Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
#56424 19/04/2004 21:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Oryginalnie wysłał gopi:
[qb]Już mam dosyć tego Expekta - ciągle nie mogę się zalogować. Strona ciągle nie działa. Przenoszę kasę tylko nie wiem gdzie. Jakiego buka byście mi polecili?[/qb]
Hmm,stronka śmiga bez zastrzeżeń .Może zapomniałeś hasła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#56425 19/04/2004 21:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Quote
Oryginalnie wysłał dugi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gopi:
[qb]Już mam dosyć tego Expekta - ciągle nie mogę się zalogować. Strona ciągle nie działa. Przenoszę kasę tylko nie wiem gdzie. Jakiego buka byście mi polecili?[/qb]
Hmm,stronka śmiga bez zastrzeżeń .Może zapomniałeś hasła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Strona wogóle mi się nie wyświetla. Jak wchodzę na stronę expekt [expekt.com] wyskakuje mi komunikat "nie można wyświetlić strony".

#56426 19/04/2004 22:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Wina leży prawdopodobnie po stronie twojego dostawcy internetu.

#56427 19/04/2004 22:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A moze zmieniles proxy? Ja zmienilem zeby mi sie unibet ladowal i wtedy nie chodzila strona expektu.

#56428 20/04/2004 13:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
expekt znów nie działa. Chyba zmienie buka!

#56429 20/04/2004 14:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
działa, tylko jakieś 3 minuty były problemy

#56430 20/04/2004 22:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 100
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 100
dziala wam expekt karwa??

#56431 20/04/2004 22:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Na dwie minuty czasem sie zawiesza i nie chce sie zaladowac, ale to doslownie moment.

#56432 20/04/2004 23:12
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Mi cały czas na szczęście działa ostatnimi czasy

#56433 20/04/2004 23:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
o co chodzi z tym handicap. Może mi ktoś to wytłumaczyć! Czym różni się handicap od azjatyckiego! Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56434 21/04/2004 03:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Mam takie pytanie, chce wyplacic kase z expektu i teraz jest tam pole do wypelnienia

1 Adres - podac moj adres czy adres baknu
2 Kod SWIFT - mam konto w Banku Zachodnim

Z gory dziekuje

#56435 21/04/2004 13:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Witam was, jestem jednym ze świeżo upieczonych graczy, zarobiłem trochę kaski w expie i unibecie i teraz chcę ją pierwszy raz wypłacić na konto bankowe. Dziś zakładam konto w PKO. Mam kilka takich ogólnych pytań:

1. Czy adres banku wpisywany przy wypłacie jest adresem poszczególnej jednostkowej placówki (np konkretnego banku w moim mieście), czy też adres ten jest ogólny(czyt.- dotyczy centrali)?

2. W tym samym kontekście zapytam o kod SWIFT- dotyczny on jednostkowej placówki czy jest ogólny dla całego PKO?

3. Czy w przypadku omyłkowego wpisania jednej z cyfr numeru konta kasa przepada?

Mam świadomośc że pytania moga się wydać idiotyczne, no ale każdy kiedyś zaczynał... Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.

#56436 21/04/2004 13:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Witam was, jestem jednym ze świeżo upieczonych graczy, zarobiłem trochę kaski w expie i unibecie i teraz chcę ją pierwszy raz wypłacić na konto bankowe. Dziś zakładam konto w PKO. Mam kilka takich ogólnych pytań:

1. Czy adres banku wpisywany przy wypłacie jest adresem poszczególnej jednostkowej placówki (np konkretnego banku w moim mieście), czy też adres ten jest ogólny(czyt.- dotyczy centrali)?

2. W tym samym kontekście zapytam o kod SWIFT- dotyczny on jednostkowej placówki czy jest ogólny dla całego PKO?

3. Czy w przypadku omyłkowego wpisania jednej z cyfr numeru konta kasa przepada?

Mam świadomośc że pytania moga się wydać idiotyczne, no ale każdy kiedyś zaczynał... Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.

#56437 21/04/2004 15:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Mam pytanko czy wpłacajac do Expektu pierwszy raz kase kartą Visa trzeba przesłac do nich ksero tej karty czy nie ?? Uzywam karte kumpla bo jak takowej nie mam więc bez sensu by to było.Kaska odrazu wpłyneła na konto więc chyba nie trzeba a moze sie myle ?? Z góry dzięki za odpowiedz

#56438 21/04/2004 22:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Panowie - jak to jest z tym programem partnerskim?? Dostaje kase za to ze ktos wpisze moj numer podczas rejestracji czy trzeba jeszcze cos zrobic? Aha..i jeszcze jedno - jest taka mozliwosc zeby zalozyc drugie konto np. na tate i polecic siebie? Pozdr.

#56439 22/04/2004 13:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Czy ktoś wie jaki jest kod swift w PKO?

#56440 22/04/2004 13:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
A i jeszcze jedno: ile czasu trwa wypłata z expekta i unibetu na konto w PKO?

#56441 22/04/2004 13:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał CzłowiekzLigi:
[qb]Czy ktoś wie jaki jest kod swift w PKO?[/qb]
/Pomagamy każdemu,kto chce zabrac kasę z padliny zwanej expekt/

Żaden bank nie ma jednego "swiftu" na cały kraj,no chyba ,że to jednooddziałowy bank pralniczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zadzwoń do swojego banku i powinni Ci podać (to nie jest tajemnica).
Swift jest zdaje sie zunifikowany na kod 11-sto literowy (ostatnie trzy litery to bodajże kod oddziału).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56442 22/04/2004 14:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Dzięki za odpowiedź, co do expektu masz rację to jest padlina.Moim zdaniem ich kursy są za niskie żeby zdobywać profity (szczególnie na niespodzianki na których w unibecie możno sporo zarobić), ogólnie oferta pozostawia wiele wiele wiele do życzenia.

#56443 22/04/2004 14:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]Panowie - jak to jest z tym programem partnerskim?? Dostaje kase za to ze ktos wpisze moj numer podczas rejestracji czy trzeba jeszcze cos zrobic? Aha..i jeszcze jedno - jest taka mozliwosc zeby zalozyc drugie konto np. na tate i polecic siebie? Pozdr.[/qb]
Kase dostajesz gdy ktoś sie zarejestruje z Twojego polecenia i przegra zakład.
Jeśli ktoś poda Twój ID przy rejestracji dostajesz tylko punkty w programie partnerskim umożliwiające gre po lepszych kursach.
Konto na tate chyba nie przejdzie. W regulaminie jest mowa o jednym koncie na domostwo.
Najlepiej takie pytanie zadaj supportowi Expekt, przecież własnie po to jest.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1