|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Akhu, chyba nie powiesz, że kibice są miarodajni ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA. zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego. osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico  Chyba jednak nie... ostatnio czytałem wypowiedź Del Bosque odnosnie głosowania na najlepszego trenera roku. Wybrał Guardiolę i uzasadniło to tym, że jest Hiszpanem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu, chyba nie powiesz, że kibice są miarodajni ??? chyba nikt nie jest... już widziałem jak Ci miarodajni trenerzy wybrali w 2010 zwycięzcę i jak mi mówisz, że ludzie pokroju Smudy się znają na piłce, to mogę zareagować tylko tak --> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akhu, chyba nie powiesz, że kibice są miarodajni ??? chyba nikt nie jest... już widziałem jak Ci miarodajni trenerzy wybrali w 2010 zwycięzcę i jak mi mówisz, że ludzie pokroju Smudy się znają na piłce, to mogę zareagować tylko tak -->  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
Akhu, chyba nie powiesz, że kibice są miarodajni ??? chyba nikt nie jest... już widziałem jak Ci miarodajni trenerzy wybrali w 2010 zwycięzcę i jak mi mówisz, że ludzie pokroju Smudy się znają na piłce, to mogę zareagować tylko tak -->  najbardziej na pilce znaja sie experci z mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Akhu, chyba nie powiesz, że kibice są miarodajni ??? chyba nikt nie jest... już widziałem jak Ci miarodajni trenerzy wybrali w 2010 zwycięzcę i jak mi mówisz, że ludzie pokroju Smudy się znają na piłce, to mogę zareagować tylko tak -->  najbardziej na pilce znaja sie experci z mecz.pl Najwięksi experci siedzą na blaugranie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Porto to raczy strzelic choc jedna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jedyne miarodajne to zamknac w klatce 8 kandydatow i niech
graja 1na1 2 x po 10 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Cześć, dziś kasa leży w Peru - UNION COMERCIO AH 0.0 @ 2,85.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
jedyne miarodajne to zamknac w klatce 8 kandydatow i niech
graja 1na1 2 x po 10 minut to ja zglaszam jakiegos rzeznika type witsel albo pepe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Tak dla jasności, nie kibicuje Realowi/Barcelonie. Jednak gdy spojrzę wstecz na laureatów złotej piłki to wszyscy dostali ją za sukces w postaci mistrzostwa europy/świata/ligi krajowej czy ligi mistrzów. Messi w tym roku poza wygranym pucharem Hiszpanii którzy przy wyborze najlepszego piłkarza świata nie powinien stanowić większej wagi dostaje złotą piłkę.
Proszę: 05 Ronaldinho (Barcelona) - mistrzostwo 06 Cannavaro (Real) - mistrzostwo świata 07 Kaka (Milan) - liga mistrzów 08 Ronaldo (Manchester) - liga mistrzów, mistrzostwo 09 Messi (Barcelona) - liga mistrzów, mistrzostwo, puchar 10 Messi (Barcelona) - mistrzostwo 11 Messi (Barcelona) - mistrzostwo, liga mistrzów
12 Messi (Barcelona) - PUCHAR HISZPANII 12 Iniesta (Barcelona) - Puchar, mistrzostwo europy 12 Xavi (Barcelona) - puchar, mistrzostwo europy
Przecież to śmiech na sali. Za bramki dostaje się złotego buta, ale cóż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cos ty sie tak Domel przyczepil? nudzisz sie?  koncowka meczu we francji wyborna, zero walki, 20 chlopa na stojaco, brakowalo tylko grilla i kielbasek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
porto11111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
PORTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cos ty sie tak Domel przyczepil? nudzisz sie?  koncowka meczu we francji wyborna, zero walki, 20 chlopa na stojaco, brakowalo tylko grilla i kielbasek no moze jeszcze artka potito, ktory by to wszystko poustawial
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Genk zjebało takiego pięknego dubla w 90 minucie, a ch...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
james rozdriguez, ten to dlugo w porto nie zabawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
james rozdriguez, ten to dlugo w porto nie zabawi mialem pisac porto22222222222222 kolejny gwiazdor
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
james rozdriguez, ten to dlugo w porto nie zabawi mialem pisac porto22222222222222 kolejny gwiazdor Falcao do CFC, Martinez Atletico
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|