://allegro.pl/pro-evolution-soccer-2013-pes-13-ps2-bialystok-i2678322792.html

"NOWOŚĆ!
Zamówienie przedpremierowe, premiera gry przewidziana jest na 17 października 2012."

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
mam problem pozyczylem kumplowi pady, teraz mi oddal jednego i on sie nie laczy z konsola, wciskam ten may guziczek na padzie i ten z produ konsoli, suzkaja sie alesie nei znajduja, baterie tez wymienialem.
On ma tego straszego xboxa takiego szarego, ja slima, czy to mozliwe zeby pady, jesli sie podminily, nei beda kompatybilne?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by Goget
http://allegro.pl/pro-evolution-soccer-2013-pes-13-ps2-bialystok-i2678322792.html

"NOWOŚĆ!
Zamówienie przedpremierowe, premiera gry przewidziana jest na 17 października 2012."

piwo

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ok to jak w koncu ps3 czy xboxa ? grin zamierzam 1 raz kupić bo mi karta do najlepszych gier na pc juz nei pozwala grac a taniej zakupić konsole smile moja tez chce do tanczenia w dance laugh na ps da rade tez bo z tego co widze to na xboxa na 100

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Haz$
ok to jak w koncu ps3 czy xboxa ? grin zamierzam 1 raz kupić bo mi karta do najlepszych gier na pc juz nei pozwala grac a taniej zakupić konsole smile moja tez chce do tanczenia w dance laugh na ps da rade tez bo z tego co widze to na xboxa na 100

Jak chcesz gry "ruchowe" na KINECT to tylko X360

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ok super dzięki piwo

a jest jakaś różnica między tymi modelami oprócz wyglądu i dysku ?

http://cdon.no/spill/xbox_360_320gb_slim_kinect_star_wars_bundle-14891869

http://cdon.no/spill/xbox_360_slim_250gb_kinect_value_bundle_2012-21223514

czemu cena jest taka sama ? ten biały kinect działa chyba tak samo jak czarny ? tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Biała wersja to edycja limitowana/dedykowana gwiezdnym wojną jedyny jej plus do większy HDD jak lubisz star łorsy to łykaj ... osobiście wybrał bym czarnulkę bardzo ładnie wygląda smile

sa to identyczne konsole z takimi samymi możliwościami jedyna różnica to większy HDD w białej

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
super, wielkie dzięki! piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
siema, moje dziecię dostało dzis fife 13 na xboxa, nowka sztuka oryginalnie zapakowana.Pytanie czy dają takie ksiązeczka ala instrukcje obsługi (jak np w ps2 pamietam) czy nie. Bo nie wiem czy nie było czy byla i posial.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Powinna być instrukcja w postaci książeczki.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
tak tez mi się wydawało, mozliwe ze moglo nie być w teoretycznie oryginalnie zafoliowanej ? mamy tylko jakies 3 ala ulotki od EA i wsio, chata (tam gdzie dostał) przewalona i ni ma ;/

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bolo_lacznik
siema, moje dziecię dostało dzis fife 13 na xboxa, nowka sztuka oryginalnie zapakowana.Pytanie czy dają takie ksiązeczka ala instrukcje obsługi (jak np w ps2 pamietam) czy nie. Bo nie wiem czy nie było czy byla i posial.
Od ponad pół roku EA jak i inni wydawcy nie dają takich książeczek już .. jest tylko lakoniczna instrukcja streowania na jednej karteczce + jakieś materiały promocyjne .

Także wszystko jest ok ... swoją droga owe książeczki to tylko zbędna makulatura w każdej grze masz swojego rodzaju samouczek ,instrukcję sterowania/ciosów .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
dzięki ;-)

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Naprawdę? Kupuję FIFĘ co roku od wersji 09 i w każdej była książeczka... W tym roku odpuściłem, bo 12 w zupełności mi wystarcza... więc sorry za wprowadzenie w błąd.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
A tu instrukcja do 13 jakbyś potrzebował http://www.ea.com/pl/football/instrukcje/fifa13

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
dzięki 2 ;_)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Ponownie poproszę o pomoc ;-)
Chodzi o to że nie mogę zapisac tej fify na dysku, tzn nie mam pojęcia jak to zrobić. Poprzednie gry zapisywałem bez problemu bo zawsze była opcja "zapisz grę" zaraz po włozeniu plyty do konsoli. W tym przypadku nic takiego nie widzę ;/

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Rozumiem, ze masz na mysli zainstalowanei gry na hdd ? Jesli tak to wchodzisz do interfejsu i tam gdzie masz wybor gry z plyty wciskasz X (jesli mnie pamiec nie myli. Na dole powinno byc opisane legenda - X sluzy bodajze jako "Informacje o grze") Przeniesie Cie wtedy do nowego interejsu i tam bedzie kwadracik "zainstaluj".

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
dziękoweczka ;-) poszło, chyba po prostu ślepy byłem .

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1