|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wiadomo jakim skladem Inter dzis moze zagrac ? wsumie mecz o 1 miejsce ale czy az tak bardzo im na nim zalezy ruscy silni u siebie a Inter ma ciezki terminarz w lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Na zadane pytanie Wojbesta o kupon z sts-u 3 odpowiedzi i kazda inna  byłem teraz, można odbierać w innym punkcie ale akurat kasy nie mieli mi wypłacić  wszyscy kuźwa wygrywają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Na zadane pytanie Wojbesta o kupon z sts-u 3 odpowiedzi i kazda inna  byłem teraz, można odbierać w innym punkcie ale akurat kasy nie mieli mi wypłacić  wszyscy kuźwa wygrywają  hehe widze, ze nie tylko u mnie klopot z wyplata pieniedzy w STS kiedys mnie smieszny pani zdenerwowala, mowiac, ze nawet 100 zl nie ma, bo akurat cos kolo tego wygralem, zeby mi wyplacic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
STS to najgorsza firma z jaką w życiu się zetknąłem. Amatorka na całego.Obsługa,organizacja,system to jedna wielka żenada!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
PSV Brugge Newcastle Pilzno x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Z naziemnych gram tylko w fortunie. Nigdy nie było problemu z wypłatą. W STS i Toto jak cś więcej człowiek trafił to z regóły problem z wypłata był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
z innego forum "Warto tez przyjrzec sie meczu w Kazaniu gdzie Inter ma zagrac sama mlodzieza a na stadionie Rubina ma byc komplet kibicow ktorzy beda chcieli zobaczyc Rubin przypieczetowywujacy swoj awans z pierwszego miejsca !" czy to prawda - nie znam się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Z naziemnych gram tylko w fortunie. Nigdy nie było problemu z wypłatą. W STS i Toto jak cś więcej człowiek trafił to z regóły problem z wypłata był. tez umia dojebac do pieca...wczoraj dostalem na 3kupon wysylany maxymalny wklad 2.76 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
może nie samą młodzieżą, ale tak to prawda...
Andrea Stramaccioni podał listę 20 powołanych piłkarzy na czwartkowy mecz z Rubinem Kazań. Oto ona:
Bramkarze: 12 Luca Castellazzi, 27 Vid Belec, 32 Matteo Cincilla;
Obrońcy: 4 Javier Zanetti, 6 Matias Silvestre, 23 Andrea Ranocchia, 31 Alvaro Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 48 Andrea Bandini, 54 Isaac Donkor
Pomocnicy: 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi, 28 Simone Pasa, 46 Yago Del Piero, 52 Andrea Romanò;
Napastnicy: 7 Philippe Coutinho, 8 Rodrigo Palacio, 61 Luca Garritano, 88 Marko Livaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
a wiadomo cos o skladach Newcastle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
a co ze składem Rubina, nie wystawia rezerw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Newcastle: Krul, Harper, Elliot, Simpson, Santon, Ferguson, Tavernier, Coloccini, S. Taylor, Williamson, Bigirimana, Gutierrez, Ben Arfa, Anita, Obertan, Sammy Ameobi, Marveaux, Amalfitano, Abeid, Ba, Cisse, Shola Ameobi.
Bez Tiote i Cabaye
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Newcastle: Krul, Harper, Elliot, Simpson, Santon, Ferguson, Tavernier, Coloccini, S. Taylor, Williamson, Bigirimana, Gutierrez, Ben Arfa, Anita, Obertan, Sammy Ameobi, Marveaux, Amalfitano, Abeid, Ba, Cisse, Shola Ameobi.
