Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
jakby ktoś szukał, to tutaj ma składy na dzisiejsze sztafety:

kobiety --> fis 10:30 [fis-ski.com]
mężczyźni --> fis 12:15 [fis-ski.com]

szału u kobiet nie ma, na Norway I 1,05 ale co się dziwić najlepsze pobiegną. U facetów już ciekawiej...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Gallivare - sztefeta kobiet:

USA - Rosja I
@1,40
Fortuna
8/10

Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii.
Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall.
Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium,

pozdrawiam,
Ben

balwan1

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Big Ben
Gallivare - sztefeta kobiet:

USA - Rosja I
@1,40
Fortuna
8/10

Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii.
Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall.
Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium,

pozdrawiam,
Ben

balwan1

w betssonie USA jest @1.6 grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Big Ben
Gallivare - sztefeta kobiet:

USA - Rosja I
@1,40
Fortuna
8/10

Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii.
Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall.
Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium,

pozdrawiam,
Ben

balwan1

a widziales drugi sklad Norwezek?

ja zagralem Finlandia I - Rosja I i Norwegia II - USA tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by Big Ben
Gallivare - sztefeta kobiet:

USA - Rosja I
@1,40
Fortuna
8/10

Amerykanie/Amerykanki zawsze mocni w konkurencjach drużynowych, team spirit uruchamia w nich dodatkowe pokłady energii.
Dodatkowo co pokazały wczorajsze zawody reprezentantki USA w naprawdę dobrej dyspozycji znajjaśniej siecącą gwiazdą - gwiazdą Randall.
Myślę, że ze Szwecją powalczą o podium,

pozdrawiam,
Ben

balwan1

w betssonie USA jest @1.6 grin

promocja, do tego Norwegia II - Finlandia I tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
co do typu Big Bena ciężko się nie zgodzić...

ale ja już rozkminam facetów na 12:15

pierwsze myśli to:

NOR I - SWE I... NOR I 1,21 najlepsza kadrowo ekipa z Ronningiem na pierwszej i Northugiem na ostatnim. Do tego wczorajszy zwycięzca Sundby. Chyba peffka.

Rosjanie mają mocną ekipę, ale u nich z team spiritem daleko... aczkolwiek korci kurs 2,22 z SWE I

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Big Ben
USA - Rosja I
@1,40
Fortuna
8/10

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Big Ben w swoim żywiole
białe szaleństwo się zaczelo wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Kuusamo - sprint kobiet - styl klasyczny

Smutna - Prochazkova
@1,83
b365
5/10

Austriaczkę uważam za lepszą specjalistkę od sprintu aniżeli reprezentantkę Słowacji.
Wystarczy prześledzić wyniki sprintów w stylu klasycznym w ubiegłym sezonie:

Kuusamo 25.11.2011 - Smutna #7 - Prochazkova #16

Otepaa 21.01.2012 - Smutna #5 - Prochazkova #24

Lahti 04.03.2012 - Smutna #20 - Prochazkova #36

Drammen 07.03.2012 - Smutna #31 - Prochazkova #40

Obiecująco wygląda również próba generalna przed startem sezonu 2012/2013:

Beitostoelen 17.11.2012 - Smutan #5 (sprint stylem klasycznym).

Jak widać typ wygląda obiecująco, a co przyniesie zawsze ryzykowny sprint przekonamy sie jutro smile

pozdrawiam,
Ben

balwan1

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Randall - Kowalczyk
@1,40
Fortuna
7/10

Justyna jeszcze daleka od swojej optymalnej dyspozycji. Poza tym sprinterką nigdy nie była i już nie będzie.
Kikkan specjalistka od wszelkiego rodzaju sprintów (choć od poprzedniego sezonu imponuje również na dystansach). Forma na początku sezonu bardzo dobra.

