|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jakby ktoś szukał, to tutaj ma składy na dzisiejsze sztafety: kobiety --> fis 10:30 [ fis-ski.com] mężczyźni --> fis 12:15 [ fis-ski.com] szału u kobiet nie ma, na Norway I 1,05 ale co się dziwić najlepsze pobiegną. U facetów już ciekawiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Gallivare - sztefeta kobiet: USA - Rosja I @1,40Fortuna 8/10Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii. Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall. Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium, pozdrawiam, Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Gallivare - sztefeta kobiet: USA - Rosja I @1,40Fortuna 8/10Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii. Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall. Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium, pozdrawiam, Ben  w betssonie USA jest @1.6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Gallivare - sztefeta kobiet: USA - Rosja I @1,40Fortuna 8/10Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii. Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall. Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium, pozdrawiam, Ben  a widziales drugi sklad Norwezek? ja zagralem Finlandia I - Rosja I i Norwegia II - USA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Gallivare - sztefeta kobiet: USA - Rosja I @1,40Fortuna 8/10Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii. Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall. Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium, pozdrawiam, Ben  w betssonie USA jest @1.6  promocja, do tego Norwegia II - Finlandia I 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
co do typu Big Bena ciężko się nie zgodzić...
ale ja już rozkminam facetów na 12:15
pierwsze myśli to:
NOR I - SWE I... NOR I 1,21 najlepsza kadrowo ekipa z Ronningiem na pierwszej i Northugiem na ostatnim. Do tego wczorajszy zwycięzca Sundby. Chyba peffka.
Rosjanie mają mocną ekipę, ale u nich z team spiritem daleko... aczkolwiek korci kurs 2,22 z SWE I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
USA - Rosja I @1,40 Fortuna 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Big Ben w swoim żywiole białe szaleństwo się zaczelo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kuusamo - sprint kobiet - styl klasycznySmutna - Prochazkova @1,83b365 5/10Austriaczkę uważam za lepszą specjalistkę od sprintu aniżeli reprezentantkę Słowacji. Wystarczy prześledzić wyniki sprintów w stylu klasycznym w ubiegłym sezonie: Kuusamo 25.11.2011 - Smutna #7 - Prochazkova #16Otepaa 21.01.2012 - Smutna #5 - Prochazkova #24Lahti 04.03.2012 - Smutna #20 - Prochazkova #36Drammen 07.03.2012 - Smutna #31 - Prochazkova #40Obiecująco wygląda również próba generalna przed startem sezonu 2012/2013: Beitostoelen 17.11.2012 - Smutan #5 (sprint stylem klasycznym). Jak widać typ wygląda obiecująco, a co przyniesie zawsze ryzykowny sprint przekonamy sie jutro  pozdrawiam, Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Randall - Kowalczyk @1,40Fortuna 7/10Justyna jeszcze daleka od swojej optymalnej dyspozycji. Poza tym sprinterką nigdy nie była i już nie będzie. Kikkan specjalistka od wszelkiego rodzaju sprintów (choć od poprzedniego sezonu imponuje również na dystansach). Forma na początku sezonu bardzo dobra. pozdrawiam, Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
czemu nie ma nigdzie w tv?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
czemu nie ma nigdzie w tv? kwalifikacji nigdy nie było ćwierćfinały dopiero Justynka ładnie pobiegła 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2012
Posty: 57 |
Nie wie ktoś jak wygląda rozlcizenie choć chyba wiem że wtopa, ale spytam. Mam parę Astrid Jacobsen-Aino Kaisa Saarinen 1 i w kwalifikacjach astrid była 22 kasia 8,ale w biegach już 1/4 Jacobsen nie wystartowała a saarinen odpadła od razu, ale porażka to będzie nie? jacobsen skwalifikują na 30 miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Nie wie ktoś jak wygląda rozlcizenie choć chyba wiem że wtopa, ale spytam. Mam parę Astrid Jacobsen-Aino Kaisa Saarinen 1 i w kwalifikacjach astrid była 22 kasia 8,ale w biegach już 1/4 Jacobsen nie wystartowała a saarinen odpadła od razu, ale porażka to będzie nie? jacobsen skwalifikują na 30 miejscu porazka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Smutna - Prochazkova @1,83 b365 5/10 Randall - Kowalczyk @1,40 Fortuna 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kuusamo - 5km - styl dowolnyTchekaleva - Roponen@2,20b365 3/10W Gaellivare podczas sztafety obie panie biegły na tej samej zmianie - 5km stylem dowolnym, czyli dokładnie tak samo jak dzisiaj. Wówczas Roponen lepsza od Rosjanki o 10sekund. We wczorajszych sprintach Roponen odpadła w kwalifikacjach (to dla niej normalne), natomiast Tchekaleva 'męczyła' się jeszcze w ćwierćfinałach. pozdrawiam, Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Tchekaleva - Roponen @2,20 b365 3/10 świetna Rosjanka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kuusamo - bieg pościgowy - styl klasyczny - 10 kmDzisiaj panie będą startować z takimi różnicami czasowymi jaki wywalczyły sobie podczas wcześniejszych dwóch etapów zawodów w Kuusamo. Jak to wygląda można zobaczyć tutaj: http://www.fis-ski.com/pdf/2013/CC/2341/2013CC2341STC.pdfWeng - Tchekaleva@3,00b365 3/10Zaimponowała mi Rosjanka we wczorajszym biegu. Potwierdza się, że ekipa rosyjska bardzo dobrze przygotowana do sezonu (Shapovalova i Dotsenko na podium w sprincie). Co prawda strata na starcie 12,5 sekundy do Weng, ale Tchekaleva zapewne podczepi się pod Johaug(biegną obok siebie), która zwykle zaczyna bardzo mocno i szybko dołączą do wspomnianej Weng. Natomiast gdy będą już biec razem wygra lepsza, a że forma Rosjanki wysoka.. Skofterud - Steira @1,33b365 5/10We wczorajszym biegu na 5km Steira okazała się słabsza od Skofterud w stylu dowolnym, a jest to jej styl dominujący. Naturalna koleją rzeczy jest gorszy występ w stylu klasycznym. pozdrawiam, Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Randall - Lahteenmaki @1,76b365 9/10Najmocniejszy bet z biegów w tym sezonie. Podczas sztafet w Gaellivare, Randall najlepszy czas spośród wszystkich na 5km stylem klasycznym (m.in. Johaug, Kowalczyk miały gorsze czasy). Tutaj w Kuusamo na 5km w stylu dowolnym Randall lepsza od Lahteenmaki o 20 sekund. Na starcie 6 sekund przewagi Amerykanki. pozdrawiam, Ben 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|