Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Bedzie kolejna zakazana koszulka ? laugh
Betdaq oficjalnym partnerem Celtic Glasgow grin

http://www.football-marketing.com/2011/07/01/betdaq-becomes-celtics-official-online-betting-partner/

Bonus: Unibet
Conrad #5048650 23/11/2011 03:15
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Testuję dla swoich potrzeb alternatywę in-play LTD na BQ.

O ile zlayowanie remisu przychodzi mi z łatwością, o tyle nie za bardzo czaję tę giełdę biorąc później back.

Załóżmy, że kurs back ma wartość 3,75, dobieram stawkę, w między czasie back spada do 3,60. Mój zakład widnieje jako unmatched czy jakoś tam (czerwona kropka po wystawieniu oferty), w podsumowaniu rynku mam ikonkę x do niby usunięcia zakładu, a później wisi mi jako przyjęty...

Miło, bo teoretycznie greenuję, ale gdy pójdę w większe stawki to tak naprawdę nie wiem co się dzieje z zakładami.

W którym momencie mój back zostaje faktycznie przyjęty?

ky-lo #5049033 23/11/2011 04:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
http://www.binteko.com/daqbot.php zainstaluj sobie to api i bedzie latwiej.

Conrad #5049136 23/11/2011 04:29
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Rysiu ten trial to na ile jest za free? I potem za ile? Jakieś opłaty za użytkowanie API?

"* Binteko Software zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za oprogramowanie w przyszłości"

Czego się można spodziewać? Pytam bo nie wspomagałem się botami... Zresztą do ich płynności nie sądziłem by wsparcie było mi niezbędne. wink

ky-lo #5049338 23/11/2011 06:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Na BQ wszystkie api sa za free i chyba jeszcze dluuuuuugo beda.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Rysiu, mam nadzieję, że już ostatni raz zawracam gitarę: gdzie znajdę jakąś instrukcję step-by-step dla totalnego laika takiego softu traktującą nt. Daqbota, najchętniej po polsku... Jaka ikona co oznacza i jakie są konsekwencje jej klinięcia... Słowem, all. czytam

ky-lo #5049530 23/11/2011 17:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
to najprostrzym program z mozliwych,postaw pare razy po 2 e i sie rozjasni.

Conrad #5052410 24/11/2011 16:59
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Poszedłem za Twoją propozycją. Nie narzekam. wink

Nie rozumiem wielu rzeczy w programie, ale jedno mnie najbardziej zastanawia. Klikam po wcześniejszym layowaniu na greena (back remis prostokąt z wartościa zysku). Czy to normalne, że zaraz po kliknięciu i zatwierdzeniu stawki mój back ląduje w unmatched i wisi tam blisko 10 sek? Tak ma być, czy to wina triala?

Co do ustawień programu w options, odezwę się jak będę w domu przy programie.

Gram na klasycznym ustawieniu, bo laddera kompletnie nie czaję. wink


Conrad #5649464 30/11/2012 05:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
tak na szybko

Dear Valued BETDAQ Partner,
We regret to inform you that we are to cease offering betting and gaming services in Poland as of Fri Nov 30th.
This means that unfortunately all our products across all platforms will no longer be available to customers located in Poland from 30th November and we are stopping acquiring new Polish customers with immediate effect. We will therefore be switching off live creative promoting our products in the next 48-hours and would like to ask you to do the same for any live or embedded links back to BETDAQ.
In order to best minimise the impact on our customers we have already begun a series of communications to our Polish resident customers notifying them that as of 30th November 2012 they will not be able to place a bet or wager with us. They will, however, have access to their My Account page in order to withdraw funds.
We'd like to apologise for the impact that this decision may have on your business and please be assured that we will continue to honour existing customer revenue share deals as previously agreed with you....
Best Regards,
BETDAQ Affiliates

Conrad #5649466 30/11/2012 05:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Betfair zlikwidował język polski a BETDAQ się zesrał i zrezygnował z Polaków.

oli #5649467 30/11/2012 05:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Betfair tak latwo z PL nie zrezygnuje ,ale np od 3 grudnia przestaja calkowicie oferowac swoje uslugi dla Grekow

rafal08 #5650686 01/12/2012 16:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by rafal08
Betfair tak latwo z PL nie zrezygnuje ,ale np od 3 grudnia przestaja calkowicie oferowac swoje uslugi dla Grekow
Możemy się łudzić, że Polacy to dla nich jakiś ważny rynek.