pozdrawiam,
Ben

balwan1

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
czemu nie ma nigdzie w tv?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Dibo
czemu nie ma nigdzie w tv?
kwalifikacji nigdy nie było
ćwierćfinały dopiero
Justynka ładnie pobiegła wink

Dołączył: May 2012
Posty: 57
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 57
Nie wie ktoś jak wygląda rozlcizenie choć chyba wiem że wtopa, ale spytam. Mam parę Astrid Jacobsen-Aino Kaisa Saarinen 1 i w kwalifikacjach astrid była 22 kasia 8,ale w biegach już 1/4 Jacobsen nie wystartowała a saarinen odpadła od razu, ale porażka to będzie nie? jacobsen skwalifikują na 30 miejscu

Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Originally Posted by piecka85
Nie wie ktoś jak wygląda rozlcizenie choć chyba wiem że wtopa, ale spytam. Mam parę Astrid Jacobsen-Aino Kaisa Saarinen 1 i w kwalifikacjach astrid była 22 kasia 8,ale w biegach już 1/4 Jacobsen nie wystartowała a saarinen odpadła od razu, ale porażka to będzie nie? jacobsen skwalifikują na 30 miejscu

porazka

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Big Ben
Smutna - Prochazkova
@1,83
b365
5/10


Originally Posted by Big Ben
Randall - Kowalczyk
@1,40
Fortuna
7/10

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Kuusamo - 5km - styl dowolny

Tchekaleva - Roponen
@2,20
b365
3/10

W Gaellivare podczas sztafety obie panie biegły na tej samej zmianie - 5km stylem dowolnym, czyli dokładnie tak samo jak dzisiaj. Wówczas Roponen lepsza od Rosjanki o 10sekund.

We wczorajszych sprintach Roponen odpadła w kwalifikacjach (to dla niej normalne), natomiast Tchekaleva 'męczyła' się jeszcze w ćwierćfinałach.

pozdrawiam,
Ben

balwan1

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Big Ben
Tchekaleva - Roponen
@2,20
b365
3/10

świetna Rosjanka

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Kuusamo - bieg pościgowy - styl klasyczny - 10 km

Dzisiaj panie będą startować z takimi różnicami czasowymi jaki wywalczyły sobie podczas wcześniejszych dwóch etapów zawodów w Kuusamo.

Jak to wygląda można zobaczyć tutaj: http://www.fis-ski.com/pdf/2013/CC/2341/2013CC2341STC.pdf

Weng - Tchekaleva
@3,00
b365
3/10

Zaimponowała mi Rosjanka we wczorajszym biegu. Potwierdza się, że ekipa rosyjska bardzo dobrze przygotowana do sezonu (Shapovalova i Dotsenko na podium w sprincie).
Co prawda strata na starcie 12,5 sekundy do Weng, ale Tchekaleva zapewne podczepi się pod Johaug(biegną obok siebie), która zwykle zaczyna bardzo mocno i szybko dołączą do wspomnianej Weng. Natomiast gdy będą już biec razem wygra lepsza, a że forma Rosjanki wysoka..

Skofterud - Steira
@1,33
b365
5/10

We wczorajszym biegu na 5km Steira okazała się słabsza od Skofterud w stylu dowolnym, a jest to jej styl dominujący. Naturalna koleją rzeczy jest gorszy występ w stylu klasycznym.

pozdrawiam,
Ben

balwan2

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Randall - Lahteenmaki
@1,76
b365
9/10

Najmocniejszy bet z biegów w tym sezonie.

Podczas sztafet w Gaellivare, Randall najlepszy czas spośród wszystkich na 5km stylem klasycznym (m.in. Johaug, Kowalczyk miały gorsze czasy).

Tutaj w Kuusamo na 5km w stylu dowolnym Randall lepsza od Lahteenmaki o 20 sekund.

Na starcie 6 sekund przewagi Amerykanki.

pozdrawiam,
Ben

balwan2

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, forty, Lukasz111), 1,079 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1