iwo: Dotychczas korzystalem z bukow naziemnych, teraz..."> iwo: Dotychczas korzystalem z bukow naziemnych, teraz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
#56364 11/04/2004 23:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jestem tu nowy wiec witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dotychczas korzystalem z bukow naziemnych, teraz przerzucilem sie na Expekt. Mam pytanie wiec - przy wyplacie pieniedzy na konto w mBanku w polu "nazwa" mam wpisac tylko mBank? Co mam wpisac w polu "adres" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i jeszcze jaki jest ten kod SWIFT mBanku.
Z gory dzieki za pomoc.

Bonus: Unibet
#56365 11/04/2004 23:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Nazwa banku
BRE Bank S.A. &#8211; mBank

Adres
al. Mickiewicza 10
90-050 Lodz

Kod SWIFT
BREXPLPWMUL

Kod banku
11402004

i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za to ze zadales to pytanie w tym temacie a nie zalozyles nowego

#56366 11/04/2004 23:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Od czegos chyba jest ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56367 11/04/2004 23:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam pytanie co do przesylania vouczerow w expekcie?kiedy oni to wreszcie udostepnia?? wie ktos cos na ten temat? z gory dzieki za odpowiedz

#56368 12/04/2004 02:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
patrze sobie ostatnio w zakładkę transakcje na expie , i co widzę ?

05/04/04 12:05 partnerski bonus brak 9.41 PLN

czy to jest ten bonus za program partnerski, czyli za referowanych ?

#56369 13/04/2004 02:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Mam pytanie. Jaka jest najmniejsza kwota jaka mozna wyplacic z Expekta?? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56370 13/04/2004 04:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał Grzecho18:
[qb]Mam pytanie. Jaka jest najmniejsza kwota jaka mozna wyplacic z Expekta?? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
10 zeta

#56371 13/04/2004 23:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
CZy jest mozliowsc wbicia sie do expektu przy nie dzialajacej stronce? Znacie jakis sposob?

#56372 14/04/2004 01:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy jest mozliowsc wbicia sie do expektu przy nie dzialajacej stronce? Znacie jakis sposob?[/qb]
nie ma takiej mozliwosci

#56373 14/04/2004 02:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dziala wam expekt????????

#56374 14/04/2004 02:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
co za ch.ujnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56375 15/04/2004 01:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
czy rzeczywiscie sprawdzaja tozsamosc na expekcie ??czy ktos z Was proszony byl o skan dowodu ?? ni emam jeszcze 18 lat (za 2 miechy:)zapisalem sie juz z lewymi danymi , tylko jakos boje sie wyslac kaski , licze na wasze podpowiedzi .czy to przejdzie ?? dzieki pozdro

#56376 15/04/2004 12:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Co oznacza " pamiętaj że wypłata może być zrealizowana tylko do Twojego konta Bankowego"
na stronie expekta przy wypłacie. musze mieć konto o tych samych danych? a jeśli juz wysłałem to kasa mi przepada?
pozdro

#56377 15/04/2004 13:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
ale dlaczego wyplacasz kaske z tak dobrego buka ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56378 15/04/2004 13:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
nie wyplacilem wszystkiego tylko troch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . potrzebna mi kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> znasz odpowiedz na moje pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56379 15/04/2004 13:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
bo kasy juz drugi dzień niema!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#56380 15/04/2004 14:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Boomber:
[qb]bo kasy juz drugi dzień niema!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
wtorek dałem zlecenie wypłaty (1h przed padem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
w srode po 20 przyszedł mail od expektu o przelewie
dzisiaj rano kasa była już na koncie
czyli teoretycznie 3 dni

#56381 15/04/2004 17:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ile czasu upływa od chwili wydania dyspozycji wypłaty do przekazania środków na konto klienta ?
Oczywiście chodzi o "nasz" ulubiony expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56382 15/04/2004 17:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Sora za śmiecenie - odpowiex była powyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozostaje mieć nadzieję,że każdemu po 3 dniach wpłynie kasa.

amkwish

#56383 15/04/2004 18:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
To ja wczoraj byłem w niezłym szoku. Rano zlecenie wypłaty, wieczorem kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1