Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
#56384 15/04/2004 18:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał Boomber:
[qb]Co oznacza " pamiętaj że wypłata może być zrealizowana tylko do Twojego konta Bankowego"
na stronie expekta przy wypłacie. musze mieć konto o tych samych danych? a jeśli juz wysłałem to kasa mi przepada?
pozdro[/qb]
W danych konta musi być takie same imie i nazwisko jak w expekcie, w przeciwnym razie w 90% przypadkow bank odrzuci ten przelew i kasa wroci na konto expekta. Expekt teoretycznie powien sam dopisac ta kase do stanu twojego konta gracza, jedak w praktyce trzeba im wyslac pare maili i cala ta operacja moze trwac nawet pare tygodni.

Bonus: Unibet
#56385 15/04/2004 20:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
czy jezeli nie jest to moja pierwsza wplata to moge wplacic na konto expekta mnij niz 50 zloty ??

#56386 15/04/2004 20:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał gary:
[qb]czy jezeli nie jest to moja pierwsza wplata to moge wplacic na konto expekta mnij niz 50 zloty ??[/qb]
kazda min wplata to 50 PLN

#56387 15/04/2004 20:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
mam / mialem konto w expie, takze konto w kredytbanku i rachunek w euro w expie(tez kredytbank) i ku... tydzien czasu mi przeksiegowuja kaske z 1go rachunku na 2, wogle to po tych ostatnich awariach i bzdurnych mailach w odpowiedzi na moje zapytania to ja expektowi mowie NIE...

#56388 15/04/2004 21:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?

#56389 15/04/2004 22:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Quote
Oryginalnie wysłał Boomber:
[qb]czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?[/qb]
Stary nie graj w kasynie bo zostaniesz w samych skarpetkach! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#56390 15/04/2004 22:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
a grałeś w keno! wczoraj wygrałem 20 EURO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56391 15/04/2004 22:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
jak ktos chce to własnie zakladam konto w Expekcie i moge podac numer w rejestracji

#56392 15/04/2004 22:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
792081 będe wdzięczny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56393 15/04/2004 22:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Boomber:
[qb]czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?[/qb]
całe szczęście że nie dziła przynajmniej nie wtopiłes kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
omijaj z daleka kasyno expekta, wtopisz na 102%.
a jak chcesz troche chcesz troche zarobić to zakładaj konto w pokerroomie. (to co przegrałem na BJ i ruletce, odbiłem sobie na pokerze i to z nawiazką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).

#56394 15/04/2004 23:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Hmmm expekt sie chwali, cytuje:

--
Miej oczy otwarte, w przyszlym tygodniu znajdziesz nowy produkt na naszej stronie!

Tak - nadszedl czas na premiere Supertoto - najwieksza nowosc na rynku sportowych zakladow bukmacherskich od wielu lat! W przyszlym tygodniu odnajdziesz produkt, ktory nada Twojemu doswiadczeniu w dziedzinie zakladow calkowicie nowy wymiar. Premiera w przyszlym tygodniu.
---

Ktos wie o co chodzi ?
Myslalem, ze cos w stylu lotto online, ale pisza o doswiadczeniu w dziedzinie zakladow wiec...

#56395 15/04/2004 23:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 37
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 37
Nie wiem jak wygląda sytuacja u was ale mi Expekt nie działa, może ktos wie co jest grane?

#56396 16/04/2004 00:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Śmiga, że aż miło...wyłącz proxy

#56397 16/04/2004 23:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
co sie wpisuje w kb 24 w adres zeby przelac kaske do expa?z gory thx

#56398 16/04/2004 23:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał Bilii:
[qb]co sie wpisuje w kb 24 w adres zeby przelac kaske do expa?z gory thx[/qb]
ja robie kreske

#56399 16/04/2004 23:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
a po jakim czasie juz masz kaske w expie?

#56400 17/04/2004 00:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
i jeszcze jedno pytanko,co sie wpisuje w identyfikatorze-nazwa skrocona?

#56401 17/04/2004 01:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Czy komuś sie udało sćiągnąć soft do pokera ze stronki expektu czy tylko u mnie takie wałki, że wywala wszystko gdzieś w połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ??

#56402 17/04/2004 01:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Chyba tylko u ciebie bo ja normalnie sciagnąłem i wszystko mi spoko działa.

#56403 17/04/2004 04:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał Bilii:
[qb]a po jakim czasie juz masz kaske w expie?[/qb]
Ja wysłałem kasę w czwartek około 15 i pojawiła się w expie następnego dnia po 21

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1