|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
mozna, mozna, mi nieraz 'zagubili' przelew, czekalem po kilka dni, i dopiero jak mi wyslalem scan wplaty z banku, to kaska sie znajdowala... oczywiscie zawsze to nie byla ich wina tylko wina pracownika mojego banku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
No tak ale to chyba sie sprawdza tylko gdy odczeka sie standardowe "do 5 dni roboczych". Ja wplacilem kaske do nich we wtorek i wyslalem zrzut z ekranu z przelewem we srode to mi odpisali:
Witamy Serdecznie
Uprzejmie prosimy o zapoznanie sie z ogolnodostepna trescia dla naszych klientow, widniejaca w zakladce "konto", a nastepnie "depozyt", dotyczaca terminow kiedy realizowane sa wplaty na konta gracza, wszelkie aktywacje wplat, odbywaja sie po otrzymaniu potwierdzenia z naszego Banku, o wplynieciu depozytu w godzinach podanych w zakladce "depozyt".
Przeslanie scanu/screenu/faxu wplaty, ze wzgledu na bezpieczenstwo finansowe operacji, nie przyspiesza jej aktywacji.
Najlepsze Zyczenia Support Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
gdzies na forum znalazlem opinie ze mozna tylko o tym nie informuje expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.
A jesli kase przeleje ze swojego konta i ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.[/qb] A jesli ze swojego konta na ktorym mam 17 lat wysle kase do Expektu i gdy bede chcial pobrac ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade tak zrobic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Mezothom: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.[/qb] A jesli ze swojego konta na ktorym mam 17 lat wysle kase do Expektu i gdy bede chcial pobrac ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade tak zrobic??[/qb] Nie mozna tak. Tylko na swoje konto mozesz wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
panowie co to jest Hattrick World Cup Qualifying w expekcie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Expekt ma przerwe - uaktualniaja soft.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Expekt ma przerwe - uaktualniaja soft.[/qb] czyli bedzie otwarty o 21.15 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
niewiecie kiedy będzie dostepny expekt???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105 |
o ktorej zacznie dzialać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
We are currently upgrading our software and we will be online again at 9:15 CET czyli jak dobrze tłumacze to o 21.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
****a jakby nie mogli by robic tego w nocy co za buraki, dobrze ze wysłałem juz kupon na wieczor uffpic jak nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Expekt znow lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ten buk przechodzi sam siebie. Przed wejsciem do expekt powinna widniec tabliczka : "PON-PT czynne 10-18 SOB-NDZ czynne 11-14" czyli tak jak buki naziemne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (przepraszam prof ma dluzej otwarte)
Czas sie wynosic z expekta!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Oryginalnie wysłał Lukas276: [qb]Expekt znow lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ten buk przechodzi sam siebie. Przed wejsciem do expekt powinna widniec tabliczka : "PON-PT czynne 10-18 SOB-NDZ czynne 11-14" czyli tak jak buki naziemne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (przepraszam prof ma dluzej otwarte)
Czas sie wynosic z expekta!![/qb] gram krótko w exkpekcie ale chyba juz za niedługo sie wynosze do uniebtu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Expektowi podziękowałem na zawsze tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
21:15 ale kto powiedział że dzisiaj?! Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sam mam tam konto... KUTACHY śmieldzące!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Pamietam jak pare miesiecy temu byla dluuuga przerwa w expie i wtedy wszyscy nic tylko flugali, zygali i tak non-stop. Panowie! Trzeba bylo sie w miedzyczasie wyniesc z Expektu jak sie nie podoba. A tak w ogole to czy sa ludzie ktorzy maja tylko jedno konto w buku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Jakis czas temu Expekt przeslal maila z alternatywnym adresem.
Podajcie mi go prosze bo go wywalilem...
Z gory dziek
|
|
|
Link skopiowany do schowka