|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
www2.********* - dziala bez zarzutu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
nikt z was nie ma problemow z odpaleniem expa ?
moze wiecie przez jaka furtke sie dostac do nich ewentualnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Po wklepaniu adresu pojawia sie tylko napis test <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Oryginalnie wysłał halfacat: [qb]nikt z was nie ma problemow z odpaleniem expa ?
moze wiecie przez jaka furtke sie dostac do nich ewentualnie ?[/qb] Ja mam co jakis czas. Ale nie wiem co zrobic zeby dzialalo tak ja ma dzialac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84 |
K**** i znowu expekt nie dziala, a ja chcialem nba, nhl i mlb sobie zapuscic. Tak sie nie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Bravo ****a bravo expekt, znowu sie z****ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Nawet przez www2.**** nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Firma 1 klasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
To juz przestaje byc smieszne, jak nie ruszy pred polnoca, podziekuje expektowi za wspolprace, znajac zycie ruszy za tydzien...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Czy ktoś już pisał na suport? Lekkie przegięcie bo znając ich techników na puchar Uefa w expekcie nie postawimy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84 |
Spokoj jest, juz ruszylo. A juz myslalem , ze to bedzie dluzsza przerwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Expekt przysyla mi info o kuponach a strona nie dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Jak nie działa jak działa ? (na IE i na O) Właśnie sobie puszczam kuponiki na NBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Widzę, że Expekt dołączył do grona bukmacherów, którzy oferują promocje typu "jeżeli gracz A strzeli hat-tricka w pierwszej połowie, a gracz B fiknie koziołka w ostatniej minucie i spotkanie zakończy się wynikiem 4-3, to zwrócimy stawki na wszystkie przegrane zakłady na dokładny wynik"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Te promocje sa fantastyczne, nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Te promocje sa fantastyczne, nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Chociaż muszę przyznać rymoholik, że przyszedł mi do głowy pomysł jak tę promocję wykorzystać. Opisałem to w temacie surebets.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55 |
Czy działa komukolwiek expekt przez wap? Od ostatniej awarii nie moge sie wogole z nimi polaczyc przez wap. Na moje maile odpowiadaja ze ich sluzby techniczne nad tym pracuja. Ale ilez mozna? ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Mam warzne pytanie :
Czy wie ktos może jak usunąc sobie konto w expektcie bo ja sobie przez przypadek załorzyłem i chce je usunąc ??
Z góry dziękuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
Siema
Mam pytanie jak mam zrobic depozyt w ekpekcie ?
Kartą nie moge bo mam Vise electron a takiej nie uwzgledniją. Musze isc do banku i cos tam wypelnic zeby przelali pieniazki na konto w expekcie ??? pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Mam pytanie
Wpłaciłem kase do Expekta dzisiaj ok. 15 przez mBank. Kiedy mam spodziewać się jej na koncie??
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Grzecho18: [qb]Mam pytanie
Wpłaciłem kase do Expekta dzisiaj ok. 15 przez mBank. Kiedy mam spodziewać się jej na koncie??
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] okolo 19-21 jezeli nie to jutro rano w sam raz jak sie wyspisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka