|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
ale ja zadalem pytanie czysto teoretycznie  ? Chodzi po prostu o kwestie czy laczac sie poprzez swoj prywatny vps z stalym ip, wygladam jak klient z panstwa w ktorym jest zlokalizowany serwer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
http://ec.europa.eu/internal_market/services/docs/gambling/comm_121023_onlinegambling_pl.pdfczyli pitu, pitu, pierdu, pierdu. we wnioskach: Komisja Europejska dokona oceny wdrożenia niniejszego komunikatu oraz stosowania środków przez państwa członkowskie i zainteresowane strony. W ciągu dwóch lat od przyjęcia niniejszego komunikatu Komisja opublikuje sprawozdanie w sprawie osiągniętego postępu.A tymczasem Ministerstwo Finansów ogłosiło konsulatcje społeczne. Konsultujcie towarzysze, konsultujcie. Podsekretarz, generał Kapica ma doświadczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93 |
zrobia sobie pogadanki 2letnie a i tak nic konkretnego nie klepna - brak wiekszosci, ciekawe kiedy wyrok wobec greckiej ustawy ktos wie? podobno jedna z pierwszych w kolejce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Po pierwszym wyroku WSA Kapica ogłosił sukces jakoby WSA potwierdziło zbędność notyfikacji ustawy hazardowej. Po dwóch kolejnych nabrał wody w usta. Po wczorajszej masówce przwiduje, że ma kupe w majtach, szczególnie po tym co usłyszał od Sędziego "- Ustawa hazardowa z 2009 r. w takiej części, w jakiej zawiera przepisy istotnie ograniczające, a nawet stopniowo uniemożliwiające prowadzenie gier na automatach o niskich wygranych poza kasynami i salonami gry, podlegała obowiązkowej notyfikacji Komisji Europejskiej - powiedział w uzasadnieniu poniedziałkowego orzeczenia sędzia Jacek Hyla z WSA w Gdańsku." o kurwa znowu miałem racje czyż nie Panie Sosna Co ciekawe Kapica sam twierdził, że wystarczy jeden taki wyrok by stwierdzić, że notyfikacja jest niezbędna a ma masówkę http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2557:co-oznacza-wyrok-w-gda%C5%84sku?&Itemid=34 http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2556:3-wyroki-z-gda%C5%84ska&Itemid=34
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A to jest bezapelacyjnie hicior " Wyrok gdańskiego WSA oznacza, że Izba Celna w Gdyni będzie musiała rozpatrzeć wnioski firm Fortuna i Grand według starej ustawy hazardowej z 1999 r., na gruncie której wydawanie zezwoleń na prowadzenie gier na automatach o niskich wygranych i ich przedłużanie było możliwe." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Teraz Izba Celna się odwoła do NSA, w NSA przegrają, a spółki sypną pozwami o odszkodowania za cały okres.
No i zapłaci podatnik. To tak, jakby pod przymusem każdy zakręcił kilka razy na automatach.
Kapica dostanie nagrodę za wzorową służbę. Też z kieszeni podatnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Teraz Izba Celna się odwoła do NSA, w NSA przegrają, a spółki sypną pozwami o odszkodowania za cały okres.
No i zapłaci podatnik. To tak, jakby pod przymusem każdy zakręcił kilka razy na automatach.
Kapica dostanie nagrodę za wzorową służbę. Też z kieszeni podatnika. ziom to wiemy oboje od prawie 2 lat bardziej interesujące jest to,że właściwie od jutra znów powinna obowiązywać stara ustawa hazardowa, gdyż już wiemy na 100%, że nowa powinna być notyfikowana a chociaż pewnie stanie się to faktem po wyroku NSA.......osobiście jednak myśle,ze będzie to bardzo szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Art kurwa czyż to nie brzmi jak bajka ".....1. Przede wszystkim sąd uznał, że do wyjaśnienia technicznego charakteru przepisów ustawy nie jest potrzebne prowadzenie postępowania dowodowego w kierunku np. ustalania zmian liczby automatów na rynku w poszczególnych okresach czasu, albowiem rozwiązanie dylematu wskazanego w wyroku ETS możliwe jest już na płaszczyźnie rozumowania prawniczego i analizy łatwych do przewidzenia skutków obowiązywania takich czy innych rozwiązań ustawowych. Na tej podstawie sąd wywiódł, że bez wątpienia ustawa zawiera przepisy techniczne, której jako nienotyfikowane pozostają prawnie bezskuteczne. " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Mi to już się nie chce nawet analizować tego wszystkiego.
Telewizora nie włączyłem od tygodni, od newsów trzymam się z daleka. Jak nieopatrznie coś przeczytam, to mi się rzygać chce.
I nie ma wyjścia. W warstwie ideologicznej, tej na pokaz, są jakieś różnice, ale co do sedna - żadnej. Wszyscy są "specjalistami" od wydawania pieniędzy niezarobionych przez siebie. I to się nie zmieni, nawet jak wszystko pierd... Na gruzach będą odbudowywać to samo.
A co do ustawy hazardowej, ciekawe czy jakąś kolejną nowelkę będzie jeszcze komu wysyłać do notyfikacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
co wiecie na temat tej ustawy u Niemcow? 5% z tego co widze niemcy musza placic od wygranych od chyba zeszlego tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
co wiecie na temat tej ustawy u Niemcow? 5% z tego co widze niemcy musza placic od wygranych od chyba zeszlego tygodnia z tego co pamiętam to od 1 stycznia 2012 te 5%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Rząd Malty powinien odpisac grzecznie, że działalność bukmacherów w Polsce ich nie interesuje, ale jeżeli rząd Polski zamierza scedowac wydawanie licencji firmom bukmacherskim działającym w Polsce na rząd maltański, to mogą się zastanowić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niemcy pieknie sprawe zalatwili, 5% i pobierane bezposrednio od wygranych u bukow. Czyli ktos wygra 100euro u buka to buk mu wyplaci 95e. Natomiast nasz Kapica zachlanny chcial kilkanascie % 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Niemcy pieknie sprawe zalatwili, 5% i pobierane bezposrednio od wygranych u bukow. Czyli ktos wygra 100euro u buka to buk mu wyplaci 95e. Natomiast nasz Kapica zachlanny chcial kilkanascie %  to czemu Betfair zrezygnował z ubiegania się o licencje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie wiem, moze pozamykaja im konta, w kazdym razie wie ktos co sie zmienilo u grekow ze niektore buki zamykaja im konta?
coraz gorzej w tej III rzeszy znaczy w UE
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
no nic, trzeba będzie do ok uderzać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
nie wiem, moze pozamykaja im konta, w kazdym razie wie ktos co sie zmienilo u grekow ze niektore buki zamykaja im konta?
coraz gorzej w tej III rzeszy znaczy w UE po prostu Grecka Komisja ds Gier nakazała bukom do 6 grudnia pozamykanie kont Grekom inaczej z urzędu decyzją administracyjną zablokuje bukom konta w bankach i pozamayka strony internetowe a Sąd nałoży kare do 500 000 jurków i do 10 lat pierdla więc pierdolą Greków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
@ Agassi /...i pozamayka strony internetowe .../ A jak się "zamyka" strony internetowe ?  Mogą stworzyc indeks ksiąg, tfu, stron zakazanych i nakazać provider-om blokowac połączenia, ale dobrze wiesz, że to łatwizna do obejścia. Konta to wiekszy problem, choć przecież może chodzić tylko o konta greckie, greckich podmiotów bankowych. Ale te istnieją i są związane z firmami-matkami, więc mogą bukom, posiadającym greckie konta wypowiadac umowy. Kwestia rachunków zysków i potencjalnych strat z punktu widzenia buka ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|