|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Oryginalnie wysłał gopi: [qb]Już mam dosyć tego Expekta - ciągle nie mogę się zalogować. Strona ciągle nie działa. Przenoszę kasę tylko nie wiem gdzie. Jakiego buka byście mi polecili?[/qb] Hmm,stronka śmiga bez zastrzeżeń .Może zapomniałeś hasła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Oryginalnie wysłał dugi: [qb] Oryginalnie wysłał gopi: [qb]Już mam dosyć tego Expekta - ciągle nie mogę się zalogować. Strona ciągle nie działa. Przenoszę kasę tylko nie wiem gdzie. Jakiego buka byście mi polecili?[/qb] Hmm,stronka śmiga bez zastrzeżeń .Może zapomniałeś hasła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Strona wogóle mi się nie wyświetla. Jak wchodzę na stronę expekt [ expekt.com] wyskakuje mi komunikat "nie można wyświetlić strony".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Wina leży prawdopodobnie po stronie twojego dostawcy internetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A moze zmieniles proxy? Ja zmienilem zeby mi sie unibet ladowal i wtedy nie chodzila strona expektu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
expekt znów nie działa. Chyba zmienie buka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
działa, tylko jakieś 3 minuty były problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 100 |
dziala wam expekt karwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Na dwie minuty czasem sie zawiesza i nie chce sie zaladowac, ale to doslownie moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Mi cały czas na szczęście działa ostatnimi czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
o co chodzi z tym handicap. Może mi ktoś to wytłumaczyć! Czym różni się handicap od azjatyckiego! Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Mam takie pytanie, chce wyplacic kase z expektu i teraz jest tam pole do wypelnienia
1 Adres - podac moj adres czy adres baknu 2 Kod SWIFT - mam konto w Banku Zachodnim
Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
Witam was, jestem jednym ze świeżo upieczonych graczy, zarobiłem trochę kaski w expie i unibecie i teraz chcę ją pierwszy raz wypłacić na konto bankowe. Dziś zakładam konto w PKO. Mam kilka takich ogólnych pytań:
1. Czy adres banku wpisywany przy wypłacie jest adresem poszczególnej jednostkowej placówki (np konkretnego banku w moim mieście), czy też adres ten jest ogólny(czyt.- dotyczy centrali)?
2. W tym samym kontekście zapytam o kod SWIFT- dotyczny on jednostkowej placówki czy jest ogólny dla całego PKO?
3. Czy w przypadku omyłkowego wpisania jednej z cyfr numeru konta kasa przepada?
Mam świadomośc że pytania moga się wydać idiotyczne, no ale każdy kiedyś zaczynał... Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
Witam was, jestem jednym ze świeżo upieczonych graczy, zarobiłem trochę kaski w expie i unibecie i teraz chcę ją pierwszy raz wypłacić na konto bankowe. Dziś zakładam konto w PKO. Mam kilka takich ogólnych pytań:
1. Czy adres banku wpisywany przy wypłacie jest adresem poszczególnej jednostkowej placówki (np konkretnego banku w moim mieście), czy też adres ten jest ogólny(czyt.- dotyczy centrali)?
2. W tym samym kontekście zapytam o kod SWIFT- dotyczny on jednostkowej placówki czy jest ogólny dla całego PKO?
3. Czy w przypadku omyłkowego wpisania jednej z cyfr numeru konta kasa przepada?
Mam świadomośc że pytania moga się wydać idiotyczne, no ale każdy kiedyś zaczynał... Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Mam pytanko czy wpłacajac do Expektu pierwszy raz kase kartą Visa trzeba przesłac do nich ksero tej karty czy nie ?? Uzywam karte kumpla bo jak takowej nie mam więc bez sensu by to było.Kaska odrazu wpłyneła na konto więc chyba nie trzeba a moze sie myle ?? Z góry dzięki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Panowie - jak to jest z tym programem partnerskim?? Dostaje kase za to ze ktos wpisze moj numer podczas rejestracji czy trzeba jeszcze cos zrobic? Aha..i jeszcze jedno - jest taka mozliwosc zeby zalozyc drugie konto np. na tate i polecic siebie? Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
Czy ktoś wie jaki jest kod swift w PKO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
A i jeszcze jedno: ile czasu trwa wypłata z expekta i unibetu na konto w PKO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał CzłowiekzLigi: [qb]Czy ktoś wie jaki jest kod swift w PKO?[/qb] /Pomagamy każdemu,kto chce zabrac kasę z padliny zwanej expekt/ Żaden bank nie ma jednego "swiftu" na cały kraj,no chyba ,że to jednooddziałowy bank pralniczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zadzwoń do swojego banku i powinni Ci podać (to nie jest tajemnica). Swift jest zdaje sie zunifikowany na kod 11-sto literowy (ostatnie trzy litery to bodajże kod oddziału). Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
Dzięki za odpowiedź, co do expektu masz rację to jest padlina.Moim zdaniem ich kursy są za niskie żeby zdobywać profity (szczególnie na niespodzianki na których w unibecie możno sporo zarobić), ogólnie oferta pozostawia wiele wiele wiele do życzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518 |
Oryginalnie wysłał SyKo: [qb]Panowie - jak to jest z tym programem partnerskim?? Dostaje kase za to ze ktos wpisze moj numer podczas rejestracji czy trzeba jeszcze cos zrobic? Aha..i jeszcze jedno - jest taka mozliwosc zeby zalozyc drugie konto np. na tate i polecic siebie? Pozdr.[/qb] Kase dostajesz gdy ktoś sie zarejestruje z Twojego polecenia i przegra zakład. Jeśli ktoś poda Twój ID przy rejestracji dostajesz tylko punkty w programie partnerskim umożliwiające gre po lepszych kursach. Konto na tate chyba nie przejdzie. W regulaminie jest mowa o jednym koncie na domostwo. Najlepiej takie pytanie zadaj supportowi Expekt, przecież własnie po to jest.
|
|
|
Link skopiowany do schowka