Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
#56464 22/04/2004 22:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
mozna, mozna, mi nieraz 'zagubili' przelew, czekalem po kilka dni, i dopiero jak mi wyslalem scan wplaty z banku, to kaska sie znajdowala...
oczywiscie zawsze to nie byla ich wina tylko wina pracownika mojego banku...

Bonus: Unibet
#56465 22/04/2004 22:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
No tak ale to chyba sie sprawdza tylko gdy odczeka sie standardowe "do 5 dni roboczych". Ja wplacilem kaske do nich we wtorek i wyslalem zrzut z ekranu z przelewem we srode to mi odpisali:

Witamy Serdecznie

Uprzejmie prosimy o zapoznanie sie z ogolnodostepna trescia dla naszych
klientow, widniejaca w zakladce "konto", a nastepnie "depozyt",
dotyczaca terminow kiedy realizowane sa wplaty na konta gracza, wszelkie
aktywacje wplat, odbywaja sie po otrzymaniu potwierdzenia z naszego
Banku, o wplynieciu depozytu w godzinach podanych w zakladce "depozyt".

Przeslanie scanu/screenu/faxu wplaty, ze wzgledu na bezpieczenstwo
finansowe operacji, nie przyspiesza jej aktywacji.

Najlepsze Zyczenia
Support
Expekt.com Ltd

#56466 22/04/2004 22:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
gdzies na forum znalazlem opinie ze mozna tylko o tym nie informuje expekt

#56467 23/04/2004 01:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.

A jesli kase przeleje ze swojego konta i ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade??

#56468 23/04/2004 16:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.[/qb]
A jesli ze swojego konta na ktorym mam 17 lat wysle kase do Expektu i gdy bede chcial pobrac ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade tak zrobic??

#56469 23/04/2004 16:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Mezothom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.[/qb]
A jesli ze swojego konta na ktorym mam 17 lat wysle kase do Expektu i gdy bede chcial pobrac ewentualna wygrana na konto ojca to czy da rade tak zrobic??[/qb]
Nie mozna tak. Tylko na swoje konto mozesz wyplacic.

#56470 23/04/2004 20:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
panowie co to jest
Hattrick World Cup Qualifying w expekcie ??

#56471 23/04/2004 20:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Expekt ma przerwe - uaktualniaja soft.

#56472 23/04/2004 20:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Expekt ma przerwe - uaktualniaja soft.[/qb]
czyli bedzie otwarty o 21.15 ???

#56473 23/04/2004 20:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
niewiecie kiedy będzie dostepny expekt???

#56474 23/04/2004 20:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
o ktorej zacznie dzialać?

#56475 23/04/2004 21:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
We are currently upgrading our software and we will be online again at 9:15 CET czyli jak dobrze tłumacze to o 21.15

#56476 23/04/2004 21:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
szlag by to trafił!!!!!

#56477 23/04/2004 21:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
****a jakby nie mogli by robic tego w nocy co za buraki, dobrze ze wysłałem juz kupon na wieczor uffpic jak nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56478 23/04/2004 21:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Expekt znow lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ten buk przechodzi sam siebie. Przed wejsciem do expekt powinna widniec tabliczka :
"PON-PT czynne 10-18
SOB-NDZ czynne 11-14"
czyli tak jak buki naziemne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (przepraszam prof ma dluzej otwarte)

Czas sie wynosic z expekta!!

#56479 23/04/2004 21:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Oryginalnie wysłał Lukas276:
[qb]Expekt znow lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ten buk przechodzi sam siebie. Przed wejsciem do expekt powinna widniec tabliczka :
"PON-PT czynne 10-18
SOB-NDZ czynne 11-14"
czyli tak jak buki naziemne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (przepraszam prof ma dluzej otwarte)

Czas sie wynosic z expekta!![/qb]
gram krótko w exkpekcie ale chyba juz za niedługo sie wynosze do uniebtu

#56480 23/04/2004 22:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Expektowi podziękowałem na zawsze tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56481 23/04/2004 22:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
21:15 ale kto powiedział że dzisiaj?! Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sam mam tam konto... KUTACHY śmieldzące!!

#56482 23/04/2004 22:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Pamietam jak pare miesiecy temu byla dluuuga przerwa w expie i wtedy wszyscy nic tylko flugali, zygali i tak non-stop. Panowie! Trzeba bylo sie w miedzyczasie wyniesc z Expektu jak sie nie podoba. A tak w ogole to czy sa ludzie ktorzy maja tylko jedno konto w buku?

#56483 23/04/2004 22:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Jakis czas temu Expekt przeslal maila z alternatywnym adresem.

Podajcie mi go prosze bo go wywalilem...

Z gory dziek

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1