Ciekawi mnie co stoi za decyzją Betdaq. Czy ludzie Kapicy nadal uprawiają jakiś stalking, czy są prowadzone jakieś postępowania, czy po prostu stwierdzili, że rynek jest dla nich nieopłacalny.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by rafal08
Betfair tak latwo z PL nie zrezygnuje ,ale np od 3 grudnia przestaja calkowicie oferowac swoje uslugi dla Grekow
Możemy się łudzić, że Polacy to dla nich jakiś ważny rynek.

Ciekawi mnie co stoi za decyzją Betdaq. Czy ludzie Kapicy nadal uprawiają jakiś stalking, czy są prowadzone jakieś postępowania, czy po prostu stwierdzili, że rynek jest dla nich nieopłacalny.

na 99% wink

rafal08 #5650700 01/12/2012 16:53
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by rafal08
Betfair tak latwo z PL nie zrezygnuje ,ale np od 3 grudnia przestaja calkowicie oferowac swoje uslugi dla Grekow

Jakby mieli zrezygnować to zrobiliby to z dniem wejścia ustawy jak to robią za każdym razem a nie działali 2 lata wbrew prawu co znaczy, że uważają nasze prawo za sprzeczne z unijnym i wszelkie pogróżki Kaplicy mają w dupie wink
Bodajże w Holandii mieli sądowy zakaz oferowania usług w tym kraju ale dopiero po orzeczeniu ETS wyjebali Holendrów.
Co do Greków to logiczne,że rezygnują bo tam nikt się nie bawi w sądy tylko wszystko ma działać administracyjnie czyli blokowanie kont bankowych firm i stron internetowych z urzędu nie po decyzji sądu. Dopiero kary finansowe czy pierdel ma orzekać sąd.

oli #5650707 01/12/2012 17:18
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by oli
Betfair zlikwidował język polski a BETDAQ się zesrał i zrezygnował z Polaków.

Moje źródła mówią, że to jest właśnie odpowiedź BF naszą ustawe,
jakoś te źródła nie pomyliły się ani razu co do skutków ustawy tongue

oli #5651526 02/12/2012 01:33
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by oli
Betfair zlikwidował język polski a BETDAQ się zesrał i zrezygnował z Polaków.

Dziwi Cię to? Na płynnym BF na naszą ekstraklasę trzy razy mniej przyjęte niż na Gambrinusa... Nie mów, że tak grałeś i nie wiesz czemu rezygnują?

Sam przyznaję, że ostatnio siedziałem u nich jak poznawałem Daqbota... wink

Naszą ustawę? Dobre. smile

Conrad #5651563 02/12/2012 02:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Nie mówię i nie dziwię się

pozdrawiam

oli #5651914 02/12/2012 05:13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Powodem decyzji Betdaq może być zbliżający sie finał przejęcia ich przez Ladbrokes a tam już Nas wyjebali wcześniej.
Bodajże w lipcu był o tym dealu artykuł w Guardianie.

AGASSI #5651943 02/12/2012 05:34
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by AGASSI
Powodem decyzji Betdaq może być zbliżający sie finał przejęcia ich przez Ladbrokes a tam już Nas wyjebali wcześniej.
Bodajże w lipcu był o tym dealu artykuł w Guardianie.

Tu już jakiś punkt zaczepienia dla decyzji jest - choćby zgodna polityka dla potrzeb fuzji...

PS. Wiesz coś o jakiejś dacie? Zachowują logo nazwy itd, czy znikają z mapy jak Partybets? Przyznam, że nie wiedzialem...

ky-lo #5740788 30/01/2013 21:13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ky-lo
Originally Posted by AGASSI
Powodem decyzji Betdaq może być zbliżający sie finał przejęcia ich przez Ladbrokes a tam już Nas wyjebali wcześniej.
Bodajże w lipcu był o tym dealu artykuł w Guardianie.

Tu już jakiś punkt zaczepienia dla decyzji jest - choćby zgodna polityka dla potrzeb fuzji...

PS. Wiesz coś o jakiejś dacie? Zachowują logo nazwy itd, czy znikają z mapy jak Partybets? Przyznam, że nie wiedzialem...

24 stycznia Ladbrokes oficjalnie ogłosił, że przejmuje Betdaq a jako koniec transakcji podają końcówke lutego 2013 r.

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1