|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
Oryginalnie wysłał Boomber: [qb]Co oznacza " pamiętaj że wypłata może być zrealizowana tylko do Twojego konta Bankowego" na stronie expekta przy wypłacie. musze mieć konto o tych samych danych? a jeśli juz wysłałem to kasa mi przepada? pozdro[/qb] W danych konta musi być takie same imie i nazwisko jak w expekcie, w przeciwnym razie w 90% przypadkow bank odrzuci ten przelew i kasa wroci na konto expekta. Expekt teoretycznie powien sam dopisac ta kase do stanu twojego konta gracza, jedak w praktyce trzeba im wyslac pare maili i cala ta operacja moze trwac nawet pare tygodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
czy jezeli nie jest to moja pierwsza wplata to moge wplacic na konto expekta mnij niz 50 zloty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał gary: [qb]czy jezeli nie jest to moja pierwsza wplata to moge wplacic na konto expekta mnij niz 50 zloty ??[/qb] kazda min wplata to 50 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
mam / mialem konto w expie, takze konto w kredytbanku i rachunek w euro w expie(tez kredytbank) i ku... tydzien czasu mi przeksiegowuja kaske z 1go rachunku na 2, wogle to po tych ostatnich awariach i bzdurnych mailach w odpowiedzi na moje zapytania to ja expektowi mowie NIE...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Oryginalnie wysłał Boomber: [qb]czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?[/qb] Stary nie graj w kasynie bo zostaniesz w samych skarpetkach! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
a grałeś w keno! wczoraj wygrałem 20 EURO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38 |
jak ktos chce to własnie zakladam konto w Expekcie i moge podac numer w rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
792081 będe wdzięczny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Boomber: [qb]czy uwas też niedziała kasyno?! ja próbuje się dostać ale nic z tego! co jest u was?[/qb] całe szczęście że nie dziła przynajmniej nie wtopiłes kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> omijaj z daleka kasyno expekta, wtopisz na 102%. a jak chcesz troche chcesz troche zarobić to zakładaj konto w pokerroomie. (to co przegrałem na BJ i ruletce, odbiłem sobie na pokerze i to z nawiazką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Hmmm expekt sie chwali, cytuje:
-- Miej oczy otwarte, w przyszlym tygodniu znajdziesz nowy produkt na naszej stronie!
Tak - nadszedl czas na premiere Supertoto - najwieksza nowosc na rynku sportowych zakladow bukmacherskich od wielu lat! W przyszlym tygodniu odnajdziesz produkt, ktory nada Twojemu doswiadczeniu w dziedzinie zakladow calkowicie nowy wymiar. Premiera w przyszlym tygodniu. ---
Ktos wie o co chodzi ? Myslalem, ze cos w stylu lotto online, ale pisza o doswiadczeniu w dziedzinie zakladow wiec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 37 |
Nie wiem jak wygląda sytuacja u was ale mi Expekt nie działa, może ktos wie co jest grane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Śmiga, że aż miło...wyłącz proxy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
co sie wpisuje w kb 24 w adres zeby przelac kaske do expa?z gory thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał Bilii: [qb]co sie wpisuje w kb 24 w adres zeby przelac kaske do expa?z gory thx[/qb] ja robie kreske
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
a po jakim czasie juz masz kaske w expie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
i jeszcze jedno pytanko,co sie wpisuje w identyfikatorze-nazwa skrocona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Czy komuś sie udało sćiągnąć soft do pokera ze stronki expektu czy tylko u mnie takie wałki, że wywala wszystko gdzieś w połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Chyba tylko u ciebie bo ja normalnie sciagnąłem i wszystko mi spoko działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał Bilii: [qb]a po jakim czasie juz masz kaske w expie?[/qb] Ja wysłałem kasę w czwartek około 15 i pojawiła się w expie następnego dnia po 21
|
|
|
Link skopiowany do schowka