Bez Tiote i Cabaye to i tak dosc mocny mysle ze dzis wygraja i przypieczetuja aw  dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kiedys mnie smieszny pani zdenerwowala, mowiac, ze nawet 100 zl nie ma, bo akurat cos kolo tego wygralem, zeby mi wyplacic  [/quote] a co pani z sts-u ma do twojej wygranej za 300 euro msc ,praca piatek ,swiatek i niedziela podobnie mozesz miec pretensje do sprzataczki z urzedu skarbowego ze zaplaciles za duzy podatek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Levante i Napoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
dla mnie bardzo solidnie wyglądający dubel Sparta DNB + Kazań DNB
po co chcieć więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Rubin Kazań - Inter Mediolan
Oba zespoły mają już pewny awans do kolejnej fazy ligi europejskiej. Dla kibiców Rubina, całego Kazania przyjazd Interu to spore wydarzenie, dlatego pomimo jeszcze nie potwierdzonych informacji jestem skłonny przypuszczać że gospodarze zagrają dziś w mocnym zestawieniu, oprócz tego że grają u siebie, zapewne przed kompletem publiczności, to także poprzednie spotkania pokazują że Rubin puchar ten traktuje dużo bardziej poważnie od Interu. Włoska ekipa od początku rozgrywek grała na pół gwizdka, dużo słabszym składem niż w Serie A, jednak słabość grupowych rywali pozwoliła awansować im już po czwartej kolejce spotkań. Dziś przyjeżdżają zagrać spotkanie w Rosji, gdzie wiele ekip z zachodu nie lubi grać. Z powodu kontuzji w Interze, trener gości Andrea Stramaccioni dał dziś odpocząć jeszcze większej ilości niż zwykle w lidze europejskiej, w kadrze znalazło się aż 10 zawodników z akademii młodzieży Nerazzurrich, na konferencji przedmeczowej powiedział że chce sprawdzić przydatność tych zawodników do pierwszej drużyny, choć ciężko przypuszczać by wielu z nich pomimo takiej ilości dostało szansę gry od pierwszej minuty, jednak tak czy siak będzie to dziś mocno rezerwowy skład, można obawiać się o to czy będą potrafili znaleźć wspólny język na boisku. W kadrze Interu nie znaleźli się: Joel Obi, Gaby Mudingayi, Cristian Chivu, Fredy Guarin, Dejan Stankovic, Wesley Sneijder, McDonald Mariga, Diego Milito, Samir Handanović, Ricardo Alvarez, Yuto Nagatomo, Walter Samuel, Antonio Cassano. Rubin jest w formie, wygrał 6 spotkań z rzędu, gra u siebie, na pewno o wiele bardziej zależy im na pierwszym miejscu w grupie, ciężko doszukać się jakiś argumentów za Interem, więc pomimo braku konkretnej informacji na temat składu gospodarzy jestem skłonny przypuszczać że będzie on mocny, co oznacza wygraną gospodarzy być może nawet i dwiema bramkami.
1 -> 2.06
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Levante i Napoli  Włoskie kluby w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Uve oglądałeś choć jedno spotkanie L'poolu że stwierdzasz że nie mają szans walczyć o LM?
Sytuacja obecnie wygląda tak, do Evertonu 5 pkt, do Arsenalu 4 pkt (WBA nie traktuje jako poważnego rywala o LM), patrząc na terminarz to Pool grało już z Arsenalem, MU, MC, Chelsea, Evertonem, WBA i Newcastle więc teraz powinni gonić czołówkę.
A odnośnie rewolucji w klubie to nie wiem czy wiesz ale ona już nastąpiła, praktycznie odsunięci od gry wszyscy gracze których sprowadził Dalglish (Carroll, Downing, Henderson) a na ich miejsce weszła zdolna młodzież. Mają punkt oparcia w postaci Skrtela, Aggera, Johnsona, Gerrarda i Suareza, w okienku transferowym możliwe dojście Hunetra więc skład wyglądałby dobrze. Z resztą i bez niego Pool dobrze sobię radzi tylko nie mają szczęścia, pomyłki sędziowskie w meczu z MU i Evertonem zmniejszyły konto The Reds.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
W czwartkowy mecz przeciwko Dnipro w Lidze Europy, PSV będzie musiało sobie radzić bez Marka van Bommela, Kevina Strootmana, Luciano Narsingha i Jetro Willemsa. Przez kontuzję, również nie zagrają Ola Toivonen, Erik Pieters i Marcel Ritzmaier. spore te oslabienia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|