Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#56264 31/03/2004 00:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kontynuacja tematu Expekt 13

Bonus: Unibet
#56265 31/03/2004 02:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla expekt'a
Przelalem od nich kase juz 3 tygodnie temu! Tak Panowie 21 dni temu i nadal nie ma swoich pieniedzy na koncie bankowym. Co jakis czas dostaje meila ze juz to zalatwiaja ale nic sie tak naprawde nie dzieje!!! Syf! Dzieki podpowiedzi jednego z forumowiczow poprosilem ich o dowod wplaty moich pieniedzy na konto bankowe ale jak sie pewnie domyslacie zero odzewu! Nie jest to duzo, ale nie jest tez malo tyle bowiem wynosi najnizsza pensja przewidziana dla osoby w Polsce zatrudnionej na caly etat. ****a a moze oni utrzymuja jakiegos polaka za moj szmal przez caly miesiac w ten sposob nabijajac w butle 2 polaczkow! C***E![/qb]
Wczoraj zleciłem wypłatę. Dziś pieniądze są już na koncie.

#56266 31/03/2004 13:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla expekt'a
Przelalem od nich kase juz 3 tygodnie temu! Tak Panowie 21 dni temu i nadal nie ma swoich pieniedzy na koncie bankowym. Co jakis czas dostaje meila ze juz to zalatwiaja ale nic sie tak naprawde nie dzieje!!! Syf! Dzieki podpowiedzi jednego z forumowiczow poprosilem ich o dowod wplaty moich pieniedzy na konto bankowe ale jak sie pewnie domyslacie zero odzewu! Nie jest to duzo, ale nie jest tez malo tyle bowiem wynosi najnizsza pensja przewidziana dla osoby w Polsce zatrudnionej na caly etat. ****a a moze oni utrzymuja jakiegos polaka za moj szmal przez caly miesiac w ten sposob nabijajac w butle 2 polaczkow! C***E![/qb]
Wczoraj zleciłem wypłatę. Dziś pieniądze są już na koncie.[/qb]
Pieniądze wysłane z BPH rano ok.10 a już o 19 mogłem obstawiać

#56267 31/03/2004 19:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
****A znowu mi nie dziala !

#56268 31/03/2004 19:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
mam nadzieje ze chwilowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56269 31/03/2004 20:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
juz dziala ale strasznie muli

#56270 31/03/2004 20:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb]
Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam mimo ze mam konta w gamebookers, centrebet i betandwin !

#56271 31/03/2004 23:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb]
Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam mimo ze mam konta w gamebookers, centrebet i betandwin ![/qb]
Czy ktoś wie kiedy przewidywany jest następny DoS na Unibet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56272 02/04/2004 01:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Co to znaczy ? :

tabela referowań w zależności od poziomu

poziom liczba
1 3

3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?

Pozdrawiam

#56273 02/04/2004 02:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Co to znaczy ? :

tabela referowań w zależności od poziomu

poziom liczba
1 3

3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?

Pozdrawiam[/qb]
Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.

#56274 02/04/2004 20:15
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał morphine:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Co to znaczy ? :

tabela referowań w zależności od poziomu

poziom liczba
1 3

3 osoby juz zareferowane ? Za to dostaje się pieniądze, czy punkty te do epxekt srebrny,brązowy i złoty ?

Pozdrawiam[/qb]
Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/qb]
Dzięki, narazie nikt z referowanych chyba jeszcze nie przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56275 03/04/2004 04:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Mam pytanko czy żeby przelać kase ekartą to trzeba dać im jej scan. Bo gdy dzisiaj próbowałem to cały czas wyskakiwał blad.

#56276 03/04/2004 04:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Nie potrzeba żadnego skana. Robisz coś źle.
Ps. Prowizja 2,5% to rozbój w biały dzień.

#56277 03/04/2004 18:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Spoko juz wszystko działa przysłali mi, że to mogły być problemy na lini ich serwera z bankiem.
A co do prowizji to rzeczywiście sporo.

#56278 03/04/2004 19:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
Do firma która pośredniczy pomiędzy expektem a bankiem życzy sobie prowizje od transakcji kartą a nie Expekt.

#56279 03/04/2004 19:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
srebrny,brązowy i złoty o co chodzi?

#56280 03/04/2004 19:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 45
To firma która pośredniczy pomiędzy expektem a bankiem życzy sobie prowizje od transakcji kartą a nie Expekt.

#56281 03/04/2004 19:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]srebrny,brązowy i złoty o co chodzi?[/qb]
Możesz grać niektóre mecze z mniejszą marżą, czyli po lepszych kursach. Nie warto nawet tym się zajmować, ponieważ zawsze są to mecze pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami w danej lidze, typu: Arsenal-ManU, Milan-Juve itp.

#56282 03/04/2004 20:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Czy wypłacał ktos kase z expa na konto w FORTIS BANKU ?

#56283 04/04/2004 02:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał morphine:
Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/QB]
Jeszcze jedno pytanko - czy te 3 osoby to są te które się zarejestrowały i wpłaciły pieniądze na konto gracza, czy "tylko" się zarejestrowały ?
Czy tego też nie można się dowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1