|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dokładnie gruda, to sa męczarnie i chyba jedyny minus tego buka. Mogliby dac takie zakałdki jak ma Expekt czy GB i byłoby po problemie. No i wielka szkoda, ze nie można łączyć DNB z innymi zakładami, to samo podwojne szanse. Mimo wszystko jakoś przywykłem do tego buka. Z penoscia jeden z najlepszych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No ja niestety mam dalej problem.Nie moge wplacic karta mbanku:(Wybieram ekarte jako Visa Debit i wciaz podaje mi ze nie moze transakcja byc zrealizowan(numer karty i CVV2 podaje dobry,oczywscie karta jest rowniez zaladowana:)Jesli ktos moze mi napisac krok po kroku to bede wdzieczny dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]No ja niestety mam dalej problem.Nie moge wplacic karta mbanku:(Wybieram ekarte jako Visa Debit i wciaz podaje mi ze nie moze transakcja byc zrealizowan(numer karty i CVV2 podaje dobry,oczywscie karta jest rowniez zaladowana:)Jesli ktos moze mi napisac krok po kroku to bede wdzieczny dzieki[/qb] Ja też miałem problemy z eKartą. To było jak jeszcze nie istniała polska wersja i nie można było dokonywać wpłat przez moneybookers. Wpisywałem poprawnie wszystkie dane i po prostu nie dało rady (jakikolwiek typ karty był wybrany). Angielski support nie potrafił mi wtedy pomóc i odpuściłem chwilowo buka. Proponuję żebyś skontaktował się z polskim supportem przez chat i spytał czy honorują eKartę, a jeżeli tak to opisał problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.[/qb] maja tylko do wyboru Visa Credit i Visa Debit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />jedna i druga probowalem.Jutro do nich zadzwonie i mam nadzieje ze wtedy sie wszystko wyjasni.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie SportingBet posiada ponad 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników... Ciekawe dlaczego ma w takim razie ID sześciocyfrowe, jakaś nieścisłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Za to podoba mi sie szczerosc ich ostrzezenia: Korzystanie z gier hazardowych jest ryzykowne. Korzystając z gier hazardowych udostępnianych na tej stronie, podejmujesz ryzyko utraty pieniędzy, bądź ryzyko poniesienia uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Grasz na własne ryzyko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
dajcie linka gdzie mozna sprawdzic tego buka w porownaniu z innymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
Czy na sportingbet jest livebeting? Jeśli tak to proszę napiszcie mi co wystawiają i jak często? Może ktoś ma jakieś doświadczenia z live u tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb] Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.[/qb] maja tylko do wyboru Visa Credit i Visa Debit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />jedna i druga probowalem.Jutro do nich zadzwonie i mam nadzieje ze wtedy sie wszystko wyjasni.Pozdrawiam[/qb] Witam sprawa wyglada tak: Jesli ktos wybral sobie zlotowki to tylko moze wplacic przez moneybookers lub nettelera.Ekarta bezposrednio sie nie da.Ale jesli masz konto w euro lub dolary to mozesz wplacic za pomoca ekarty.Ja poprosilem o zmiane waluty,powiedzili ze moga tylko zamknac konto i mam jeszcze raz utworzyc i wybrac euro lub dolary.To tyle.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040 |
czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Buk jest jak najbardziej OK i warto u nich miec konto. Maja dobre kursy i ciekawa oferte no i co najwazniejsze zadnych problemow z wyplatami. Na neteller kase przelewaja w ciagu godziny.[/qb] Sportingbet nic nie pisze o mozliwosci wyplaty na NETeller-a ??? Czy rzeczywiscie to dziala i czy pobieraja od takich wyplat prowizje ? Moze trzeba miec konto w Sportingbet w USD ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Jest taka możliwość, wypłata bez prowizji. Tak, trzeba mieć konto w US $.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał Piti: [qb]czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ech z nimi jest cos nie tak, rano, w poludnie, po poludniu i wieczorem kursy na sporty amerykanskie sa, ale w nocy w dzwiny sposob znikaja. Wydaje mi sie ze to przez to ze o tej porze nikogo nie ma w biurze u nich i nie ma kto kursow zmieniac , ale to tylko moje domysly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Najlepiej logować się z angielskiej strony Sportingbet: http://www.sportingbet.com/c/content/home.html Zawsze przynajmniej cała oferta jest na miejscu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jak to jest z ta promocja?? Dostajemy 50 zl za 100 zl depozytu i mozemy tym sobie dysponowac do woli, czy zwracaja nam polowe za pierwszy zaklad, ktory postawimy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906 |
W Sportingbecie wszystko jest ok ale jak narzuca limity do 50 GBP to juz nie jest tak fajnie. Przez rok nie mialem zadnych limitów a gralem za duze stawki 300-600. ale mimo to polecam tam grac - to solidny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał bkaytek: [qb] Oryginalnie wysłał Piti: [qb]czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ech z nimi jest cos nie tak, rano, w poludnie, po poludniu i wieczorem kursy na sporty amerykanskie sa, ale w nocy w dzwiny sposob znikaja. Wydaje mi sie ze to przez to ze o tej porze nikogo nie ma w biurze u nich i nie ma kto kursow zmieniac , ale to tylko moje domysly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] oto co mi odpisali na maila Witamy serdecznie, Przepraszamy za awarie techniczne opisane przez Pana, postaramy się jak najszybciej je usunąć. Prosimy o wyrozumiałość, dopiero jesteśmy tydzień na rynku, usuniemy jak najszybciej awarie. a wiec moze zaniedlugo oferta bedzie dostepna juz 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Siema!
Wczoraj ok 18 przelalem kase za pomoca moneybookers do SportingBet, a kasy jeszcze nie ma. Nie wiecie w jakich godzinach oni aktualizuja konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
mam pytanko ile wynosi u nich minimalna stawka zakładu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał gryzonko: [qb]mam pytanko ile wynosi u nich minimalna stawka zakładu?[/qb] Minimalna stawka na zaklad to 2 zl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|