|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kontynuacja tematu Expekt 13
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla expekt'a Przelalem od nich kase juz 3 tygodnie temu! Tak Panowie 21 dni temu i nadal nie ma swoich pieniedzy na koncie bankowym. Co jakis czas dostaje meila ze juz to zalatwiaja ale nic sie tak naprawde nie dzieje!!! Syf! Dzieki podpowiedzi jednego z forumowiczow poprosilem ich o dowod wplaty moich pieniedzy na konto bankowe ale jak sie pewnie domyslacie zero odzewu! Nie jest to duzo, ale nie jest tez malo tyle bowiem wynosi najnizsza pensja przewidziana dla osoby w Polsce zatrudnionej na caly etat. ****a a moze oni utrzymuja jakiegos polaka za moj szmal przez caly miesiac w ten sposob nabijajac w butle 2 polaczkow! C***E![/qb] Wczoraj zleciłem wypłatę. Dziś pieniądze są już na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla expekt'a Przelalem od nich kase juz 3 tygodnie temu! Tak Panowie 21 dni temu i nadal nie ma swoich pieniedzy na koncie bankowym. Co jakis czas dostaje meila ze juz to zalatwiaja ale nic sie tak naprawde nie dzieje!!! Syf! Dzieki podpowiedzi jednego z forumowiczow poprosilem ich o dowod wplaty moich pieniedzy na konto bankowe ale jak sie pewnie domyslacie zero odzewu! Nie jest to duzo, ale nie jest tez malo tyle bowiem wynosi najnizsza pensja przewidziana dla osoby w Polsce zatrudnionej na caly etat. ****a a moze oni utrzymuja jakiegos polaka za moj szmal przez caly miesiac w ten sposob nabijajac w butle 2 polaczkow! C***E![/qb] Wczoraj zleciłem wypłatę. Dziś pieniądze są już na koncie.[/qb] Pieniądze wysłane z BPH rano ok.10 a już o 19 mogłem obstawiać
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137 |
****A znowu mi nie dziala !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
mam nadzieje ze chwilowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137 |
juz dziala ale strasznie muli
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał goodtyper: [qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb] Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam mimo ze mam konta w gamebookers, centrebet i betandwin !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb] Oryginalnie wysłał goodtyper: [qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb] Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam mimo ze mam konta w gamebookers, centrebet i betandwin ![/qb] Czy ktoś wie kiedy przewidywany jest następny DoS na Unibet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Co to znaczy ? :
tabela referowań w zależności od poziomu
poziom liczba 1 3
3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]Co to znaczy ? :
tabela referowań w zależności od poziomu
poziom liczba 1 3
3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?
Pozdrawiam[/qb] Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał morphine: [qb] Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]Co to znaczy ? :
tabela referowań w zależności od poziomu
poziom liczba 1 3
3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?
Pozdrawiam[/qb] Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/qb] Dzięki, narazie nikt z referowanych chyba jeszcze nie przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Mam pytanko czy żeby przelać kase ekartą to trzeba dać im jej scan. Bo gdy dzisiaj próbowałem to cały czas wyskakiwał blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Nie potrzeba żadnego skana. Robisz coś źle. Ps. Prowizja 2,5% to rozbój w biały dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Spoko juz wszystko działa przysłali mi, że to mogły być problemy na lini ich serwera z bankiem. A co do prowizji to rzeczywiście sporo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45 |
Do firma która pośredniczy pomiędzy expektem a bankiem życzy sobie prowizje od transakcji kartą a nie Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
srebrny,brązowy i złoty o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45 |
To firma która pośredniczy pomiędzy expektem a bankiem życzy sobie prowizje od transakcji kartą a nie Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]srebrny,brązowy i złoty o co chodzi?[/qb] Możesz grać niektóre mecze z mniejszą marżą, czyli po lepszych kursach. Nie warto nawet tym się zajmować, ponieważ zawsze są to mecze pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami w danej lidze, typu: Arsenal-ManU, Milan-Juve itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Czy wypłacał ktos kase z expa na konto w FORTIS BANKU ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał morphine: Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/QB] Jeszcze jedno pytanko - czy te 3 osoby to są te które się zarejestrowały i wpłaciły pieniądze na konto gracza, czy "tylko" się zarejestrowały ? Czy tego też nie można się dowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka