|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jestem tu nowy wiec witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dotychczas korzystalem z bukow naziemnych, teraz przerzucilem sie na Expekt. Mam pytanie wiec - przy wyplacie pieniedzy na konto w mBanku w polu "nazwa" mam wpisac tylko mBank? Co mam wpisac w polu "adres" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i jeszcze jaki jest ten kod SWIFT mBanku. Z gory dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Nazwa banku BRE Bank S.A. – mBank
Adres al. Mickiewicza 10 90-050 Lodz
Kod SWIFT BREXPLPWMUL
Kod banku 11402004
i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za to ze zadales to pytanie w tym temacie a nie zalozyles nowego
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Od czegos chyba jest ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam pytanie co do przesylania vouczerow w expekcie?kiedy oni to wreszcie udostepnia?? wie ktos cos na ten temat? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
patrze sobie ostatnio w zakładkę transakcje na expie , i co widzę ?
05/04/04 12:05 partnerski bonus brak 9.41 PLN
czy to jest ten bonus za program partnerski, czyli za referowanych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Mam pytanie. Jaka jest najmniejsza kwota jaka mozna wyplacic z Expekta?? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał Grzecho18: [qb]Mam pytanie. Jaka jest najmniejsza kwota jaka mozna wyplacic z Expekta?? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 10 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
CZy jest mozliowsc wbicia sie do expektu przy nie dzialajacej stronce? Znacie jakis sposob?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy jest mozliowsc wbicia sie do expektu przy nie dzialajacej stronce? Znacie jakis sposob?[/qb] nie ma takiej mozliwosci
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dziala wam expekt????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
co za ch.ujnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
czy rzeczywiscie sprawdzaja tozsamosc na expekcie ??czy ktos z Was proszony byl o skan dowodu ?? ni emam jeszcze 18 lat (za 2 miechy:)zapisalem sie juz z lewymi danymi , tylko jakos boje sie wyslac kaski , licze na wasze podpowiedzi .czy to przejdzie ?? dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Co oznacza " pamiętaj że wypłata może być zrealizowana tylko do Twojego konta Bankowego" na stronie expekta przy wypłacie. musze mieć konto o tych samych danych? a jeśli juz wysłałem to kasa mi przepada? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
ale dlaczego wyplacasz kaske z tak dobrego buka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
nie wyplacilem wszystkiego tylko troch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . potrzebna mi kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> znasz odpowiedz na moje pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
bo kasy juz drugi dzień niema!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Boomber: [qb]bo kasy juz drugi dzień niema!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] wtorek dałem zlecenie wypłaty (1h przed padem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) w srode po 20 przyszedł mail od expektu o przelewie dzisiaj rano kasa była już na koncie czyli teoretycznie 3 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ile czasu upływa od chwili wydania dyspozycji wypłaty do przekazania środków na konto klienta ? Oczywiście chodzi o "nasz" ulubiony expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Sora za śmiecenie - odpowiex była powyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozostaje mieć nadzieję,że każdemu po 3 dniach wpłynie kasa.
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
To ja wczoraj byłem w niezłym szoku. Rano zlecenie wypłaty, wieczorem kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka