Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#56304 07/04/2004 22:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
www2.********* - dziala bez zarzutu

Bonus: Unibet
#56305 07/04/2004 23:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
nikt z was nie ma problemow z odpaleniem expa ?

moze wiecie przez jaka furtke sie dostac do nich ewentualnie ?

#56306 07/04/2004 23:31
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Po wklepaniu adresu pojawia sie tylko napis test <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56307 08/04/2004 02:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał halfacat:
[qb]nikt z was nie ma problemow z odpaleniem expa ?

moze wiecie przez jaka furtke sie dostac do nich ewentualnie ?[/qb]
Ja mam co jakis czas. Ale nie wiem co zrobic zeby dzialalo tak ja ma dzialac.

#56308 08/04/2004 02:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
K**** i znowu expekt nie dziala, a ja chcialem nba, nhl i mlb sobie zapuscic. Tak sie nie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56309 08/04/2004 02:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Bravo ****a bravo expekt, znowu sie z****ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56310 08/04/2004 02:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Nawet przez www2.**** nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Firma 1 klasa

#56311 08/04/2004 02:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
To juz przestaje byc smieszne, jak nie ruszy pred polnoca, podziekuje expektowi za wspolprace, znajac zycie ruszy za tydzien...

#56312 08/04/2004 02:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Czy ktoś już pisał na suport? Lekkie przegięcie bo znając ich techników na puchar Uefa w expekcie nie postawimy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56313 08/04/2004 02:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
Spokoj jest, juz ruszylo. A juz myslalem , ze to bedzie dluzsza przerwa...

#56314 08/04/2004 02:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Expekt przysyla mi info o kuponach a strona nie dziala.

#56315 08/04/2004 03:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Jak nie działa jak działa ? (na IE i na O)
Właśnie sobie puszczam kuponiki na NBA.

#56316 08/04/2004 15:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Widzę, że Expekt dołączył do grona bukmacherów, którzy oferują promocje typu "jeżeli gracz A strzeli hat-tricka w pierwszej połowie, a gracz B fiknie koziołka w ostatniej minucie i spotkanie zakończy się wynikiem 4-3, to zwrócimy stawki na wszystkie przegrane zakłady na dokładny wynik"

#56317 08/04/2004 16:00
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Te promocje sa fantastyczne, nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56318 08/04/2004 16:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Te promocje sa fantastyczne, nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chociaż muszę przyznać rymoholik, że przyszedł mi do głowy pomysł jak tę promocję wykorzystać. Opisałem to w temacie surebets.

#56319 08/04/2004 18:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Czy działa komukolwiek expekt przez wap? Od ostatniej awarii nie moge sie wogole z nimi polaczyc przez wap. Na moje maile odpowiadaja ze ich sluzby techniczne nad tym pracuja. Ale ilez mozna? ...

#56320 08/04/2004 20:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Mam warzne pytanie :

Czy wie ktos może jak usunąc sobie konto w expektcie bo ja sobie przez przypadek załorzyłem i chce je usunąc ??

Z góry dziękuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56321 08/04/2004 22:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
Siema

Mam pytanie jak mam zrobic depozyt w ekpekcie ?

Kartą nie moge bo mam Vise electron a takiej nie uwzgledniją. Musze isc do banku i cos tam wypelnic zeby przelali pieniazki na konto w expekcie ??? pomocy

#56322 08/04/2004 22:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Mam pytanie

Wpłaciłem kase do Expekta dzisiaj ok. 15 przez mBank. Kiedy mam spodziewać się jej na koncie??

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56323 08/04/2004 22:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Grzecho18:
[qb]Mam pytanie

Wpłaciłem kase do Expekta dzisiaj ok. 15 przez mBank. Kiedy mam spodziewać się jej na koncie??

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
okolo 19-21 jezeli nie to jutro rano w sam raz jak sie wyspisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1